Koç Burcu 2020

Merhaba sevgili koç ve yükselen koç okuyucularım !

2020 için heyecanlı mısınız ? 🙂 Hatırlanacak bir yıl olacak, onu en baştan söyleyeyim 🙂

Yukarısı epey hareketli yeni yılda, büyük kavuşumlar var. Bir şeyler şekil değiştirecek, yeni düzenler kurulacak belli ki.

Şimdi yılın büyük transitlerini ve getirebileceklerini konuşacağız sizinle.

Ama tabii ki burç yorumları geneldir ve herkes kendi haritası doğrultusunda etki alır gökyüzünden.

Size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Öncelikle 2020 Astroloji Gündemi yazımı tıklayarak, yılın genel çerçevesini görebilirsiniz.

Şimdi sırayla, transitleri ele alalım :

Jüpiter, oğlakta. Haritanızın tepe noktasında, 10.evinizde olacak bu yıl. Toplum önündeki rollerinizi güncellemeye geliyor. Önemli bir dönem sizin için.

Yeni bir iş kurmak, var olan işinizi büyütmek, terfi  etmek, yükselmek, yeni görevler üstlenmek adına destekleyici bir sene. Şayet yüksek öğrenim görüyorsanız, akademik ünvanlar da eklenebilir isminizin önüne.

Detaylı etkiler için burayı tıklayabilirsiniz : Jüpiter Oğlak Burcunda 2 Aralık 2019 – 19 Aralık 2020


Satürn, 2017’nin sonundan bu yana oğlak burcunda, 10.evinizde ilerliyor. Sizi, iş ve kariyer konularında çok zorladı. Kısıtladı, ilerlemenizi zorlaştırdı. Sabrı ve beklemeyi öğretti.

Mart 2020’de, bir süreliğine kova burcuna, 11.evinize geçecek.

22 Mart – 1 Temmuz 2020 arasında, 11.evinizde transit edecek.

Mesleğiniz, işiniz aracılığıyla yeni çevrelere girebileceğiniz, kalabalıklar içinde yer alabileceğiniz, takım çalışmalarında görev üstlenebileceğiniz, ekip çalışmaları yapabileceğiniz güzel bir zaman.

Ayrıca idealleriniz, hedefleriniz yönünde de destek bulabilirsiniz Satürn’den. Ama tabii, yapmak istedikleriniz için almanız gereken sorumluluklar artacaktır. Satürn’ün olduğu yerde sorumluluk ve sıkı çalışma vardır.


Uranüs, boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor 2020’de de.

Çünkü bir burçta 7 yıl kalır Uranüs. 2026’ya kadar boğada. Sizin 2.evinizde.

Parasal taraf hareketleniyor. Şu ana dek çalışma hayatınız olmadıysa, kendi paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz. Kazançlarınız artabilir. Yatırımlarınız çeşitlenebilir. Yeteneklerinizi daha özgürce ortaya koymak adına da güzel bir transit bu.


Kuzey-Güney Ay düğümleri, Kasım 2018’den bu yana, yengeç-oğlak aksındaydı.

4. ve 10.evleriniz aktifti.

Aile ve kariyer alanında sınavlar verdiniz. Size, yeni kararlar aldıran zorluklar buralardan geldi.

Ev, aile, aile bireyleri ile ilişkiler, kariyer, çalışma hayatınız, bulunduğunuz konum üzerinden bir mücadele ve olgunlaşma süreciydi bu sizin için.

2020 Mayıs’ına kadar, yine bu hat aktif.

Mayıs 2020’den itibaren ise sizin için 3.-9.evlerin döngüsü başlıyor.

Çünkü Ay düğümleri ikizler-yay aksına geçiyor.

Kardeşler, yakın akraba ve komşular, arkadaş çevreniz üzerinden konuları olacaktır bu yeni döngünün. Değişimler yaşanacaktır. İletişim ve ilişkiler, olması gereken şeklini alacaktır.

Ayrıca araba alım satım konuları, yer değişiklikleri, taşınmaların gündeme gelebileceği, kısa seyahatlerin artacağı, arkadaş çevrenizin genişleyeceği, eğitimlerinizin, kurslarınızın olabileceği bir dönem başlıyor sizin için.


Venüs Retrosu

13 Mayıs – 25 Haziran 2020 İkizler Burcunda Retro

3.evinizde bir Venüs retrosu. Arkadaş çevrenizden, geçmişten aşklar, sevgililer karşınıza çıkabilir bu süreçte. Sanatsal faaliyetlerde de retro etkisi alacaksınız. Daha önce deneyimlediğiniz bir kurs, müsamere, etkinlik gelebilir gündeme.

Aşkla, sevmekle, özsevgiyle ilgili bir muhasebe süreci de olabilir bu sizin için. Kendinizi ne kadar seviyorsunuz ? Kendinize değer veriyor musunuz ? İçe dönüp bakma dönemi.


Mars Retrosu

9 Eylül – 14 Kasım 2020 Koç Burcunda Retro

En çok sizi ilgilendiriyor bu retro. Çünkü koçta yaşanacak bir gerileme.

Mars, koçun yönetici gezegenidir ayrıca. Dolayısıyla, sizin için oldukça önemli.

Bu retro sürecinde, hiçbir büyük girişimde bulunmamanızı, önemli başlangıçlar yapmamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü devamı gelmeyebilir ya da istediğiniz şekilde ilerlemeyebilir.


2020, hepimiz için büyük bir geçiş yılı sevgili koçlar.

Gökyüzünde plansız bir an bile yoktur. Hiçbir şey, öylesine ve tesadüfen olmaz.

Önemli bir yere taşımak istiyor hayat sizi. Yeni görevler, sorumluluklar vermek istiyor. İşiniz, kariyeriniz adına büyüme fırsatlarınız olacak 2020’de. Jüpiter geçişini iyi değerlendirin 🙂

Zorlu zamanları da, en iyi şekilde yönetmeye bakın. Geçici olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Arkadaş çevrenizin değişebileceği, kalabalıklara hitap edebileceğiniz, toplum önünde sahip olduğunuz sıfatlarınızın güncellenebileceği bir yıl.

Gönlünüzce olsun ! Sağlık, keyif, bereket ve huzur diliyorum sizlere yeni yılda 🙂

Görüşmek üzere !

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!