Yay Burcu Şubat 2019

Yay Burcu Şubat 2019

Merhaba sevgili yay ve yükselen yay okuyucularım ! Şubat ayı olasılıklarınızı anlatacağım bu yazımda.

Ama öncesinde hatırlatmış olayım, yükseleni yay olanlar daha fazla yararlanacaktır bu yazıdan, çünkü öngörüler her zaman yükselen burca göre yapılır efendim. Yükselenimizi okumalıyız yani burç yorumlarında.

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, öncelikle onun linkini bırakayım aşağıya sizin için. Buyrunuz :

2019 Astroloji Gündemi ve Yay Burcu 2019,

Ayrıca 2019 için Bireysel Doğum Haritası Analizi yaptırmak ya da 2019’un size özel etkilerini öğrenmek için, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilir, bunun için bana anlatburcak@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz efendim. Çünkü burç yorumları çok geneldir, aslolan her zaman kişinin haritasıdır.

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

İki tutulma yaşadığımız, denge kurmakta ve yol almakta zorlandığımız bir Ocak ayının ardından, daha güzel bir Şubat geliyor. Oldukça destekleyici gezegen açıları deneyimleyeceğiz bu ay. Şubat içerisinde birçok olumlu açı kalıbı görünüyor.

Şubat 2019 Astroloji Gündemi yazımı tıklayarak, ayın genel çerçevesini görebilirsiniz. Ayrıca bu yazıda Şubat ayının şanslı ve zorlayıcı tüm gezegen açılarını listeledim, yararlanabilirsiniz sevgili okuyucularım.

Önemli işlerimiz için destekleyici gezegen açılarının olduğu zamanları seçmeliyiz, sert açılarda temkinli olmalıyız çünkü. Astrolojiyi doğru kullanarak hayatımızı kolaylaştırabiliriz.

Şimdi ay içerisindeki transitlere ve olası etkilerine bakalım :

Güneş, 19 Şubat’a kadar kova burcunda, 3.evinizde.

Güneş-kova transitinin genel ve burcunuza etkileri bu yazımda : Güneş Kova Burcunda 20 Ocak – 19 Şubat 2019

Güneş 19 Şubat’ta balık burcuna geçecek, yani 4.evinize.

4.ev ev, yuva, yaşam alanı, aile bireyleri, aile bireylerine dair konular gibi temaları kapsar. Güneş’in balıkta ilerleyeceği dönemde bu konular üzerinden yeni gündemler gelecektir sizlere. Evinizde tamirat, tadilat, eşya değiştirme, vb yenilikler yapabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişimleriniz artabilir, aile içinde birlikte alınacak yeni kararlar olabilir bu transit etkisinde.

Merkür, 10 Şubat’a kadar kova burcunda, 3.evinizde.

Merkür kova transitinin detayları ve burcunuza etkileri bu yazımda : Merkür Kova Burcunda 24 Ocak -10 Şubat 2019

Merkür, 10 Şubat’ta balık burcuna geçiyor.

Az evvel saydığım 4.ev konularında iletişim ve haberleşme trafiği artıyor Merkür etkisiyle. Aile bireylerinizle küstüyseniz, anlaşmazlıklar olduysa barışabilirsiniz, konuları masaya yatırıp uzlaşmaya varabilirsiniz bu süreçte. Evinize dair yeni fikirler de olası.

Venüs, 4 Şubat’a kadar yay burcunda olacak, yani sizde.

Jüpiter’den sonra ikinci şans gezegenidir Venüs. Bu süreçte dış görünüşünüzde güzel değişimler meydana getirecektir. Aşkta şans verecektir, sosyalleşmenizi sağlayacaktır. Ayrıca para da demektir 1.evde yaşanan bir Venüs transiti.

Transitin detayları burada : Venüs Yay Burcunda 7 Ocak – 4 Şubat 2019 

4 Şubat sonrasında ise ayın geri kalan kısmında Venüs, oğlak burcunda, 2.evinizde ilerliyor olacak.

Venüs, girdiği evin konularında şanslı gelişmeler getirir. Etkileri olumludur.

2.ev kazançlarımız, işimiz, maddi varlıklarımız, yatırımlarımız, ayrıca harcamalarımızdır. Venüs oğlakta iken daha çok kazanabilir, gelirinizi artıracak yeni yöntemler bulabilirsiniz. Bu arada lüks tüketimleri, keyfi harcamaları, güzellik ve bakım için yapılacak masrafları da gösterir Venüs-2.ev transiti.

Ev, emlak konuları da 2.evin yönetiminde olduğundan, hali hazırda ev arıyorsanız, Venüs desteğiyle istediğiniz evi bulabilirsiniz, bu yönde atılımlarınız olabilir.

Mars, 14 Şubat’a kadar koç burcunda, 5.evinizde olacak.

Nasıl olasılıklar getirebileceği bu yazımda : Mars Koç burcunda 1 Ocak – 14 Şubat 2019

14 Şubat’ta boğa burcuna geçecek Mars, yani 6.evinize.

Mars’ın olduğu yerde bir hareket, bir devinim vardır. Mars hangi evinizden geçiyorsa, o evin temaları aktif hale gelir, günlük yaşantınıza dahil olur. Diğer yandan Mars demek, agresyon demektir aynı zamanda.

6.ev ise iş hayatımızdır, çalışma koşullarımız, iş ortamımızdır. İş arkadaşları, günlük rutinler, görevler, iş ve iş dışındaki sorumluluklar da bu evdedir. 6.evden geçen Mars, şüphesiz günlük temponuzu hızlandıracaktır. Yeni görevler verilebilir size. Yeni meşguliyetler doğabilir. Bu arada iş arkadaşlarıyla anlaşmazlıklara karşı temkinli olun, bu okuduklarınız aklınıza gelsin ve daha kontrollü ilerleyin, stratejik davranın.

Sağlık evidir aynı zamanda 6.ev. Havalar ilkbahar gibi gidiyor bu ara, aman kanmayın, üşütmeyin derim. Çünkü ateşli hastalıklar, soğuk algınlıkları getirir Mars bu evde.

Güzel bir Şubat diliyorum !

Ayın burcunuza etkileri genel çerçevede böyle.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz.

@anlatburcak instagram hesabım burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Güneş Tutulması ve Etkileri

21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Ay Tutulması ve Etkileri

Dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Görüşmek üzere,

Sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!