Yengeç Burcu Kasım 2018

Yengeç Burcu Kasım 2018

Yengeç burcu Kasım 2018 yorumlarına hoşgeldiniz 🙂

Öncelikle ayın genel çerçevesini görmeniz adına Kasım 2018 Astroloji Gündemi yazımı buraya bırakıyorum sevgili okuyucularım.

Ay içerisinde öne çıkan şanslı-zorlayıcı tüm gezegen açılarını da listeledim, ayı planlamada kullanabilirsiniz 🙂

Bu ay gökyüzünde, önemli bir değişiklik meydana geliyor !

8 Kasım 2018 Perşembe günü, şans gezegeni Jüpiter yay burcuna geçiyor !!

13 aydır akrep burcundaydı, şimdi yay burcunda yeni bir 13 aylık period başlıyor.

Genel ve burcunuza etkilerini bu yazımdan görebilirsiniz : Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018 – 2 Aralık 2019

Kasım, sizin için aşkın, eğlenceli aktivitelerin, çocuklarla ilgili konuların, hobilerin, sanatsal faaliyetlerin öne çıkacağı bir ay. Çünkü kasım, akrep burcunun ayıdır ve sizin 5.eviniz aktifleşiyor.

Ay içerisindeki yeniay ve dolunay döngülerinin sizi nasıl etkileyeceğini görmek için aşağıdaki yazılarıma buyrunuz :

7 Kasım 2018 Akrep Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

23 Kasım 2018 İkizler Burcunda Dolunay ve Burçlara Etkileri

Şimdi detaylıca bakalım, Kasım ayı gökyüzü gündemleri yengeçleri nasıl etkiliyor ?

Güneş, 22 Kasım’a kadar akrep burcunda, yani 5.evinizde.

Ayın gündemini, genel temasını Güneş belirler. Az önce kısaca bahsettim Güneş-akrep seyri etkisiyle, sizin için öne çıkacak konulardan.

Bu yazıdan detayları da görebilirsiniz : Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2018

22 Kasım’dan itibaren ayın geri kalanında yay burcunda olacak, 6.evinizi vurgulayacak olan Güneş, bu kez iş yaşamı, iş arkadaşlarına dair konular, rutinler, sorumluluklar, sağlık, bakım, vb temalarda yeni konular getirecek size. Güneş yay transiti ve burçlara etkilerini de yayınlayacağım.

Merkür, Kasım boyunca yay burcunda. Amaa bu ay bir Merkür retrosu var ! Yılın son Merkür retrosu kapıda !

Yılda 3 defa Merkür retrosu yaşarız bu arada. Astroloji severler için araya böyle bilgiler serpiştireyim 🙂

Bizim Merkür meşhur oldu artık, çoğunluk biliyor Merkür retrolarını 🙂 Ama gözünüzü korkutmayın lütfen, Merkür retrosu çok da fena bir şey değildir. Merkür retroda iken, hataları fark ettirir, yanlış yaptığınız noktaları, eksik kısımları gösterir. Biz her transitin, her gezegen açısının, her şeyin karına, bize kazandırdığına, heybemize ne attığımıza, ne öğrendiğimize bakalım.

Yay burcunda, 6.evinizde retro yapacağı için, iş hayatınız, iş arkadaşlarınızla iletişimde seçtiğiniz dil, tavır, vb konularda önemli farkındalıklar ve düzeltmeler, değişimler sağlayacak size Merkür. Ayrıca bu süreçte ufak tefek sağlık sorunları olası. Bir süredir ihmal ettiğiniz konular varsa, bu süreçte onlarla ilgilenebilirsiniz.

Detaylar için :

Merkür Retrosu ve Burçlara Etkileri (17 Kasım – 7 Aralık 2018) yazım burada.

Venüs, bir süredir retroda, ancak 16 Kasım itibariyle retro bitiyor. Evet ileri hareketine dönüyor, hızlanıyor ama retronun gölge etkisi yaklaşık 1 ay daha bizlerle olacak.

Venüs Kasım ayı boyunca terazide retro yapacak, yani nerede? 4.evinizde geriliyor olacak.

4.ev, yuvadır, ailedir, evinizdir. Bu alanda pürüzlerin giderilmesi için bu retro bir fırsat esasen. Ailenin kadın figürleriyle uyumsuzluklar bu dönemde olası, onu da belirteyim.

Venüs aşkı simgelediğinden, Venüs retrolarının eski aşkları tekrar önünüze getirme gibi bir etkisi vardır. 4.ev de geçmişi simgeler. Siz de bu açıdan etki alabilirsiniz yani, uyarmış olayım.

Geçmişten özel birileriyle karşılaşmak, sosyal medyada denk gelmek, birinden bir haberini duymak ya da rüyada görmek, vb olası. Aynı pişmanlıkları kendinize tekrar yaşatmamak adına, retroda gelenin retro bitince gideceğini aklınızda tutarak çok kaptırmayın, olur mu ? Geçici etkiler bunlar.

Venüs retrosu yazımı da buraya bırakıyorum : Venüs retrosu ve burçlara etkileri (5 Ekim-16 Kasım 2018)

Mars, 16 Kasım’a kadar kova burcunda, 8.evinizde. Sizi nasıl etkileyeceği bu yazımda : Mars Kova Burcunda-Burçlara Etkileri

16 Kasım itibariyle ise, balık burcuna geçiyor, yani 9.evinize. Peki bu süreçte nasıl etki alacaksınız Mars’tan, bu transiti de ayrıca yazacağım, evet 🙂 Düzenli okuyucularım artık beni tanıyorlar 🙂 Ama kısaca bahsedeyim. Mars balıkta iken, siz en çok eğitim, öğretim, yurt dışı bağlantılı konular, hukuksal meseleler, ticaret, basın, yayıncılık, internet, vb alanlarda aktif ve çaba halinde olacaksınız.

Güzel bir Kasım olsun sizler için !

Ayın burcunuza etkileri genel olarak böyle.

Tabii bizler burçları anlatıyoruz ama, bunlar genel etkilerdir. Oysa, aslolan doğum haritamızdır. Her bir gökyüzü gündeminin size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek isterseniz, tercih edebileceğiniz doğum haritası analiz seçeneklerinin aşağıda olduğunu belirteyim.

Doğum haritası analizi yaptırmak, yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık almak için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, dediğim gibi. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

 

İstediğiniz sayıda ay için ‘Aylık Analiz’ de tercih edebilirsiniz.

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Kasım 2018 yorumlarına sıradaki burçlarla devam edeceğim 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!