11-17 Kasım 2019 Astroloji Gündemi

11-17 Kasım 2019 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım ve danışanlarım,

Boğa burcunda bir dolunay yaşayacağız bu hafta.

Dolunayın en öne çıkan etkisi, fark ettirmek olacak. Retro Merkür ile karşıtlık yapan bir dolunay çünkü. Ama oldukça güzel açıları da var 🙂

Dolunayın etkileri burada : 12 Kasım 2019 Boğa Burcunda Dolunay

Bu arada Instagram sayfam : @astroloji.anlatburcak

Sayfamı takip ederek, gökyüzünden, güncelden her daim haberdar olabilirsiniz.

11-17 Kasım 2019 haftasının öne çıkan gezegen açıları :

12 Kasım : Mars Jüpiter altmışlığı : Mars 25° Terazi, Jüpiter 25° Yay

Bu açı bize, yeni başlangıçlar yaptıracak. Ama Merkür retro olduğundan, bir süredir üzerinde düşündüğümüz şeyler için harekete geçme zamanı olacak bu. Jüpiter’in iyi açıları büyüme ve açılım sağlar. Kullanalım.


13 Kasım : Güneş Pluto altmışlığı : Güneş 20° Akrep, Pluto 21° Oğlak

Harika bir güç açısı. Pluto dönüşüm ve güçlenme sağlayacak. Yetki ve deneyim sahibi, etkili kişilerden destek bulacağız ayrıca. Önemli toplantılarınız, görüşmeleriniz varsa, bu açıyı değerlendirin mutlaka.


14 Kasım : Merkür Neptün  üçgeni : Merkür 16° Akrep, Neptün 15° Balık

Haftanın bir başka güzel açısı. Yardımlaşmaları artıracak bir görünüm. Yapmaya çalıştığınız şeylerle ilgili destek verebilecek kişiler girecektir devreye. Ayrıca spiritüel alanda işinize yarayacak yeni bilgiler getirir bu açı. Sezgileri de yukarı taşıyacak ayrıca.


14 Kasım : Venüs Neptün karesi : Venüs 15° Yay, Neptün 15° Balık

Aşkta adım atmayı düşünenler için doğru bir zaman olmadığını belirteyim. Hayal kırıklığı olabilir. Zaten Merkür de retro. Yeni başlangıçlar için doğru bir döngü değil.

Sadece özel ilişkileri anlatmaz Venüs. Genel olarak ilişkilerdir, sevgi bağlarıdır. Beklentilerin karşılanmayabileceği bir etki veriyor bu Neptün karesi, bilginiz olsun.


Her bir gün için detaylı etkiler ise şöyle :

11 Kasım 2019 Pazartesi

Ay, boğa burcuna geçiyor günün ilk saatlerinde. Sabah vakti etkin olan Ay-Uranüs kavuşumu ile başlıyoruz güne. Sürprizlere, plan değişikliklerine, rutin dışı aktivitelere açık bir sabah.

Günün ikinci yarısında, özellikle akşam üstü saatlerinde Ay, kuzey-güney ay düğümleriyle uyumlu açılar yapıyor. İş ve para konularında kadersel güzel gelişmeler yaşanabilir.

12 Kasım 2019 Salı

Ay, gün boyunca boğa burcunda. Günün ilk yarısında, Ay-Satürn üçgeni ve Ay-Neptün altmışlığı etkin, çok güzel açılar bunlar. Kalıcı işler yapmak, Neptün’ün ilhamıyla işimizi büyütecek fikirler bulmak adına harika bir zaman dilimi. Eş zamanlı olarak Ay-Merkür karşıtlığı var. Sözlere dikkat edersek, aslında bu açı da iyi fikirler getirebilecek potansiyelde. Sadece iletişime dikkat gerektiriyor.

Günün ikinci yarısında Ay, bu kez Pluto ile güzel bir üçgen yapıyor. İş ve kariyer alanında güçlenebilir, etkili izlenim bırakabiliriz.

ve 16:34..dolunay vakti : 12 Kasım 2019 Boğa Burcunda Dolunay

Hayırlara vesile olsun. İyi bir dolunay yaşıyoruz. 18:47 sonrası, Ay boşlukta.

