İkizler Burcu Şubat 2020

İkizler Burcu Şubat 2020

Merhabalar sevgili ikizler ve yükselen ikizler okuyucularım !

Oldukça zorlu bir Ocak ayının ardından, yılın ikinci ayının nasıl etkiler barındırdığını ve sizler için hangi olasılıkları aktive edebileceğini konuşacağız bu yazımda.

Ocak’ı unutturacak bir ay olmasını diliyorum hepimiz için.

Öncelikle ayın transitlerini, gezegen açılarını ve Ay döngülerini görmeniz adına,

Şubat 2020 Astroloji Gündemi ni buraya bırakıyorum, tıklayınız.

Şimdi ayın, genel anlamda yükselen ikizlere neler getirebileceğini konuşalım.

Ancak size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 19 Şubat’a kadar kova burcunda, 9.evinizde.

Seyahatleriniz olabilir bu süreçte. Başka şehirde ya da başka ülkede yaşayan dostlarınızla, akrabalarınızla ilgili konular doğabilir, iletişim artabilir. Eğitim hayatı olnalar için, okul tarafında aktif bir ay.

19 Şubat sonrası balık burcunda, 10.evinizde olacak Güneş.

İş ve kariyer odaklı hareket edeceğiniz, zihninizin başarıya fokuslanacağı, sorumlulukların artacağı, yapılacak işlerin ve otorite baskısının yorabileceği bir dönem.


Merkür, 3 Şubat’a kadar kova burcunda, 9.evinizde.

Eğitim, yolculuklar, geziler, yabancı diller, yabancı kültürler gibi temalarda iletişimin artacağı, yeni şeyler öğreneceğiniz, bilginin peşinde olacağınız bir süreç. Astroloji, felsefe, hayat görüşünüzü, ufkunuzu genişletecek öğretiler de 9.evin konusu. Bu yönde bir eğitim, bir workshop gündeme gelebilir.

3 Şubat’ta balık burcuna geçiyor Merkür. 10.evinize geliyor.

Otorite ile iletişim artıyor. Görevler, yapılacak işler, evraklar, başvurular, devlet bağlantılı işlemler olası.

Bu ay Merkür için, önemli bir gündem başlığımız var. Balık burcunda başlayacak bir Merkür retrosu yaşayacağız.

17 Şubat – 10 Mart arası, retro harekette olacak Merkür.

Yöneticinizle, patronunuzla, konum sahibi kişilerle dialoglara dikkat etmek gerekiyor. Geçmişten gelen konular, tekrar gündem olabilir. Yöneticilerinizden kaynaklı bekleyen, aksayan konular olabilir. Otorite engeline takılmak olası. Merkür retrosu, hızlı yol alma zamanı değil sevgili okuyucularım. Evren, bir şeylerin üzerinden yeniden geçmenizi ve eksikleri tamamlamanızı istiyor.


Venüs, 7 Şubat’a kadar balık burcunda, 10.evinizde. İşinizde, kariyer hayatınızda, sorumluluklar, görevler, devlet bağlantılı, otorite bağlantılı konularda, kadın figürlerden destekler olası.

7 Şubat’ta koç burcuna geçiyor Venüs. 11.evinize geliyor. Sizin için sosyalleşme zamanı 🙂

Çokça çalıştınız, yoruldunuz. Artık yapılacak işlerin yarattığı baskı sonlanıyor. Dostlarınızla güzel vakitler geçirin, keyfinize bakın 🙂 Fazlasıyla hak ettiniz 🙂


Mars, 16 Şubat’a kadar yay burcunda, 7.evinizde.

İlişkileri (hem özel, hem sosyal ilişkileri kastediyorum) yönetmek önemli bu süreçte. Agresyona dikkat edin. Sosyal çevre bağlantılarınızla ortaklıklar, iş birlikleri olası bu arada. Çünkü yükselen ikizler için, Mars 11.evin yöneticisi ve 7.evde ilerliyor.

16 Şubat sonrası ayın geri kalanında oğlak burcunda olacak Mars, yani 8.evinizde.

Bu süreçte parasal konular, ödemeler yorabilir biraz. Ortaklaşa paralar, ortaklaşa mülkler üzerinden gerginlikler de doğabilir. Özellikle miras, mal paylaşımları, nafaka, vb konularda.


Şubat 2020 için Ay döngüleri ise şöyle :

9 Şubat : Aslan Burcunda Dolunay : Ay 19° aslan, Güneş 19° kova

3.evinizde gerçekleşiyor. Kardeşlerle, kuzenlerle, yakın çevre figürleriyle ilgili gündemler olabilir, bekledikleri konularda bir tamamlanma yaşanabilir. Sonuç alabilirler.

23 Şubat : Balık Burcunda Yeniay : Ay 4° balık, Güneş 4° balık

10.evinizde meydana geliyor. İş hayatınızda bir yenilik olası. İş dışında bir görev, bir sorumluluk da getirebilir bu yeniay size.


Çok güzel bir ay olmasını diliyorum !

Merkür retrosuna dikkat edersek, Şubat zor görünmüyor sevgili okuyucularım.

Sağlıklı, keyifli, neşeli bir ay olsun 🙂

Görüşmek üzere !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!