4-10 Kasım 2019 Astroloji Gündemi

4-10 Kasım 2019 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım ve danışanlarım,

Yeni haftada Ay’ın ışığı büyüyor. Akrep yeniayının dönüştüren etkilerini, daha belirgin şekilde gözlemleyebiliriz bu hafta.

28 Ekim 2019 Akrep Burcunda Yeniay ve Etkileri

Haftanın detaylarından evvel → Instagram sayfam : @astroloji.anlatburcak

Sayfamı takip ederek, gökyüzünden, güncelden her daim haberdar olabilirsiniz.

4-10 Kasım 2019 haftasının öne çıkan gezegen açıları :

5 Kasım : Mars Pluto karesi : Mars 20° Terazi, Pluto 20° Oğlak

Bu haftanın en en en dikkat etmemiz gereken açısı. Öfke patlamaları, otorite ile çatışmalar, fevri çıkışlar getirebilir. Kontrolsüz bir enerji. Lütfen sakin tarafta kalmaya çalışalım.


8 Kasım : Güneş Satürn altmışlığı : Güneş 15° Akrep, Satürn 15° Oğlak

Bilgi ve deneyim olarak önde olan kişilerden yardım almak için iyi bir açı. Alacağımız tavsiyeler, öneriler konuların çözümünü sağlayacaktır. Hele de Merkür retrosu, geçmişten gelen konular için tam bir çözüm zamanıdır.

İş ve kariyer konularında da akışkan bir atmosfer oluşturuyor.


8 Kasım : Güneş Neptün üçgeni : Güneş 15° Akrep, Neptün 16° Balık

Ruhsal problemlerin çözümü için çok destekleyici bir açı. Bir deneyim, bir bilgi ya da bir kişi yeni bakış açılarına vesile olabilir. Algınızı değiştirebilir, içsel bir arınma sağlayabilir.

Bir konunuz için yardım gelebilir evrenden 🙂 Halden anlayacak, yardımcı olacak biri karşınıza çıkabilir. Siz de başkalarına yardım edin. Empatiyi ve destek olmayı simgeleyen bir görünüm bu.

İlham ve yaratıcılık konusunda da kapıları açacak Neptün üçgeni 🙂


9 Kasım : Satürn Neptün altmışlığı : Satürn 15° Oğlak, Neptün 16° Balık

Hayalleri gerçeğe dönüştürmek anlamına gelir bu açı. Bir süredir düşündüğünüz, heves duyduğunuz şeyler için bir aksiyon planı oluşturmak, hedef ve güzergah belirlemek için harika bir haftadayız.

Bu arada planlayalım, hazırlanalım, amaaa Merkür retrosu bitince harekete geçelim. Bu da aklımızda olsun.


10 Kasım : Merkür Pluto altmışlığı : Merkür 21° Akrep, Pluto 20° Oğlak

Nefis bir uyum bu. İletişimde güçlü kişilerden destek alacağız, kendimizi güzelce ifade edeceğiz, etkileyici bir izlenim bırakacağız insanlar üzerinde. Önemli toplantı ve görüşmeler için kullanalım.


Her bir gün için detaylı etkiler ise şöyle :

4 Kasım 2019 Pazartesi

Ay, gün boyunca kova burcunda. Günün ilk yarısında Ay-Güneş karesini görüyoruz. Kadın-erkek ilişkilerinde, yetkili kişilerle dialoglarda uyumsuzluklar oluşabilir. Önemli bir görüşmeyi, şayet mümkünse bu saatlere denk getirmemek işimize yarayacaktır.

Bu gece Ay-Mars üçgeni etkin olacak, akşam saatlerinde de yaklaşıyor olması sebebiyle olumlu etkilerini hissettirecektir. Özellikle motivasyon konusunda.

5 Kasım 2019 Salı

Ay, günün tamamında kova burcunda. Günün ilk yarısında, Ay-Jüpiter altmışlığı şanslı bir zaman dilimine işaret ediyor. Özellikle de eğitim, seyahatler, yabancılarla ilgili konular ve hukuksal alanda.

