Yengeç Burcu Mayıs 2018

Yengeç Burcu Mayıs 2018

Merhaba yengeçler ve yükseleni yengeç olanlar 🙂 Mayıs ayı yorumlarına hoşgeldiniz !

Burcunuz için olası etkilerden önce, dilerseniz Mayıs 2018 Astroloji Gündemi’ni inceleyebilirsiniz.

Yorumlara geçmeden önce, tekrar belirtmiş olayım, okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.

Oldukça önemli bir aya giriş yapıyoruz. Tam 7 yıldır koç burcunda yer alan Uranüs’ün boğa burcuna geçişi 15 Mayıs’ta gerçekleşiyor. Her bir burç için nasıl etkiler getireceğini buradan okuyabilirsiniz.

21 Mayıs’a kadar Güneş boğada, yani 11.evinizde. Sosyal çevrenizde oldukça aktifsiniz. Arkadaşlarla görüşmeler, buluşmalar artıyor. Dost çevrelerinden gelecek destekler de söz konusu. Bir süredir gruplar halinde yaptığınız çalışmalar varsa, onları artık son şekline getirip sunacağınız dönem bu dönemdir. Aşk için de olumlu bir güneş transiti.

Merkür 13 Mayıs’a kadar koç burcunda. Geçtiğimiz ay, iş ve kariyer evinizde retro yaptı ve yordu sizi Merkür. Sorumluluklarınız arttı, işe dair problemler yaşadınız. Gözden kaçan detaylar, sizler için sorunlar yarattı. Ancak bir şeyleri de temizleyerek üzerinden geçtiğiniz. Şimdi Merkür de ileri hareketinde ve yaşanan bu olumsuz dönemi telafi ediyor. Emeklerinizin ve çabalarınızın boşa olmadığını gösterecek sonuçlar getiriyor. 13 Mayıs sonrasında boğa burcuna geçecek ve size daha olumlu bir açı yapacak Merkür. 11.ev bir kez daha güçlenmiş olacak.

Venüs, 19 Mayıs’a kadar 12.evinizde. Gizli duygular, platonik aşklar gündeminizde. Henüz kimselere duyurmadığınız, kendi içinizde hazırlığını yaptığınız planlar ve projeler de olabilir. Maneviyatınız da bu süreçte güçlenecektir. Durugörü yaşamanız, evrenden haberci işaretler almanız da olası.

19 Mayıs’ta yengeç burcuna geçecek Venüs, size aşk getirecek. Bir süredir içten içe duygular beslediğiniz kişiye açılabilir, ya da beklediğiniz teklifi alabilirsiniz. Alışverişleri de artıracak bu transit ve hayatın keyifli yanlarına yöneleceksiniz. Eğlenceli aktiviteler, konserler, küçük küçük tatiller de olası.

Mars 16 Mayıs’a kadar oğlak burcunda, yani 7.evinizde. Bu süreçte, ilişkide tartışmalar, anlaşmazlıklar mümkün. Ortak karar almayı, aynı yöne bakmayı zorlaştıracak bu agresif Mars enerjisi. İş ortağınız varsa, problemler oradan da kendini gösterebilir. Neyse ki, 16 Mayıs sonrası bu etki geride kalıyor. Az evvel belirttiğim gibi, Venüs de burcunuza geçeceğinden çok daha ılımlı zamanlar geleceğini bilerek, huzurunuzu korumaya, tartışmalardan uzak durmaya çalışın lütfen.

Yeniay, 15 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşiyor. 11.evde meydana gelen mis gibi bir yeniay !

İdealleriniz, hayata dair planlarınız için adımlar atacağınız, olumlu neticeler almaya son derece müsait, taze bir enerji. Yenileniyorsunuz tek kelimeyle! Hedeflediklerinizin değişebileceği, kazanmış olduğunuz yeni bakış açıları ve yeni fikirlerle, ne yapmak istediğinizi bulmanız için de uyanış etkisi yaratacak güçlü bir yeniay bu. En verimli şekilde kullanmanızı dilerim.

Dolunay ise, 30 mayıs’ta yay burcunda. 6.evinizde gerçekleşen bu dolunay, sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen göstermeniz gerektiğini söylüyor. Bu ev, günlük akışımızı, yoğunluklarımızı da gösterdiğinden, yaşam hızınızın, yapmanız, halletmeniz gereken işlerin artıp sizi yorgun düşürebileceğini işaret ediyor. İşe dair bir tamamlanma da olabilir. Ayrıca iş arkadaşlarınızla agresyon çok olası, sakinliğinizi koruyunuz efendim 🙂

 

Yeniay ve dolunay döngülerini, burçlara etkilerini detaylıca yazacağım, sitemden takip edebilirsiniz.

Mayıs ayının şanslı gezegen açılarını ve dikkat edilmesi gereken açılarını da Mayıs 2018 Astroloji Gündemi yazımdan öğrenebilirsiniz. Böylelikle şanslı günleri değerlendirmeniz, sert açılı günler için tedbirli olmanız mümkün olur.

Yengeç Burcu Mayıs 2018 yorumları bu şekilde 🙂 Haftalık olarak da astroloji gündemini paylaşıyor ve her bir günün detaylı incelemesini yapıyorum, bilginize 🙂

Harika bir Mayıs olsun !

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!