Aslan Burcu Temmuz 2020

Aslan Burcu Temmuz 2020

Merhabalar sevgili aslan ve yükselen aslan okuyucularım !

Temmuz ayı olasılıklarınıza bakalım birlikte. Artık yılın ikinci yarısına adım atıyoruz. İlk yarıdan daha güzel olmasını diliyorum herkes için.

Öncelikle buradan Temmuz 2020 Astroloji Gündemi ni inceleyebilirsiniz. Ay içindeki gezegen açılarını, ayın gezegen transitlerini, Ay döngülerini, aya dair tüm detayları bulacaksınız içinde.

Bildiğiniz gibi, burada genel etkileri konuşmak mümkün oluyor sadece. Ancak size, yani haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 22 Temmuz’a kadar yengeç burcunda, 12.evinizde.

Etkileri için tıklayınız : Güneş Yengeç Burcunda 21 Haziran-22 Temmuz 2020

Güneş 22 Temmuz’da aslan burcuna, yani 1.evinize geçiyor. Güneş aslan burcunun yöneticisidir. En rahat ettiği konumlardan birisidir burası. Ayrıca 1.ev parlak bir ev, önde olan bir alan ve başlangıçları anlatıyor. Güneş’in aslanda olacağı süreçte, yeni girişimleriniz olacaktır. Başlatacağınız şeyler olacaktır. Güneş yeniler, özgüveninizi tazeler, yaptığınız işleri öne çıkarır.

Güzel bir transit sizin için 🙂


Merkür, ay boyunca yengeç burcunda, 12.evinizde.

12 Temmuz’a kadar retroda olacak Merkür burada.

Retro sürecinin etkileri için tıklayınız : Merkür Retrosu 18 Haziran-12 Temmuz 2020

12 Temmuz sonrasında, yazımda anlattığım konularda daha rahat ilerleyebileceğiniz bir süreç başlıyor.


Venüs, ay boyunca ikizler burcunda, 11.evinizde.

Mayıs-Haziran sürecinde, burada retrosu oldu Venüs’ün. Sosyal çevrenizde zaman zaman sevgi bağınızı sorguladığınız zamanlar yaşamış olabilirsiniz. Dostluklarınızı gözden geçirmiş olabilirsiniz.

25 Haziran itibariyle, retro bitiyor. Şimdi çok daha iyicil bir etki sunacak Venüs. Durumlar toparlanabilir diye düşünüyorum 🙂

Ekipler, gruplar içerisinde keyifli zamanlar olacaktır ayrıca Venüs ile 🙂

Bir yazımdan haberdar olmanız adına, buraya not düşmüş olayım. Doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için bir yazım var.

Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nelerdir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars ay boyunca koç burcunda, 9.evinizde. Yılın geri kalanında burada hatta. Sonbaharda koç burcunda retrosu olacak Mars’ın. O yüzden epey uzun bir transit başlıyor.

9.ev konularında hareketlilik artacaktır, yeni başlangıçlarınız olacaktır, cesaretle adım attığınız yenilikler olacaktır. Ama kimi zaman da tartışmalar, anlaşmazlıklar olabilir. Agresyon, hırs, yarış, rekabet, efor, mücadele demek çünkü Mars.

9.ev konuları neler peki ? Yüksek öğrenim, akademi, hukuksal konular, uzak yerlerle bağlantılar, uzak şehirler, başka ülkeler, seyahatler, transferler, taşımacılık konuları, ithalat, ihracat. Bunlar dışında hayat görüşümüz, inançlarımız, ideolojimiz, dünyaya bakışımız demek 9.ev.

Bu temalarda Mars etkisi alıyor olacaksınız yılın geri kalanında.


Temmuz 2020 Ay Döngüleri :

5 Temmuz : Oğlak Burcunda Ay tutulması : Ay 13° oğlak, Güneş 13° yengeç

6.evinizde gerçekleşiyor. İşimizi, günlük hayatımızı, rutin olarak, düzenli olarak yaptığımız şeyleri anlatır 6.ev.

İş ortamı, çalışma arkadaşları, görevler, sorumluluklar 6.evde. Dolayısıyla tutulmadan iş hayatınız üzerinden etki alabilirsiniz. İş akadaşlarınızla olan iletişiminizde daha sakin ve ılımlı olun derim.

İş ortamınızda sonlanan durumlar, değişimler de olabilir tutulmaya yakın olan günlerde. Bazı uygulamalar bitebilir, yeni bir düzene geçilebilir.

Yanımızda çalışan kişileri ve astlarımızı da anlatıyor bu ev. İşten ayrılanlar olabilir.

Sağlık konusunda etki alabilirsiniz ayrıca. Bugünlerde geçici, ufak tefek sağlık sorunları olası.

20 Temmuz : Yengeç Burcunda yeniay : Ay 28° yengeç, Güneş 28° yengeç

12.evinizde meydana geliyor. Kapalı alanları, inzivayı, tek olma isteğini anlatıyor bu ev. Bir mekan tutup bir süre kabuğunuza çekilmek gibi getirileri olabilir o yüzden size.

İnziva kampları, uzaklaşacağınız, kendinizi dinleyeceğiniz ruhsal şifa programları da olabilir.

Psikolojik konularda yeni şeyler fark ettirecek ve öğretecek bu yeniay size. Bir dönüşüm etkisi geliyor.


Sağlıklı, verimli, keyifli bir ay diliyorum herkese 🙂

Görüşmek üzere !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!