Yengeç Burcu Eylül 2018

Yengeç Burcu Eylül 2018

Yengeç burcu için Eylül 2018 yorumlarına hoşgeldiniz efendim 🙂

Birçok retronun aynı anda yaşanması sebebiyle, göreceli olarak durgun diyebileceğimiz bir yaz geçirdik. Gezegenler yavaşladı, biz de yavaşladık 🙂 Çünkü gökte ne varsa, yerde de o vardır.

Ancak Merkür retrosu 19 Ağustos’ta bitti, Mars retrosu 27 Ağustos itibariyle sonlanıyor. Eylül’ün ilk haftası Satürn de düzeliyor.

Yani günlük yaşamlarımız hızlanıyor ! Artık üşenmiyor, ertelemiyoruz.

Sistematik ve programlı ilerliyor, yapılacak işleri hallediyoruz.

Hele de Güneş, çalışkan başak burcuna geçmişken 🙂

Güneş başak transitinin genel ve burcunuza etkilerini buradan okuyabilirsiniz sevgili okuyucularım.

Eylül 2018 Astroloji Gündemi yazımı da buraya bırakıyorum ayrıca.

Ay içerisindeki tüm önemli gökyüzü gündemlerinden haberdar olabilir, olumlu-olumsuz zamanları önden bilerek ayı planlamada yararlanabilirsiniz 🙂

 

Şimdi detaylara bakalım, yengeç burcu Eylül 2018 değerlendirmeleri için :

Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda, yani 3.evinizde.

Bu etki altında aktifleşen, öne çıkan alan ‘iletişim’ sizler için. Çokça yazışacak, görüşecek, arkadaş buluşmaları, kısa seyahatler ile enerji toplayacaksınız.

Kardeşlerinize, yakın akrabalarınıza, komşularınıza dair konular da olabilir bu süreçte. Özetle iletişim hızlanıyor. 23’ünden sonra 4.evinizde yer alacak Güneş, bu kez evinize, ailenize daha fazla vakit ayırmanızı sağlayacak.

Merkür, 6 Eylül’e kadar aslan burcunda, yani 2.evinizde.

2.ev en temelinde paradır, kazanmaktır, harcamaktır, biriktirmek, yatırım yapmak, ödemeler yapmaktır. Merkür de 6 Eylül’e kadar buraları hızlandıracak.

6 Eylül sonrasında ise, o da Güneş gibi başak burcunda yer alarak, ileişimlerinizi artıracak. Yoğun günler sizi bekliyor sevgili yengeçler. Eylül’de hızlanıyor, sorumluluk alanlarınıza dönüyorsunuz.

Venüs, ayın ilk 8 günü terazi burcunda, 4. evinizde. Bu etki, aile bireyleriyle iletişimlerinizi güzelleştirecek, uyumda şansınızı artıracak. Ayın geri kalanında ise akrepte, yani bu kez 5.evinizde ilerleyecek Venüs aşktan yana destekleyecek sizi. Eylül hareketli görünüyor 🙂

Mars, 27 Ağustos itibariyle hızlandı, ileri hareketinde. Hepimizin enerjisi, motivasyonu yerinde 🙂 Kararlı ve çalışkanız. Üzerimizdeki atalet halinden kurtuluyor, harekete başlıyoruz.

11 Eylül itibariyle Mars 8.evinize geçiyor. Parasal konularda aktif bir süreç, bir çaba, bir efor hali başlıyor. Ortaklaşa gelirler, eşin geliri, miras, prim, sigorta, borç, kredi, burs vb alanlarla meşgulsünüz bu süreçte. Bu alanlarda edinimler, konuların hallolması kuvvetle muhtemel.

Harika bir Eylül yaşamanızı diliyorum ! Önemli bir ay hepimiz için. Hareket edeceğimiz, uzun zamandan sonra yol alabileceğimiz, destekleyici görünümler var. Öyleyse, değerlendirelim derim 🙂

Ayın burcunuza etkileri genel olarak böyle tatlı yengeçler 🙂

Tüm astrologların anlattığı burç yorumları, mecburen genel etkilerdir. Oysa, aslolan doğum haritamızdır. Her bir gökyüzü gündeminin size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek isterseniz, tercih edebileceğiniz doğum haritası analiz seçeneklerinin aşağıda olduğunu belirteyim.

Yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, her zaman söylediğim gibi. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

 

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Sıradaki burçlarla, Eylül 2018 yorumlarına devam edeceğiz, takip edebilirsiniz 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!