Yengeç Burcu Mayıs 2019

Yengeç Burcu Mayıs 2019

Merhaba sevgili yengeçler ve yükseleni yengeç olanlar !

Mayıs ayı gökyüzü geçişlerinin, sizler için neler getirebileceğini anlatacağım bu yazımda.

Ama özellikle yükseleni yengeç olanları kastediyorum, çünkü öngörüler her daim yükselen burca göre yapılır.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Mayıs 2019 Astroloji Gündemi ne bakmanızı tavsiye ediyorum.

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerini sırayla konuşalım :

Güneş, 21 Mayıs’a kadar boğa burcunda olacak, yani 11.evinizde.

Arkadaşlar, ahbaplar, dostlar, gruplar içindesiniz. Sosyalleşeceksiniz, keyifli programlar yapacaksınız birlikte. Oralardan gelecek faydalar, destekler görünüyor.

Güneş-boğa geçişinin genel ve burcunuza etkileri burada : Güneş Boğa Burcunda 20 Nisan – 21 Mayıs 2019

Güneş, 21 Mayıs’ta ikizler burcuna, 12.evinize geçince, daha çok kendinizle olmak isteyeceksiniz. Biraz içe dönme, geri plana çekilme döngüsü bu sizin için.

Ayrıca Güneş 12.evden geçerken, yeni önemli başlangıçlar yapılmaz, lütfen adım atmak için Güneş’in yengeç burcuna geçeceği 21 Haziran’ı bekleyin.

Merkür, 6 Mayıs’a kadar koç burcunda, 10.evinizde. Yöneticilerle iletişimde dikkatli ve özenli olmanız, fayda getirecektir. Onlara dair konuların öne çıkacağı, aile büyükleriyle ilgili meselelerin daha fazla konuşulacağı bir geçiş bu, yükselen yengeçler için.

Bu sürecin genel ve burcunuza detaylı etkileri burada : Merkür Koç Burcunda 17 Nisan – 6 Mayıs 2019

6 Mayıs’ta boğa burcuna, 11.evinize geçiyor Merkür. Yeni arkadaş gruplarına, kurslara, derneklere, sosyal sorumluluk projelerine katılabilirsiniz.

Merkür 21 Mayıs’ta, ikizler burcuna, 12.evinize geçiyor bu kez. Spiritüel ve ruhsal alanda yeni bilgiler sağlayacaktır size.

Bu arada bir uyarım olsun. Merkür 12.evden geçerken, hakkınızda dedikodular yapılabilir, arkanızdan çevrilen işler, gizli saklı durumlar yaşanabilir, dikkat etmenizi öneririm.

Venüs, 15 Mayıs’a kadar koç burcunda, 10.evinizde. Üstlerle ilişkilerde ve aile kökleriyle ilgili konularda olumlu etkiler getiriyor.

Venüs-koç transitinin genel ve burcunuza etkileri burada : Venüs Koç Burcunda 20 Nisan – 15 Mayıs 2019

15 Mayıs’ta boğa burcuna geçiyor Venüs, 11.evinizde ilerlemeye başlıyor. Arkadaş gruplarıyla keyifli bir döngü. Bazı arkadaşlıklar aşka da dönebilir 🙂

Mars, 16 Mayıs’a kadar ikizler burcunda, 12.evinizde. Ruhsal açıdan zorluyor sizi. Çünkü 12.ev psikolojimizdir, iç dünyamızdır. Mars buraları köpürtecek biraz.

Size iyi gelecek, dengeleyecek, medite edecek şeyler yapın bu süreçte.

16 Mayıs’ta ise size geliyor ve başlangıçlar yaptırıyor Mars. Girişim zamanı, buyrunuz 🙂

Ay döngüleri ise şöyle :

  • 5 Mayıs’ta 14 derece boğa burcunda, 11.evinizde bir yeniay gerçekleşiyor. Yeni arkadaş gruplarına, yeni ortamlara girebilirsiniz, bir sosyal sorumluluk projesine dahil olabilirsiniz. Kulüpler, vakıflar, derneklerle ilgili konular aktive olabilir yeniay ile. Ayrıca gelir akışınız güçlenebilir, olumlu etkiler var 🙂

 

  • 19 Mayıs’ta ise akrep burcunun 27 derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor. 5.ev konuları üzerinden bir tamamlanma, sonuç alma döngüsü olacak sizin için. Hobiler, sanatsal faaliyetler üzerinden çabalarınız varsa, dolunay ile karşılık alabilirsiniz, konu netleşebilir. Aşkta agresyona dikkat.

 

Mayıs’ın genel çerçevesi sizler için böyle sevgili yengeç okuyucularım.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve Yengeç Burcu 2019,

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz efendim.

Harika bir Mayıs diliyorum hepinize !

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!