Yengeç Burcu 2019 Yorumları

Yengeç Burcu 2019 Yorumları

2019 yorumlarınızla geldim sevgili yengeçler !

Yeni yıl için heyecanlıyım. Sizin için de oldukça dikkat çekici bir 2019 geliyor.

Çünkü ay düğümlerinin ve tutulmaların yengeç-oğlak aksında olacağı bir yıl bu. Pek çok açıdan, yaşam çerçevenizi şekillendirecek bir süreç bekliyor sizi. Geride kaldığında, 2020’ye girerken, ‘Ne yıldı ama :)’ diyebilirsiniz.

 

2019 burç yorumunuzu aktaracağım şimdi, ancak bunlar çok genel etkilerdir.

2019’un size özel etkilerini, haritanızın yeni yıl için neler söylediğini (aşk, iş, kariyer, maddi fırsatlar, eğitim, sağlık, vb kapsamlı) öğrenmek isterseniz, Doğum Haritası Analizi yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım. İletişim için : anlatburcak@gmail.com

Öncelikle yeni yılın genel çerçevesini görmek için 2019 Astroloji Gündemi‘ni buyrunuz. Hangi gezegen nerede, tutulmalar ne zaman, potansiyeller neler, bir bakın bakalım 🙂

Peki yengeç ve yükseleni yengeç olanlar (ama daha çok yükselen yengeçleri kastediyorum, öngörülerde yükselen burç kullanılır efendim, yükselen burcunuzu okuyunuz) için 2019 hangi olasılıklardan bahsediyor ??

2018’de şans gezegeni Jüpiter akrepte, yani 5.evinizdeydi. Aşk, çocuklar, hobiler, sanatsal aktiviteler, seyahat ve tatiller gibi konularda şanslı etkiler verdi size.

2019’da ise yay burcunda, 6.evinizde transit halinde olacak.

6.ev iş, iş ortamı, çalışma hayatı, çalışma arkadaşları, günlük rutinler, iş ve iş dışında sorumluluklar, sağlık, diyet, bakım, spor, ayrıca evcil hayvanlar gibi temaları sembolize eder.

İş arayan, istediği işi henüz bulamamış okuyucularım için, yeni iş olasılıklarının doğabileceği, güzel fırsatlar elde edebileceğiniz bir yıl diyebilirim. Tabii her şey doğum haritamıza bağlı. Bireysel danışmanlık almak için bana ulaşabilirsiniz (anlatburcak@gmail.com).

İşte başarı, iş arkadaşlarıyla uyum adına güzel bir Jüpiter desteği alacaksınız. Asistanlar, astlar, yardımcı kadrolar geliyor ayrıca iş yükünüzü azaltacak yönde.

Sağlıklı beslenme, spor yapmak, fit olmak isteyeceksiniz ayrıca Jüpiter etkisiyle.

Bir süredir hayalinizde bir evcil hayvan sahibi olmak varsa, bu yıl böyle etkiler  de var, bilginiz olsun. Barınaklardan bir dost tercih edebilirsiniz mesela pet shoplar yerine 🙂

8 Kasım 2018 – 2 Aralık 2019 arasında gerçekleşecek Jüpiter’in yay transitinin genel ve burcunuza etkileri için detayları da buyrunuz : 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Jüpiter Yay Transiti ve Burçlara Etkileri

Uranüs, Mart ayına kadar koç burcunda, bir daha 84 yıl gelmemek üzere, son kez bu alanda. Bu süreçte, 10.ev konuları üzerinden geçerek düzenlemeler yapacak, hedeflerinizde, ideallerinizde netleşmenizi sağlayacak. Hangi iş sizin için uygun, bir şirkette mi çalışmalısınız, yoksa kendi işinizi mi kurmalısınız, enine boyuna tartacağınız bir süreç bu. Aile büyükleri ile ilgili konular da çözülüyor ve geride kalıyor.

Mart 2019 sonrasında ise, boğa burcunda, yani 11.evinizde olacak Uranüs.

Bu süreç, yeni yaşam planları, şu ana kadar hedeflediklerinizden farklı amaçlar ve niyetler getirecek size.

Gerçek isteklerinizi fark edeceksiniz. Çoğu zaman insanların, toplumun bizden beklentilerini, kendi hayallerimiz sanabiliyoruz çünkü. Gerçek yolunuzu çizeceksiniz Uranüs’le.

Zaman içerisinde, gelir akışınızı da artıracak bir etki bu.

Arkadaş ve dost çevrelerinde de bir değişim, dçnüşüm geliyor  mevcut çerçevenizi büyütecek şekilde.

Uranüs boğa seyrinin genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız : Uranüs Boğa Transiti ve Burçlara Etkileri

Satürn, oğlak burcunda 2019 boyunca. Yani 7.evinizde.

2018’de olduğu gibi, 2019’da da ilişkilerden yana sınavlar devam ediyor. Sevgili, eş anlamında ikili ilişkiler başta olmak üzere, her tür insan ilişkilerinden yana öğrenerek olgunlaştığınız bir döngüden geçiyorsunuz. Taşları yerine oturtacak bir etki bu, kalıcı sağlam ilişkiler de kurduracak size.

Ay düğümleri ve tutulmalar ise 1-7 aksınıza geçiyor. Kuzey ay düğümü 1.evinizde, güney ay düğümü, tam karşı alanda yani 7.evinizde olacak.

Ben-sen dengesi işte bu. ‘Hep verici oldun, hep karşı tarafı düşündün, benliğini hatırla artık ! Kendi isteklerini, hedeflerini de önemse, onlar için de bir şeyler yap, hep başkalarını hayatının merkezine koyma.’ diyor ay düğümleri ve tutulmalar size.

Şu ana kadar problemli ilerlemiş evliliklerin, ilişkilerin bitebileceği bir zemin bu, açık konuşmak gerekirse.

Ama diğer yandan, 1-7 aksı tetiklendiği için, bekar olan okuyucularım güzel ilişkilere başlayabilir, ilişki içerisinde evlilik kararı alabilirler.

Gökyüzündeki her bir gelişmeyi vakti geldikçe konuşacağız inşallah 🙂

Çok güzel bir yıl diliyorum hepinize !

Geride kaldığında güzel hatırlayacağınız bir yıl olsun, mutluluk, bereket, şans getirsin 2019 !

2019’un size özel etkileri için doğum haritası analizi de yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım.

Burç yorumları çok geneldir, aslolan doğum haritamızdır. 2019’un sizlere neler getireceğini, hangi alanlarda yeni fırsatlar vereceğini, hangi konularla meşgul edeceğini, yaşam çerçevenizde nasıl olasılıkların sizi beklediğini öğrenmek isterseniz, doğum haritası analizi yaptırmak için bana ulaşabilirsiniz.

Doğum haritası analiz talepleriniz, yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz.

Tercih edebileceğiniz seçenekleri ve içeriklerini aşağıda görebilirsiniz :

İstediğiniz sayıda ay için ‘Aylık Analiz’ de tercih edebilirsiniz.

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son olarak @anlatburcak instagram sayfasından da haberdar etmiş olayım sizi, takip ederek yazıları oradan da okuyabilirsiniz.

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!