Doğum Haritası Analizi

Doğum haritamız, yani horoskobumuz, gökyüzünün doğduğumuz andaki görüntüsüdür sevgili okuyucularım.

Yani ‘Gökyüzünün o anki fotoğrafıdır’ diyebiliriz.

Bir haritada temel olarak evler, burçlar, gezegenler, gezegenler arası açılar, Ay düğümleri, sabit yıldızlar ve hesaplanarak tespit edilen bazı önemli noktalar vardır.

Her bir bileşen karakteristik anlamda nasıl biri olmamızı sağlıyor, yaşam yolunda karşımıza nasıl olay ve durumlar çıkarıyor, her sorunun cevabı haritamızda saklıdır.

Şanslı alanlarımız, sınav konularımız, potansiyellerimiz, gezegen geçişlerinden, açılarından, yeniaylardan, dolunaylardan, tutulmalardan nasıl etki alacağımız, hepsi ama hepsi bireysel haritamıza bağlıdır.

Yılın hangi vaktinde nasıl adımlar atabiliriz, hangi konular üzerinden yeni başlangıçlar yaşayabiliriz, fırsatlar nerelerden gelebilir, ne yaparsak süreçleri daha kolay atlatırız, bizi nasıl bir döngü bekliyor, tespiti mümkündür.

Parasal kaynaklardan aile bireylerine, sağlıktan iletişime, eğitimden evliliğe, aşka, çocuklara, seyahatlere, kariyere ve daha birçok konuya dair öngörü yapılabilmektedir.

Kendimizi anlamamız, yaşamımızı anlamlandırmamız açısından da büyük fırsatlar sunuyor haritamız bize.

Yaşamda nasıl bir yön çizmeliyiz, hangi tarafa gitmeliyiz, nasıl adımlar atmalıyız, ilahi planımız, kurgumuz ne, neden buradayız, niçin doğduk, neleri yapmaya geldik, haritamız her şeyi söylüyor ve tabii haritanın söylediklerini iyi okumak gerekiyor.

Doğum Haritanızın Yaşamsal Etkileri + 2020’nin Size Özel Etkileri için danışmanlık almak isterseniz, bana anlatburcak@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Her bir ilahi plan, her bir doğum haritası, eşsizdir. Bize özeldir.

Her birimiz haritamız doğrultusunda farklı etkiler alırız gezegen döngülerinden.

Astroloji, asıl olarak budur. Koçlara aşk var mı bu yıl ? Oğlaklara iş var mı gibi bir şey değildir 🙂

Doğum haritamızı bilmek, yaşam yolunda büyük bir idrak sağlar bize, dengeyi bulmamızı kolaylaştırır. Farkında olmadıklarımızı gösterip dönüşüm yolu açar. Şanslı olasılıklardan yararlanmamızı, negatif ihtimallerden korunmamızı sağlar.

Hayat, idrak edince, fark edince, dengeye gelince güzel 🙂 Öyle değil mi ?

Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz,

burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak

Görüşmek üzere !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!