Boğa Burcu 2020

Merhaba sevgili boğa ve yükselen boğa okuyucularım !

2020 ile ilgili neler düşünüyorsunuz ? 🙂 Hedeflerinizi, güzergahınızı belirlediniz mi ?

Tabii ki hayat, suyu akması gereken tarafa yönlendiriyor. Kadersel olarak yaşamamız gerekenleri  deneyimliyoruz.

Ancak, niyetlerimiz, hedeflerimiz ve aksiyon planımız olmalı her daim. Aksi takdirde, yön kaybetmek daha kolay olur.

2020, özel bir yıl. Bir dönüşüm ve geçiş yılı. En temelde, bunu söyleyebilirim.

Satürn, Pluto ile kavuşarak, yaklaşık 30 yıllık yeni bir döngü başlatacak.

Jüpiter ve Pluto kavuşumu ile, yaşamlarımızda 13 yıllık yeni bir döngü başlayacak.

Retroları, tutulmaları, önemli kavuşum tarihlerini, yılın transitlerini,  2020 Astroloji Gündemi yazımı tıklayarak, görebilirsiniz.

Şimdi sırayla, gezegen geçişlerini ele alalım ve olasılıklarınızı konuşalım.

Ama tabii ki burç yorumları geneldir ve herkes kendi haritası doğrultusunda etki alır gökyüzünden.

Size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Jüpiter, oğlakta, 9.evinizde olacak bu yıl.

Yüksek öürenime başlamak, yüksek lisans, doktora yapmak, akademik çalışmalarda yer almak için çok destekleyici bir sene.

Ayrıca seyahatler, uzaklara yolculuklar getirebilir size Jüpiter 9.evde. Yurt dışı bağlantılı konular getirebilir. Başka şehirlerde ya da başka bir ülkede yaşayan dostlarınızla ilgili gelişmeler olabilir.

Felsefe, astroloji gibi alanlarda, ufkunuzu genişletecek eğitim fırsatları doğabilir ayrıca.

Detaylı etkiler için burayı tıklayabilirsiniz : Jüpiter Oğlak Burcunda 2 Aralık 2019 – 19 Aralık 2020


Satürn, 2017’nin sonundan bu yana oğlak burcunda, 9.evinizde ilerliyor. Sevdikleriniz, uzaklara taşınmış olabilir, hasretlikler doğmuş, mesafeler sizi yormuş olabilir. Ama Satürn’ün geçtiği yerlerden şimdi Jüpiter geçecek. Size de güzellikler getirsin !

Eğitim ve akademik tarafta aktifseniz, Satürn bu alanda da kısıtlamalar ve gecikmeler yaşatmış olabilir.

Mart 2020’de, bir süreliğine kova burcuna, 10.evinize geçecek.

22 Mart – 1 Temmuz 2020 arasında, 10.evinizde transit edecek.

İş ve kariyer alanında, sahip olduğunuz sıfatlar ve sorumluluklar konusunda etki alacaksınız. İş kurabilir, işinizde değişimler yaşayabilirsiniz. Satürn, emeğinizi ve çabanızı görmek isteyecektir, yoracaktır biraz.


Uranüs, boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor 2020’de de.

Bir burçta 7 yıl kalır Uranüs. 2026’ya kadar boğada. Sizde 🙂

Büyük bir değişim alanı anlamına gelir Uranüs’ün durduğu yer. Hayatınızda pek çok şey, güncelleniyor olabilir. Giyim tarzınızdan sosyal çevrenize, ilişkilerden parasal konulara kadar birçok alanda devinim söz konusu. Yenilikler, yeni başlangıçlar, ‘yapmam’ dediğiniz konularda karar değişiklikleri yaşayacaksınız.

Yıllar boyunca, bu çılgın Uranüs etkisi sizinle 🙂

Benim yükselenim koç. Ben 7 yıllık bir Uranüs etkisi deneyimledim. Birçok güzel değişim ve yenilik getirdi bana. Korkmayın diye söylüyorum 🙂


Kuzey-Güney Ay düğümleri, Kasım 2018’den bu yana, yengeç-oğlak aksındaydı.

3. ve 9.evleriniz aktifti.

Kardeşler, kuzenler, yakın akraba ve komşular, araçlar, arabalar, taşınma, yer değişikliği gibi konular ön plandaydı. Ayrıca uzaklar, başka şehirler de bir şekilde gündem oluşturmuş olabilir bu döngüde size.

Eğitim ve yüksek öğrenim konusunda biraz problematik bir etkiydi güney ay düğümünün 9.evde olması.

2020 Mayıs’ına kadar, yine 3-9 aksı aktif.

Mayıs 2020’den itibaren ise sizin için 2.-8.evlerin döngüsü başlıyor.

Çünkü Ay düğümleri ikizler-yay aksına geçiyor.

Parasal konuların zamanı şimdi. ‘Benim param, senin paran, ortaklaşa yatırımlarımız’ gibi temalar aktif hale geliyor. Ortak kazançlar, mal paylaşımları, mülkler, alım satım konuları ön planda.

Ayrıca çalışmıyorsanız, kendi paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz. Bir şekilde böyle olması gerekebilir. Aile ya da eş desteği yerine, kendi kazancınız olabilir. Yeni bir sayfa açılabilir bu yönde. Yeteneklerinizi paraya çevirebilirsiniz. Ek gelir oluşturabilirsiniz. Örneğin evde yaptığınız bir şeyi, satmaya başlamak gibi.


Venüs Retrosu

13 Mayıs – 25 Haziran 2020 İkizler Burcunda Retro

2.evinizde yaşanacak bir Venüs retrosu. Para konularında ve yapmak istediğiniz alışverişlerde bir bekleme etkisi yaratabilir. Öncesinde yaptığınız büyük harcamalar, bu retro sürecinde mesele olabilir biraz.

Venüs, değerler demektir. Nelere sahipsiniz, nelere sahip olmak istiyorsunuz, nasıl bir çerçeve sizi mutlu eder, bunlara odaklanacağınız, daha çok bu konular üzerine düşüneceğiniz bir retro dönemi.


Mars Retrosu

9 Eylül – 14 Kasım 2020 Koç Burcunda Retro

12.evinizde gerçekleşecek. Gizli düşmanlıklara ve arkanızdan çevrilebilecek oyunlara karşı temkinli olmanız gereken bir dönem.

Ruhsal ve psikolojik sorunlar varsa, negatif inanç kalıplarınızı görmeniz adına biraz büyüteç tutabilir Mars buralara. Çünkü sular, bulanmadan durulmaz. İçinizin köpürdüğünü hissedebilirsiniz, geçmişten gelen öfkeler ve olumsuz deneyimler kendini hatırlatabilir tekrar. Evren, kesin bir temizlik yapmanızı istiyor. Artık önünüze bakmanız için bir arınma fırsatı olarak kullanın bu dönemi. Ne kadar hafiflerseniz, o kadar kolay yürürsünüz yolunuzu.


2020, hepimiz için önemli bir yıl sevgili boğalar.

Gönlünüzce olsun ! Şanslar, fırsatlar, keyifler, mutluluklar diliyorum sizlere yeni yılda 🙂

Görüşmek üzere !

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!