Yengeç Burcu Ağustos 2018

Yengeç Burcu Ağustos 2018

Yengeç burcu için Ağustos 2018 yorumlarına hoşgeldiniz efendim 🙂

Temmuz’da en çok zorlanan burçlardan biri oldunuz. Güneş tutulması sizde gerçekleşti. Değişime, dönüşüme zorladı şartlar sizi. Psikolojik anlamda yıprandınız, adapte olmaya, motive kalmaya çalıştınız.

Ağustos’un göreceli olarak daha rahat bir ay olduğunu söyleyebilirim 🙂

Bu ay yine bir ‘Güneş tutulması’ var ama, tutulmalı bir yaz bu 🙂

11 Ağustos 2018 Aslan Burcunda Güneş tutulması ve burçlara etkileri yazım burada efendim.

Ağustos 2018 Astroloji Gündemi yazımı buraya bırakıyorum.

Hangi retrolar bitiyor ve yavaşlatıcı etkisinden kurtuluyoruz, hangi alanlarda hızlanıyor, fırsatlar yakalıyoruz, güneş tutulması ne zaman, dolunay nerede, nasıl açılar var bu ay, hepsini anlattım sizler için.

Ayı planlamada kullanabilirsiniz 🙂

 

Şimdi bakalım, bizim hassas yengeçleri bu ay nasıl gündemler bekliyor ?

Güneş, 23 Ağustos’a kadar aslan burcunda, yani 2.evinizde.

23 Ağustos itibariyle başak burcuna geçiyor. Aslanda transit edeceği süreçte para getirecek Güneş size. Yeni gelir kaynakları, maddi akış sağlayacak yeni fikirler, planlar, adımlar bu süreçte öne çıkıyor. Ancak aşağıda tarihleri göreceksiniz, Merkür retrosunda olacağız ayın çoğunluğunda. Dolayısıyla yeni iş kurmak için retronun bitimini beklemeniz, Merkür retrosunu detayları iyi planlamak, bir şeyleri tasarlamak için kullanmanız çok daha faydalı olacaktır.

Güneş-Aslan transitinin burcunuza etkilerini ayrıca buradan okuyabilirsiniz.

23 Ağustos’tan itibaren ayın geri kalanında 3.evinizi aydınlatacak Güneş iletişimlerinizi çoğaltacak. Daha çok gezecek, arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirecek, sosyal medyada daha aktif olacak, daha çok öğrenecek, daha çok paylaşacaksınız.

Merkür, 26 Temmuz itibariyle retroya başladı ve 19 Ağustos’a kadar retroda olacak.

Merkür retrosu yazım burada. Yazı içerisinde bu retronun hem genel, hem burcunuza etkileri yer alıyor.

Merkür ay boyunca, yani retro sürecinde de, retro sonrasında da aslan burcunda yer alacağından, 2.evinizi aktif tutacak ve paraya dair konular getirecek size. Bütçe planlama açısından da bir şeyleri şekillendirmeniz olası. Büyük alışverişlerde kontrollü olmanızı da öneririm ayrıca. İyice araştırmadan alacağınız bazı şeyler, sonrasında memnuniyet yaratmayabilir.

Venüs, ayın ilk haftası başak burcunda.

Venüs-başak burcu transitinin genel ve burcunuza etkilerini buradan okuyabilirsiniz.

Başak seyrinde sizin için iletişim ve arkadaş çevrelerinde olumlu etkiler yaratan Venüs, 7 Ağustos sonrasında 4.evinizde transit edeceğinden, aile yaşamında güzellikler getirecek size. Aile bireylerinden yana destekler mümkün. Küslükler varsa, barışmalar yaşanacaktır 🙂 Evinizde irili ufaklı dekorasyon değişiklikleri kuvvetle muhtemel 🙂

Mars konusunda ise güzel bir haberim var Ağustos için 🙂

Haziran ayında kova burcunda retroya başlamış  olan Mars, 27 Ağustos itibariyle ileri hareketine dönüyor artık ! Bunun da bizi oldukça rahatlatacağını, yavaşlamış konularımızın hız kazanacağını hep birlikte göreceğiz 🙂

Tabii 27 Ağustos’a kadar retro devam edeceğinden ilgili linkleri yine aşağıya bırakayım henüz okumamış olan okuyucularım için.

Mars kova transiti ve retrosunun genel etkileri burada.

Burada ise Mars retrosunun yengeç burcuna etkileri var.

Çok güzel bir Ağustos olsun sizler için !

Ayrıca doğum haritası analiz talepleriniz, yani astrolojik danışmanlık için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Çünkü burçlar için genel etkileri anlatıyoruz ama, önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, esasen. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Sevgiler, kolaylıklar efendim.

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!