Yengeç Burcu Eylül 2019

Yengeç Burcu Eylül 2019

Merhaba sevgili yengeçler ve yükseleni yengeç olanlar !

Yaz bitiyor artık. Sonbahar geliyor. Okula, işe, görevlerin başına dönme zamanı.

Bu ay, sizlere neler getirebilir, anlatmadan önce, her zamanki hatırlatmamı yapıyorum : Yükseleni yengeç olanlar için isabetli olacaktır bu öngörüler.

Eylül 2019 Astroloji Gündemi burada. Tüm transitleri detaylı şekilde görebilirsiniz.

Ayrıca ayın önemli bütün gezegen açıları yer alıyor içerikte. Hangi tarihlerde nasıl açılar var, yararlanabilirsiniz.


Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda olacak, yani 3.evinizde.

İletişim artıyor, haberleşmeler hızlanıyor. Yakın çevrenizle daha fazla dialog kuracağınız bir dönem. Ayrıca iletişime dayalı işler çoğalıyor.

Ticari faaliyetler, danışmanlıklar, eğitimler, kurslar, satış, pazarlama temaları bu evdedir, dolayısıyla Güneş etkisiyle bu konular öne çıkacaktır. Satış, pazarlama alanında bir işe başlamanız da mümkün. Başvurularınızı artırın bence.

23 Eylül itibariyle terazi burcuna geçiyor Güneş, bu kez 4.evinizde ilerlemeye başlıyor.

Ailenizle, evinizle ilgili konular daha önde olacak bu kez. Evinizde bakım, tadilat, boya, temizlik, vb işlemler yapabilirsiniz, dekorasyon değişiklikleri olabilir. Aile bireylerinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz.


Merkür, 14 Eylül’e kadar başak burcunda, 3.evinizde.

Merkür başak burcunun yöneticisi olduğundan, burada çok güzel çalışacak. Yapmak istediğiniz görüşmeler, ulaşmak istediğiniz kişiler, iletişime dayalı işler için değerlendirebilirsiniz bu transiti. Onun dışında, kurslara, seminerlere katılmak, kayıt yapmak, vb adımlarınız da olabilir. Eğitimle alakalı bir şeyler mümkün.

14 Eylül’de terazi burcuna, 4.evinize geçiyor Merkür. Aileniz, eviniz, yaşadığınız yer, aidiyet duygunuz, bu tür konular var gündeminizde. Taşınma, ev alım-satım-kiralama işleri, anlaşmalar, kontratlar, yaşam alanınızla ilgili güvenlik konuları oluşabilir.


Venüs, 14 Eylül’e kadar başak burcunda, 3.evinizde. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla, komşularınızla, sıkça gördüğünüz yakın çevrenizden kişilerle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Onlarla olan uyumunuz artıyor ayrıca.

14 Eylül’de terazi burcuna, 4.evinize geçen Venüs de, ev ve aile konularınızı vurguluyor Güneş ve Merkür gibi.

Tartışmalar, küslükler olduysa, hallolacaktır bu transitte. Ailenizle uyumunuzu artıracak Venüs.


Mars, ayın tamamında başak burcunda, 3.evinizde.

Mars başak geçişinin detaylı etkilerini buradan görebilirsiniz : Mars Başak Burcunda 18 Ağustos – 4 Ekim 2019


Eylül 2019 için Ay döngüleri ise şöyle :

14 Eylül Balık Burcunda Dolunay : Size uyumlu açıda, su grubunda bir dolunay. 9.evinizde gerçekleşeceğinden, eğitimle ilgili bir konunuz sonuçlanabilir, yurt dışı bağlantılı işleriniz şekil alabilir. Seyahatlerde gerginlikler olası ama. Bir davanız, hukuksal meseleniz varsa, agresyon enerjisi yükselebilir, ama sonuca varılabilir. Çünkü dolunay tamamlanmadır. Mars-Neptün karşıtlığı ile gerçekleşecek. Hayal kırıklıkları, öfkelenme halleri olası.

28 Eylül Terazi Burcunda Yeniay : 4.evinizde meydana geliyor. Yaşadığınız yer, eviniz ve ailenizle ilgili yenilikler olası.

Eylül, genel hatlarıyla böyle sizler için.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca @astroloji.anlatburcak Instagram sayfamı takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Çok güzel bir Eylül diliyorum !

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!