Jüpiter-Pluto uyumlu açısı ve burçlara etkileri

Jüpiter-Pluto arasında günlerce etkisi sürecek çok keyifli bir altmışlık açı meydana geliyor bu hafta 🙂

Şans gezegeni Jüpiter ile dönüşümü simgeleyen Pluto arasında oluşacak bu güzel görünüm, yaşamlarımızda şanslı değişim ve dönüşüm fırsatları getirecek bizlere.

Şimdi şansı ve dönüşümü, yaşamlarımızın hangi alanlarında, hangi konular üzerinden deneyimleyeceğiz, burçlar için tek tek bakalım 🙂 Bu arada okurken, yükselen burcunuza öncelik veriniz.

Koç ve Yükselen Koç : Borçları ödeme, devlet bağlantılı alacaklar, miras, nafaka, prim, sigorta, kariyer alanlarında olumlu etkiler devrede.

Boğa ve Yükselen Boğa : Evlilik, ikili ilişkiler, partnerin ailesinden yana keyifli gelişmeler, ayrıca uluslararası ticari faaliyetlerde anlaşmalar, sözleşmeler, yurt dışı bağlantılı konular, basın, yayıncılık, eğitim alanlarında şanslar.

İkizler ve Yükselen İkizler : İş, çalışma, sağlık, günlük rutinler üzerinden ve ayrıca bırakılamayan alışkanlıklar ve bağımlılık konularından yana destekleyici etkiler söz konusu.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Aşk, çocuk, sanatsal faaliyetler, evlilik ve özel ilişkiler alanlarında yeni kararlar ve şanslı gelişmeler.

Aslan ve Yükselen Aslan : Ev,aile, yuva, aile büyükleri, özellikle kadın figürler ve onların sağlık, ameliyat konularıyla ilgili çözümler, şanslı gelişmeler.

Başak ve Yükselen Başak : İletişim, yakın çevre, arkadaşlıklar, aşk, flörtler, keyifli sosyal aktiviteler olası.

Terazi ve Yükselen Terazi : Maddi kazançlar, aileden yana destekler, yuvada maddi rahatlama, emlak, mülk edinme alanları aktifleşiyor.

Akrep ve Yükselen Akrep : Dış görünüm, kendini ifade etme, yeni adımlar, yeni başlangıçlar, kardeş ve akraba destekleri söz konusu.

Yay ve Yükselen Yay : Geçmişten arınma, maneviyatın güçlenmesi, zararlı alışkanlıkları bırakma, ilham, yeni fikirler, maddi getirisi olacak projelerin hazırlık ve başlangıcında destekler.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : Sosyal çevre, gruplar, organizasyonlar, arkadaşlar, dostlar aracılığıyla açılacak yeni kapılar, yeni sayfalar oldukça mümkün.

Kova ve Yükselen Kova : İş, kariyer, sahip olunan sıfatlar üzerinden beklenilenin ötesinde kadersel, olumlu gelişmeler.

Balık ve Yükselen Balık : Yüksek öğrenim, eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, uluslararası ticari faaliyetler, basın, yayıncılık, uzak seyahatler konularında keyifli gelişmeler.

Jüpiter-Pluto arasındaki bu güzel altmışlık açının, yaşamlarımıza niyet ettiğimiz ve hayrımıza olan yenilikleri getirmesini dilerim 🙂

Bu arada halihazırda gökyüzünün önemli gündemleri olan ‘Şiron’un koç burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni anlattığım ve etkilerini burçlar bazında incelediğim yazılarımdan da yararlanabilirsiniz.

 

9-15 Nisan 2018 haftasının astrolojik değerlendirmelerini yaptığım yazımı da buradan okuyabilirsiniz.

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!