Koç Burcu Mart 2020

Koç Burcu Mart 2020

Merhabalar sevgili koç ve yükselen koç okuyucularım !

Ülkemiz adına oldukça zor günlerden geçiyoruz. Güzel günlerin tez zamanda gelmesini diliyorum. Baharı en güzel şekilde karşılayalım inşallah.

Şimdi ayın, genel anlamda yükselen koçlara neler getirebileceğini konuşalım.

Ancak size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 20 Mart’a kadar balık burcunda, 12.evinizde.

İnziva isteğiniz devam ediyor. Dinlenme, geri planda durma,  yeniden doğuşu simgeleyen 1.ev döngüsüne hazırlanma zamanıdır 12.ev süreci.

Ayrıca 20 Mart’a kadar sağlığınıza dikkat edin. Bağışıklığınız, bedensel enerjiniz düşük olabilir.

Güneş, 20 Mart’ta koç burcuna geçiyor.

Sizin döngünüz başlıyor. Koç, zodyakta 1. burçtur, doğanın uyanışını simgeler.

20 Mart itibariyle Güneş, koç burcunda olacak. Beklediniz, geri planda kaldınız. 12.ev etkisiyle özgüveniniz düştü, enerjiniz, motivasyonunuz azaldı. Ama şimdi sizin zamanınız geliyor.

Göz önünde olacağınız, başarılarınız ile öne çıkacağınız, parlayacağınız bir Güneş-1.ev transiti bu. Önemli girişimleriniz, başlangıçlarınız da olacak bu etkiyle. Yeni sayfalar açılıyor.


Merkür, 11 Mart’a kadar kova burcunda ve retroda.

Genel ve burcunuza etkilerini buradan görebilirsiniz : Merkür Retrosu

Retrosunu 11 Mart’ta kova burcunda tamamlayan Merkür, burada ileri hareketine başlıyor ve 16 Mart’ta balık burcuna geçiyor.

12.evinizde olacak yine balık sürecinde. Kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğiniz, iletişimlerde ve günlük işlerde keyifsiz hissedebileceğiniz bir etki yaratabilir.

Merkür’den yana 11 Nisan’da rahatlayacaksınız sevgili koçlar. 11 Nisan’da koç burcuna geçecek Merkür.


Venüs, 5 Mart’ta boğa burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında boğada. 2.eviniz, para alanınız burası. Sahip olduklarınız, maddesel varlıklarınız, yatırımlarınız ve aynı zamanda harcamalarınız.

Venüs, parasal akışta şans getirebilir. Ama harcamaların artması da olası. Özellikle güzellik için, daha iyi görünmek için yapılacak alışverişler, yeni giysiler, vb kastediyorum. Venüs hazları, keyifleri anlatır aynı zamanda. Boğa burcunda iken, keyifler için daha fazla harcama yaptıracak size.


Mars, 30 Mart’a, yani ay sonuna kadar oğlak burcunda olacak. Haritanızın tepe noktasında bir süredir.

Otorite ile ilgili konular devam ediyor. İş ve kariyer alanında bir efor hali söz konusu. Görevlerinizi tamamlıyorsunuz. Sorumluluklar üstleniyorsunuz.

Hayat bazen de mücadele gerektiriyor. Bazı döngüler böyle. Mars-oğlak süreci, biraz sabır isteyen bir dönem. Yapılması gereken işleriniz var.

30 Mart sonrasında Mars’ın kova transitinde, çok daha sosyal olacaksınız, arkadaşlarınızla zaman geçireceksiniz, kalabalıklara hitap edeceksiniz. Gruplar içerisinde yer alacaksınız. Mars-oğlak döneminin acısını çıkarırsınız muhtemelen 🙂


Mart 2020 için Ay döngüleri ise şöyle :

9 Mart : Başak Burcunda Dolunay : Ay 19° başak, Güneş 19° balık

6.evinizde bir dolunay. Bu ev, iş, sağlık ve günlük düzeninizi anlatıyor. Rutin olarak yaptığınız bir şey sonlanabilir dolunay ile. Bir sorumluluğunuzu, bir görevinizi tamamlayabilirsiniz.

Sağlığınızla ilgili ufak tefek zorlanmalar olabilir birkaç gün. İş ortamınızda tamamlanmalar, işten ayrılan arkadaşlar, biten projeler, vb olabilir. Agresyondan uzak kalın.

24 Mart : Koç Burcunda Yeniay : Ay 4° koç, Güneş 4° koç

İşte bu yeniay iyi gelir size ! Özellikle yükselen koçlar için tam bir başlangıç enerjisi. Yeni bir döngü, yeni bir yaşam, yenilenmek, yeni şeylere adım atmak anlamına geliyor sizler için. Her konu olabilir. Adım atma zamanı. Beklemeniz için herhangi bir neden yok 🙂

Merkür retrosu da geride kalmış durumda. Başlayın, başlatın, planlarınızı hayata geçirin !


Sağlıklı, huzurlu, verimli bir ay diliyorum.

Görüşmek üzere !

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!