Pembe kuvars taşının faydaları-Doğal taşlar

Pembe kuvars taşının faydaları

Yaratılmış her şey, bir amaca hizmet etmek için vardır. Hiçbir şey nedensiz yere var edilmemiştir. Yüce Yaradan’ın birer lütfu olarak insanın hizmetine sunulmuş olan, enerji alanımızı temizleyen, ruhsal ve fiziksel  şifaya vesile olan doğal taşlar da öyle.

Dolayısıyla onlarla ilgili bilgi sunmak, yaşamınıza dahil etmeniz için vesile olmak isterim.

Bu nedenle bir yazı serisi başlattım ve bu kez pembe kuvarsı konuşacağız 🙂

-Kuvars grubundan bir taştır.

-Negatif enerjiyi bedenden alır, kişiye pozitif enerji verir.

-Aşk ve sevgi taşı olarak bilinir. Sevgi frekansını yükselten çok önemli bir taştır. Bu noktada ‘Sevgi frekansını yükseltmek için olumlamalar’ yazımdan da fayda bulabilirsiniz.

-Huzur verir, iyimserliği artırır.

-Öfkeden arındırır, yatıştırıcıdır.

-Geçmişin yıkıcı etkilerinden arınmayı kolaylaştırır. Bu noktada ‘Geçmişten arınmak ve özgürleşmek için olumlamalar’ yazımı da okuyabilir, bu olumlama cümlelerini taşınıza söyleyerek, ama her şeyden önemlisi inanarak söyleyerek taşınızı kodlayabilirsiniz. Çünkü kuvars grubu taşlar, kodlanmaya en uygun taşlardır. Yaşamınıza çekmek istediklerinizi, taşınıza kodlayınız efendim 🙂 Aynı şekilde uyku öncesi evrede bilinçaltınızı kodlamada da bu telkinler oldukça etkilidir.

-Olumsuz duygu ve düşüncelerden uzaklaşmayı sağlar.

Pembe kuvars taşını kolye, bileklik ya da küçük kütleler halinde edinebilirsiniz. Evinizde hazırlayacağınız aşk köşesine koymak için en uygun taştır ayrıca 🙂 Önümüzdeki günlerde, yaşamınıza aşkı davet etmek için nasıl aşk köşesi hazırlayabileceğinizi detaylıca anlatacağım bir yazım olacak, sitemden takip edebilirsiniz.

Dilerseniz ‘Ametist taşının faydaları’nı, ‘Sitrin taşının faydaları’nı anlattığım yazılarım da mevcut 🙂

Çok önemli bir hatırlatma olarak tekrar belirtelim ki, doğal taşlar, negatif enerjiyi bizden alarak kendilerinde topladıklarından, belirli aralıklarla arındırılmaları gerekmektedir.

Yeni bir taş satın aldığınızda da önce arındırmanız çok önemlidir.

Arındırılmamış taşlar, faydadan ziyade zarar getirirler. ‘Doğal taşları temizleme yöntemleri’ yazımdan faydalanabilir, detaylıca anlattığım birkaç yöntemle taşlarınızı temizleyebilirsiniz.

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!