13 Kasım 2019 Çarşamba

Ay, 11:45’e kadar boğa burcunda ve boşlukta. Hem boğa, hem boşluk etkisiyle, bir miskinlik modundayız 🙂

11:45’te Ay ikizler burcuna geçiyor ve hareketleniyoruz. İletişim ve haberleşmeler artıyor.

Ayrıca öğle saatlerinde harika bir Ay-Şiron altmışlığı var. Bize kendimizi iyi hissettirecek şeyler olabilir.

İkizler etkisiyle, yakın çevre bağlantılarının, özellikle kardeş, kuzen, akraba ve komşularla ilgili konuların öne çıkacağı bir gündeyiz.

14 Kasım 2019 Perşembe

Ay, günün tamamında ikizler burcunda.

Öğle saatlerinde Ay-Venüs karşıtlığı ve Ay-Neptün karesi etkin. Özel ve sosyal ilişkilerde hayal kırıklıklarının yaşanabileceği bir zaman dilimi.

Yazışmalar, görüşmeler ikizler etkisiyle ön planda.

15 Kasım 2019 Cuma

Ay, 19:14’e kadar ikizler burcunda.

Günün ilk yarısında Ay-Jüpiter karşıtlığı, gücümüzü aşacak sözler vermemize, yapabileceğimizden daha fazlasını taahhüt etmemize, davranışlarda aşırılık ve abartılı hallerde olabileceğimize işaret ediyor.

14:39-19:14 arası boşlukta.

Ay boşlukta olunca, verimli işler çıkmaz ortaya. Kendimize vakit ayırmak isteriz, oyalanırız, iş yapma isteğimiz az olur. Ayrıca önemli başlangıçlar için uygun değildir, çünkü olayların gidişatının belli olmayacağı bir etkidir Ay’ın açısız (boşlukta) olması.

Ay, 19:14’te yengeç burcuna geçiyor. Bu akşam, Ay-Şiron karesi var. Kalpler kırılabilir 🙁

16 Kasım 2019 Cumartesi

Ay, bugün yengeç burcunda. Günün ilk yarısında Ay, kuzey ay düğümü ile kavuşumda. Olacak olan şeyler, son derece kadersel olacaktır. Olması gerektiği için olacaktır. Örneğin aklınıza önemli bir fikrin gelmesi gibi.

Günün ikinici yarısında, Ay-Merkür üçgeni etkin. Geçmişten birileri ile görüşebiliriz. Geçmişten gelen bir konuyu çözebiliriz.

Bu akşam hem olumlu, hem olumsuz diyebileceğimiz iki açısı devrede Ay’ın.

Ay-Satürn karşıtlığı, planlarda bazı gecikmeler, engeller yaratabilir. Ay-Neptün üçgeni ise, maneviyatımıza sığınabileceğimiz, evrensel enerji ile bağımızın güçlendiği, güzel bir vakitte olduğumuzu söylüyor.

17 Kasım 2019 Pazar

Ay, gün boyunca yengeç burcunda. Sabah saatlerinde Ay-Pluto karşıtlığı, aile içinde gergin bir enerji yaratabilir.

Öğle saatlerinde ise keyifli hissediyoruz. Ay-Güneş üçgeninin destekleyici atmosferindeyiz. İlişkilerden yana şanslıyız.

Ama akşam üstü saatlerinden itibaren, Ay-Mars karesi etkinleşiyor. Agresyonu yüksek bir akşam.

Gün biterken Ay, 23:14’te kısa bir süre için boşluğa giriyor. Sonra 00:56’da aslan burcuna geçiyor. Öünmüzdeki haftaya Ay-aslan atmosferinde başlayacağız.

11-17 Kasım 2019 haftası, böyle sevgili okuyucularım.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık almak için→İletişim: anlatburcak@gmail.com

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Herkese iyi haftalar !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!