Boğa Burcu Kasım 2019

Boğa Burcu Kasım 2019

Merhaba sevgili boğalar ve yükseleni boğa olanlar !

Yeni bir ay daha geldi bile. Yıl artık yavaş yavaş bitiyor.

Kasım ayının sizler için genel çerçevede nasıl olasılıklar taşıdığına bakacağız şimdi birlikte.

Ama tabii, size özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Ayın detaylarından evvel, Kasım 2019 Astroloji Gündemi burada.

Kasım’ın gezegen transitleri ve etkileri, Ay döngüleri, ayrıca önemli gezegen açıları yer alıyor içerikte.


Güneş, 22 Kasım’a kadar akrep burcunda olacak, yani 7.evinizde.

İlişkiler ve ortaklıklar alanında. Bu iki temanın öne çıkacağı, hem özel, hem sosyal ilişkilerinizin odağınızda yer alacağı bir ay bu. Ayrıca ortaklıklar kurmak isteyebilirsiniz. Ancak hayata geçirmek noktasında, Merkür retrosunun bitmesini beklemenizi öneririm.

22 Kasım sonrasında, yay burcuna, 8.evinize yerleşiyor Güneş.

8.evin temaları çok keyifli değil ama kendinden sonraki evlerde işlerin yolunda gitmesi için dönüşmesi-değişmesi gereken şeyleri fark ettiren, krizler yaratarak problemlerin nedenini gösteren bir ev aslında. Bir inziva enerjisi de var bir yanıyla. Bir hazırlanma, fark etme döngüsü. Bu süreçte enerjiniz, moraliniz bir tık aşağı inebilir.

Bunun dışında parasal konular, borçlar da bu evdedir. O taraf da yorabilir sizi biraz. Ama Güneş oğlak burcuna geçtiğinde, Aralık sonu itibariyle, bu etkiler dağılıyor olacak.


Merkür, 22 Kasım’a kadar akrep burcunda, 7.evinizde retroda.

İlişkiler üzerinden dönüşüm ve farkındalık fırsatı sunuyor size. Verdiğiniz değer-gördüğünüz değer dengesine dikkat ediyor musunuz, nerelerde fazla özveri, fazla fedakarlık hallerine düşüyorsunuz, özel ve sosyal ilişkilerinizde neleri değiştirmeniz gerekiyor, Merkür bunları fark ettirecek getireceği deneyim ve sorun diyebileceğimiz durumlarla.

Genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız : Merkür Retrosu 30 Ekim – 22 Kasım 2019


Venüs, 1-26 Kasım arasında yayda, 8.evinizde.

Parasal konularla meşgulsünüz.

Ayrıca iç huzurunuzu zedeleyen konularla ilgili dönüşüm fırsatları çıkabilir karşınıza Venüs desteği ile.

26 Kasım’da oğlak burcuna, 9.evinize geçiyor. Bu, çok daha keyifli bir transit sizin için. Merkür retrosu da bitmiş olacak o evrede. 9.ev etkisiyle güzel seyahatler, eğitim fırsatları, akademik ve yurt dışı bağlantılı konularda olumlu gelişmeler yaşanacaktır.


Mars, 19 Kasım’a kadar terazide, 6.evinizde.

İş, hizmet, çalışma ve sağlık temalarında bir mücadele ve efor hali söz konusu. 19 Kasım sonrasında, bu alan rahatlamaya başlıyor.

Çünkü Mars, 19 Kasım’da akrep burcuna, 7.evinize geçiyor.

O döngüde ise ilişkileri yönetmek gerekecek. Fevri çıkışlar yerine, stratejik olmak gerekecek.


Kasım 2019 için Ay döngüleri ise şöyle :

12 Kasım : Boğa Burcunda Dolunay : Ay 19° Boğa, Güneş 19° Boğa

Dolunay sizde. Bir şeyleri bitirme kararı alabilirsiniz. Bu bir ahbabınızla iletişimi kesmek olabilir, bir işi ya da hayatınızdaki bir faaliyeti bırakmak olabilir, ikili ilişkilerde yeni bir karar da olabilir.

Sakinliğinizi korumanız gerekiyor dolunay ve civarı günlerde. Öfkeyle kalkıp zararla oturmamak için, yeterince düşünmeden karar almamanız gerekiyor.

26 Kasım 2019 : Yay Burcunda Yeniay : Ay 3° Yay, Güneş 3° Yay

8.evinizde bir yeniay gerçekleşiyor. Bir sağlık sorununu çözmek için adım atabilirsiniz, bir ameliyat durumu olabilir sizin ya da bir yakınınızın. Ortaklaşa paralar, ortak mülkler, miras, nafaka, prim, kredi, sigorta, burs gibi konular da aktifleşiyor. Yenilikler var. İstediğiniz gibi olsun !


Kasım, sizler için genel olarak böyle sevgili boğalar.

@astroloji.anlatburcak sayfamı takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilir, günlük tüyolardan yararlanabilirsiniz.

Sağlıklı, huzurlu, keyifli bir ay diliyorum hepinize 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!