İkizler Burcu Mart 2020

İkizler Burcu Mart 2020

Merhabalar sevgili ikizler ve yükselen ikizler okuyucularım !

Zor zamanların ardından Mart ayının ülkemize, hepimize iyi gelmesini, güzellikler getirmesini diliyorum öncelikle.

Ayın, genel anlamda siz yükselen ikizlere neler getirebileceğini konuşacağız bu yazımda.

Ancak size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 20 Mart’a kadar balık burcunda, 10.evinizde. Yani iş, kariyer ve sorumluluklar alanında.

Otorite figürlerinden ve görevlerden yana biraz yorulabileceğiniz bir ay bu. Çalışmıyorsanız dahi, yapılması gereken işler doğacaktır bir şekilde. Evrak, imza, onay konuları, devlet dairelerinde işlemler de mümkün.

İşinizi büyütmek, iş kurmak ya da yükselmek, terfi etmek gibi hedefleriniz, gündemleriniz varsa, bu ay öne çıkıyor bu konular.

Güneş, 20 Mart’ta koç burcuna, 11.evinize geçiyor.

Bu geçiş daha rahat, daha olumlu sizin için. Sosyalleşme zamanı. 10.ev döngüsünde yaşadığınız otorite baskısının ardından, çok daha özgür hissedeceğiniz, arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz, keyifli bir döngü.


Merkür, 11 Mart’a kadar kova burcunda ve retroda.

Genel ve burcunuza etkilerini buradan görebilirsiniz : Merkür Retrosu

Retrosunu 11 Mart’ta kova burcunda tamamlayan Merkür, burada ileri hareketine başlıyor ve 16 Mart’ta balık burcuna geçiyor.

Balıkta iken 10.evinizde ilerleyecek yine. Devlet bağlantılı konular, belgeler, evrak işleri, vb olabilir. Konum ve yetki sahibi kişilerle iletişimleriniz artabilir. Aynı şekilde, aile büyükleri ile dialoglar da ön planda.


Venüs, 5 Mart’ta boğa burcuna, yani 12.evinize geçiyor.

Huzuru sessizlikte bulacağınız, geri planda olmaktan, inzivada olmaktan keyif alacağınız bir süreç.

Ruhsal konulardan, yöntemlerden yana şanslısınız ayrıca. Öğrendiğiniz yeni şeyler fayda getirebilir.

Aşk ve ilişkiler açısından ise, 12.ev çok parlak bir döngü değil sevgili dostlarım. Gizli kapaklı durumlardan da uzak kalın derim ayrıca. Platonik duyguları da anlatır Venüs-12.ev.


Mars 30 Mart’a, yani ay sonuna kadar oğlak burcunda, 8.evinizde olacak.

Borçlar, ortaklaşa mülkler ve paralar, alacak-verecek meseleleri biraz uğraştıracak sizi sanırım. Krediler, kredi kartları, taksitler, ödemeler gündeminizde.

Yakın çevrenizde ya da doğrudan sizde bir ameliyat konusu-planı varsa, Mars 8.evde iken gerçekleşebilir. Onu da belirtmiş olayım.


Mart 2020 için Ay döngüleri ise şöyle :

9 Mart : Başak Burcunda Dolunay : Ay 19° başak, Güneş 19° balık

4.evinizde bir dolunay. Aile içinde huzursuz ve gergin hissetmeniz mümkün birkaç gün. Çünkü dolunay yükselten, agresif bir enerji. Diğer yandan eviniz ya da aileniz ile ilgili, beklemekte olduğunuz bir konu varsa, dolunay döngüsünde sonuçlanması mümkün.

24 Mart : Koç Burcunda Yeniay : Ay 4° koç, Güneş 4° koç

11.evinizde gerçekleşiyor. Bakın, bu güzel 🙂 Yeni bir ortam, yeni bir kurs, yeni gruplar, takım çalışmaları olası. Hedefleriniz ve idealleriniz ile ilgili güzel gelişmeleriniz de olabilir.

Sosyal medya, internet, teknoloji, elektronik aletler de bu evin yönetiminde. O yüzden bir elektronik alışverişi mümkün yeniay ile 🙂 Çünkü yeniaylar, başlangıçları anlatırlar.


Sağlıklı, huzurlu, verimli bir ay diliyorum.

Görüşmek üzere !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!