İkizler Burcu Nisan 2020

İkizler Burcu Nisan 2020

Merhabalar sevgili ikizler ve yükselen ikizler okuyucularım !

Daha önce hiç deneyimlemediğimiz, tuhaf ve oldukça zorlu bir dönemden geçiyoruz. Tüm Dünya Corona virüs ile mücadele ediyor.

Değişen günlük hayatımıza adapte olmaya çalışıyoruz. Şaşırmaya bile vakit bulamadan uyumlanmaya, gereken önlemleri almaya çalışıyoruz.

Eğer sürecin uzamadan sonlanmasını istiyorsak, normal hayatımıza tez zamanda geri dönmek istiyorsak, ki hepimizin dileği bu, kişisel önlemlerimizi en üst düzeyde tutmak zorundayız. Sosyal mesafeyi korumak, hijyen kurallarına uymak zorundayız.

Lütfen sıkça tekrarlanan çağrılara uyalım. Hijyenimize ve sosyal mesafemize önem verelim.

Öncelikle Nisan 2020 Astroloji Gündemi ni bırakıyorum buraya. Ayın gezegen açılarını, Ay döngülerini, transitlerini görmeniz adına.

Şimdi ayın, genel anlamda yükselen ikizlere neler getirebileceğini konuşalım.

Nisan ayı gezegen geçişleri ile yaşamınızda hangi konular aktive olabilir, nerelerden konu doğabilir, genel hatlarıyla Nisan ayı olasılıklarınıza bakalım.

Size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 19 Nisan’a kadar koç burcunda, 11.evinizde.

Teknoloji ve internet ile ilişkiniz güçleniyor. Bunlar 11.ev temalarıdır çünkü.

Güncel koşullar altında zaten birçok şeyi internet aracılığı ile yaşayabiliyoruz. Bu da bir süreç. Biteceğinden şüpheniz olmasın.

Arkadaşlarımızı anlatır ayrıca 11.ev. Bu ay onlarla ilgili gündemleriniz olabilir. Yeni haberler alabilirsiniz.

Güneş 19 Nisan’da boğa burcuna, 12.evinize geçiyor.

Bu ev kapanmayı, geri çekilmeyi, içe dönmeyi, kendini izole etmeyi anlatıyor. Biraz da depresif ve melankolik bir enerjisi var. Kendinizi, enerjinizi, modunuzu 12.evin kasvetine kaptırmayın !

Özgüvenimiz, kendimize, akışa, hayata olan inancımız eksilir 12.ev geçişlerinde. Bu ruh haline girmemek adına size iyi gelecek şeyler yapmayı seçin.


Merkür, 11 Nisan’a kadar balıkta, 10.evinizde.

Resmi konularla, evrak işleriyle meşgul olabilirsiniz. Devlet dairelerinde yapmanız gereken bir şeyler olabilir. Çok büyük konular olmasına gerek yok. Postahaneye gitmek de bir Merkür 10.ev olasılığıdır örneğin.

Aile büyükleri ile dialogunuz artabilir bu süreçte.

Ayrı evlerde yaşıyorsanız, bu salgın ortamında yanlarına gitmek yerine görüntülü konuşarak hasret gidermek, onlar için çok daha iyi olacaktır tabii 🙂 Sarılmanın bir lüks olacağı aklımıza gelir miydi ? Değişik şeyler oluyor, değil mi 🙂

Merkür 11 Nisan’da koç burcuna, 11.evinize geçiyor. Dostlarla dialoglar artıyor. İçinde bulunduğunuz dernekler, kulüpler varsa, oradan yana artan bir bilgi akışı, haberleşme ortamı olacaktır ayrıca.

27 Nisan’da boğa burcuna geçiyor Merkür. Size yeni spiritüel bilgiler getiriyor.

Bu süreçte bilinç altınızı fark etmek daha kolay olacaktır. İnanç kalıplarınız, günlük hayatta karşılaştığınız şeyler ile görünür olacaktır. Bu da bir dönüşüm fırsatıdır.

Rüyalarınızın farkında olun ayrıca. Merkür-12.ev geçişleri, haberci rüylar getirebiliyor.


Venüs, 3 Nisan‘a kadar boğa burcunda, 12.evinizde.

Şifa alanında. İç huzurunuzu yükseltmenize yardımcı oluyor. Akışa güvenmenize yardımcı oluyor.

Amaaa kadın figürlerden yana dedikodulara, gizli saklı işlere dikkat edin bu dönem. Çünkü 12.ev ruhsal konular dışında perde arkası işleri de anlatan bir alandır.

3 Nisan’da ikizler burcuna, 1.evinize geçiyor Venüs. Bu güzel ! 🙂

Dış görünüşünüze ufak tefek dokunuşlar yapar. Stilinizi yeniler. Gerçi ev ortamında stile pek ihtiyaç duymuyoruz ama 🙂 yine de daha iyi hissettirecek, motive edecek bir etkidir bu. Özel ve sosyal ilişkiler açısından da olumlu bir transit.


Mars, ay boyunca kova burcunda. 9.evinizde.

Uzaklarda yaşayan dostlarınızla, sevdiklerinizle ilgili çabalarınız mı var ? Mesafelerin yarattığı sorunlar anlamına geliyor olabilir Mars-9.ev.

Eğitim, hukuk, basın, yayıncılık faaliyetleri de bu evde. Salgının yarattığı gecikmeler, ertelemeler, belirsizlikler Marsiyen bir efor getirebilir. ‘Neyi nasıl yapsam, nasıl planlasam, uzaktan nasıl halledebiliriz şu işlemi, bir araya gelmeden şu kısım nasıl olacak ?’ gibi bir şeyler göründü gözüme.


Nisan 2020 için Ay döngüleri ise şöyle :

8 Nisan : Terazi Burcunda Dolunay : Ay 18° terazi, Güneş 18° koç

5.evinizde gerçekleşiyor. Bu ev aşk, keyifler, çocuklar, hobiler, sanat gibi konuları kapsıyor.

Bu temalarda dolunayın gergin enerjisi yükseltebilir, kızdırabilir sizi biraz.

Diğer yandan beklenen bir konu varsa, sonuç alabilirsiniz. Yaşadığınız bir belirsizlik-bekleme hali sonlanabilir.

23 Nisan : Boğa Burcunda Yeniay : Ay 3° boğa, Güneş 3° boğa

12.evinizde bir yeniay. Spiritüel derinliğinizi artıracak yeni bir şey eklenebilir hayatınıza. Meditasyon gibi örneğin.

Bu yeniay ile bir süre gizli tutacağınız, sessiz sedasız ilerleteceğiniz bir şeye başlamanız da olası. Şimdilik kimselerle paylaşmak istemediğiniz, özelinizde yaşayacağınız bir durum olabilir.


Sevgili dostlarım,

Salgınla mücadelede üzerimize düşeni yapalım diye bitiriyorum bu ay yorumları.

İşi ne kadar sıkı tutarsak, o kadar çabuk döneriz özlediğimiz günlere.

Görüşmek üzere !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!