Yengeç Burcu Mart 2020

Yengeç Burcu Mart 2020

Merhabalar sevgili yengeç ve yükselen yengeç okuyucularım !

Zor zamanların, kaosların, üzüntülerin ardından Mart ayının ülkemize iyi gelmesini, güzellikler getirmesini diliyorum öncelikle.

Ayın, genel anlamda siz yükselen yengeçlere neler getirebileceğini konuşacağız bu yazımda.

Ancak size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 20 Mart’a kadar balık burcunda, 9.evinizde.

Eğitim hayatınız varsa, o tarafta işler yoğunlaşıyor.

Uzak bir şehirde, başka bir ülkede yaşayan yakınlarınız varsa, onlarla ilgili konular da vurgulu olacaktır.

Dinler, farklı kültürler, farklı inançlarla ilgili yeni bilgiler, ibadethane ziyaretleri getirebilir Güneş 9.ev transiti size. Ufkumuzun açıldığı zamanlardır 9.ev döngüleri.

Güneş, 20 Mart’ta koç burcuna, 10.evinize geçiyor.

İşler, görevler, sorumluluklar, yetki sahibi kişilerle bağlantılar, yöneticiler, patronlar anlamına geliyor 10.ev. Yoğunluğunuz artabilir, yorgun düşebilirsiniz. Güç ve konum sahibi kişilerle iletişimlere dikkat edin, olur mu ? Sabredin lütfen. Geçecek.


Merkür, 11 Mart’a kadar kova burcunda ve retroda.

Genel ve burcunuza etkilerini buradan görebilirsiniz : Merkür Retrosu

Retrosunu 11 Mart’ta kova burcunda tamamlayan Merkür, burada ileri hareketine başlıyor ve 16 Mart’ta balık burcuna geçiyor.

Balıkta iken 9.evinizde ilerleyecek yine. Yüksek öğrenim, seyahatler, hukuksal konular, uzaklarla bağlantılar bu evin yönetiminde. Merkür buralardan yana iletişimler getiriyor size.


Venüs, 5 Mart’ta boğa burcuna, yani 11.evinize geçiyor.

Sizinle uyumlu açıda bir ev, 11.ev gibi parlak bir ev. Gayet güzel bir transit yani 🙂

Sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan yana şanslı hissedeceğiniz, eğlenceli güzel zamanlar geçireceğiniz bir döngü. Arkadaş ortamları içerisinde flörtler de doğabilir. Venüs geldiği yere aşk getiriyor 😉


Mars 30 Mart’a, yani ay sonuna kadar oğlak burcunda, 7.evinizde olacak.

İlişkiler alanı hareketli. Ama bir efor da söz konusu. İş ortağınız, ortaklı işleriniz varsa, uyum sorunu yaşayabileceğiniz bir zaman dilimi.

Eşinizle, partnerinizle iletişiminizde aynı şekilde agresyona dikkat edin.

Danışmanlık aldığımız kişiler de bu evin konusudur. Bir başlangıç yapabilirsiniz Mars ile. Örneğin terapi almaya başlamak gibi.


Mart 2020 için Ay döngüleri ise şöyle :

9 Mart : Başak Burcunda Dolunay : Ay 19° başak, Güneş 19° balık

3.evinizde bir dolunay. Yakın çevre iletişimleri, kardeşler, komşular, kuzenler 3.evin yönetiminde. Onlarla ilgili gündemler olabilir. Araba alım-satım konuları varsa, dolunay ile neticeye varılabilir.

Sosyal medya faaliyetlerinizde, iletişime dayalı işlerinizde artan bir hareketlilik var.

24 Mart : Koç Burcunda Yeniay : Ay 4° koç, Güneş 4° koç

10.evinizde gerçekleşiyor. İş hayatınızda bir yenilik olabilir. Bir yöneticinizin değişmesi gibi, yeni bir görev üstlenmeniz gibi, iş kurma planınız varsa adım atmak gibi.

Devlet bağlantılı yasal işlemler, evrak konuları da gündeme gelebilir. Otorite figürleri ile ilgili konular getiriyor yeniay size.


Sağlıklı, huzurlu, verimli bir ay diliyorum.

Görüşmek üzere !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!