Yengeç Burcu Nisan 2019

Yengeç Burcu Nisan 2019

Merhaba sevgili yengeçler ve yükseleni yengeç olanlar ! Nisan ayı gökyüzü hareketlerinin olası etkilerini konuşacağız bu yazımda sizlerle 🙂

Ama daha çok yükseleni yengeç olanlar için tutarlı olacaktır bu olasılıklar. Çünkü öngörüler her zaman yükselen burca göre yapılır efendim.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Nisan 2019 Astroloji Gündemi ne bakmanızı tavsiye ediyorum.

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerine birer birer bakalım :

Güneş, 20 Nisan’a kadar koç burcunda, 10.evinizde.

Haritanızın tepe noktasında olacak Güneş. Bu önemli bir süreç sizin.

Bu dönemin genel ve burcunuza etkilerini detaylı şekilde bu yazımdan görebilirsiniz :

Güneş Koç Burcunda 21 Mart – 20 Nisan 2019

Merkür, 17 Nisan’a kadar balık burcunda, 9.evinizde. Seyahatler, yurt dışı bağlantılı konular, yeni keşifler, yeni macera ve deneyimler var aklınızda 🙂 Çerçevenize ufkunuzu genişletecek yeni şeyler katacaksınız 🙂 Eğitim, yüksek öğrenim, tez, makale, vb akademik konular için de destekliyor sizi Merkür. Ayrıca reklam, tanıtım, pazarlama, basın, yayıncılık, sosyal medya faaliyetleri için de güzel bir döngü.

Sonra Merkür 17 Nisan’da koç burcuna, 10.evinize geçtiğinde, iş ve kariyer konuları, hayatta bulunduğunuz nokta, görev ve sorumluluklar daha çok düşündürecek sizi.

Venüs, 20 Nisan’a kadar balık burcunda, 9.evinizde.

Venüs balık transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylı şekilde bu yazımdan görebilirsiniz :

Venüs Balık Burcunda 26 Mart – 20 Nisan 2019

20 Nisan’da koç burcuna geçecek Venüs, 10.evinizde ilerleyecek. Terfi, zam, yöneticilerle iletişimlerde şanslar, kariyerinizde fırsatlar olası. Venüs iyicil bir gezegendir çünkü, etkileri olumludur.

Mars, ayın tamamında ikizler burcunda, yani 12.evinizde.

Ruhsal anlamda köpürtebilir sizi biraz, iç dünyanızda bir huzursuzluk, bir öfke hali mümkün. Size iyi gelecek şeylere yönelmeniz işinize yarayacaktır. Enerji çalışmaları, spiritüel yöntemler, belki meditasyon, belki yoga, birçok şey olabilir. Kendinize dair farkındalığınızı artırın. Alternatifli düşünmeye çalışın. Bir şeyi yapmak için tek bir yol yoktur. Farklı bakış açıları fayda getirecek size bu dönemde, aklınızda olsun, tamam mı 🙂

Nisan’ın ana çerçevesi böyle sevgili okuyucularım.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve Yengeç Burcu 2019,

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz efendim.

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

25-31 Mart 2019 Astroloji Gündemi

Uranüs 7 yıllık yeni yolculuğuna başladı. Bizler için de yepyeni 7 yıllık bir döngü bu. Doğum haritamızda Uranüs’ün geçmekte olduğu alanın konuları üzerinden radikal değişimler, büyük ve kalıcı dönüşümler yaşayacağız. Bu önemli transitin tüm detayları ve burçlara etkileri bu yazımda : Uranüs Boğa Burcunda 6 Mart 2019 – 26 Nisan 2026

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Harika bir Nisan diliyorum hepinize !

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!