Akşam üstü saatlerinde ise, Ay-Merkür karesini görüyoruz. İletişimde gerginlikler olası.

17:36 sonrasında, Ay boşlukta.

6 Kasım 2019 Çarşamba

Günün ilk saatlerinde Ay, balık burcuna geçti. Önümüzdeki 2,5 gün boyunca balığın merhameti, yardımlaşma isteği ve empatisi yüksek, naif atmosferinde olacağız.

Sabah saatlerinde, Ay-Uranüs altmışlığı, rutinlerimizin dışına çıkabileceğimizi, keyifli değişiklikler yapabileceğimizi gösteriyor 🙂

Öğle saatlerinde Ay, yay burcunda ilerleyen Venüs ile uyumsuz görünümde. İlişkilerde, sevgi bağı kurduğumuz kişilerle iletişimde ufak tefek darılmalar olabilir.

Bu gece Ay ve Güneş, harika bir üçgen açı yapacaklar. Su gruplarında oluşacak bu üçgen, bizi duygusal tarafta besleyecek, destekleyecek. Manevi konular için de çok güzel. Sezgilerimiz artacak ayrıca, rüyalar hareketlenebilir.

7 Kasım 2019 Perşembe

Ay, gün boyunca balık burcunda. Sabah saatlerinde Ay-Güneş üçgeni, Ay-Satürn altmışlığı ve Ay-Neptün kavuşumu gibi harika açılar var. Birini affedebilirsiniz, çünkü kendini affettirebilir attığı bir adımla. Bir konunuza yardım, destek gelebilir. Hoşgörü, anlayış ve merhamet temalarının güçlü şekilde vugulandığı bir güne başlıyoruz.

Öğle saatlerinde harika bir Ay-Pluto altmışlığı var. İlişkileri dönüştürmek, onarmak için çok güzel bir açı. Ayrıca insanlar üzerinde etkili bir izlenim bırakabileceğimiz, güzel bir zaman dilimi.

8 Kasım 2019 Cuma

14:48’e kadar Ay boşlukta, 14:48’de koç burcuna geçiyor.

Yukarıda listelediğim şekilde, Güneş-Satürn altmışlığının ve Güneş-Neptün üçgeninin kesinleştiği bir gündeyiz. Önemli kişilerle görüşmeler yapmak, destek almak için harika etkiler bunlar.

Yardım alabileceğimiz bir atmosfer sunuyor gökyüzü.

9 Kasım 2019 Cumartesi

Ay, gün boyunca koç burcunda bugün.

Sabahın ilk saatlerinde, Ay-Venüs üçgeni sevgiden, aşktan, ilişkilerden yana şanslı kılıyor bizi.

Akşam saatlerinde ise Ay-Satürn karesi etkin. Biraz kasvetli bir havası var akşamın. Kısıtlanmış ve çözümsüz hissedebiliriz. Motivasyonumuzun ve modumuzun düşük olabileceği bir zaman dilimi.

10 Kasım 2019 Pazar

Ata’mızın, hayata gözlerini yumduğu gündeyiz. Ölümünün üzerinden 81 yıl geçti, ama sevgin hiç azalmadı Atam, ruhun şad olsun ! Hatıran önünde, saygıyla ve minnetle eğiliyoruz, bir kez daha özlemle anıyoruz seni.

Ay, bugün de koç burcunda olacak gün boyunca.

Günün ilk yarısında Ay, Mars ile karşıtlık, Pluto ile kare açı yapıyor. Tam bir tartışma-kavga görüntüsü bu. Ani çıkışlar yapabilirsiniz. Öfkenizi kontrol altında tutun. Kalplerin kırılabileceği bir sabah.

Günün ikinci yarısı ise hayli keyifli. Ay-Jüpiter üçgeni, eğitim, yolculuklar, hukuksal konularda olumlu etkiler sunuyor. Ufkunuzu genişletecek yeni keşifler ve deneyimler olası.

17:00 sonrası Ay boşlukta.

4-10 Kasım 2019 haftası, böyle sevgili okuyucularım.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık almak için→İletişim: anlatburcak@gmail.com

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Herkese iyi haftalar !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!