Yay Burcu Mayıs 2019

Yay Burcu Mayıs 2019

Merhaba sevgili yaylar ve yükseleni yay olanlar !

Mayıs ayı gökyüzü gündemlerinin, sizler için neler getirebileceğini aktaracağım bu yazımda.

Ama özellikle yükseleni yay olanları kastediyorum, çünkü öngörüler her daim yükselen burca göre yapılır.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Mayıs 2019 Astroloji Gündemi ne bakmanızı tavsiye ediyorum. Yazının içerisinde Mayıs ayının önemli bütün gezegen açıları da yer alıyor.

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerini sırayla konuşalım :

Güneş, 21 Mayıs’a kadar boğa burcunda olacak, yani 6.evinizde. Gündelik hayat hızlanıyor, yeni rutinler, görevler, sorumluluklar dahil oluyor çerçevenize.

Güneş-boğa geçişinin genel ve burcunuza etkileri burada : Güneş Boğa Burcunda 20 Nisan – 21 Mayıs 2019

Güneş, 21 Mayıs’ta ikizler burcuna, 7.evinize geçiyor, yani ilişkiler alanınıza. Halihazırda bir ilişkiniz varsa, partneriniz ile evliliği konuşabilirsiniz, bu yönde adım atabilir, karar alabilirsiniz.

Ayrıca iş ortakları, ortaklı ticari faaliyetler 7.evdedir. Çevrenizden, bağlantılarınızdan gelecek faydalar, yeni işler, anlaşmalar, sözleşmeler bu transit ile olası hale geliyor.

Merkür, 6 Mayıs’a kadar koç burcunda, 5.evinizde. Yeni bir hobi, yeni bir meşguliyet, sanatsal bir faaliyet eklenebilir hayatınıza. Bir hobinizi işe çevirebilir, kazanç elde edebilirsiniz ayrıca.

Bu sürecin genel ve burcunuza detaylı etkileri burada : Merkür Koç Burcunda 17 Nisan – 6 Mayıs 2019

6 Mayıs’ta boğa burcuna, 6.evinize geçiyor Merkür. İş ve çalışma ortamınıza dair konular öne çıkıyor. İş arkadaşlarınızla iletişimde uyumlu olmak, işbirliği yapmak önemli hale geliyor.

Ayrıca spor, diyet, arınma, temizlik, düzenleme gibi temalarda destek veriyor size. Kişisel bakım için de değerlendirebilirsiniz bu süreci, yaşam alanınızı da düzenleyebilirsiniz.

Merkür 21 Mayıs’ta, ikizler burcuna, 7.evinize geçiyor bu kez. Evlilik konusu hareketleniyor. Bir ilişkiniz yoksa, bu süreçte bir şeyler oluşabilir 🙂 İş ortağı, ortaklı işler de getirebilir size Merkür.

Venüs, 15 Mayıs’a kadar koç burcunda, 5.evinizde. Aşk evi şenleniyor Venüs ile 🙂

Hayırlısı olsun 🙂 Detaylı etkiler burada : Venüs Koç Burcunda 20 Nisan – 15 Mayıs 2019

15 Mayıs’ta boğa burcuna geçiyor Venüs, 6.evinizde ilerlemeye başlıyor. Çalışma arkadaşlarınızla uyumunuz artıyor. Ayrıca yeni faydalı alışkanlıklar ediniyor, günlük akışlarınızı düzenliyorsunuz. Evcil hayvan sahiplenmek istiyorsanız, 6.ev-Venüs geçişi çok uygundur, o da aklınızda olsun 🙂

Mars, 16 Mayıs’a kadar ikizler burcunda, 7.evinizde.

Bakın, ilişki, partner alanınız çok aktif bu ay. Eşinize, sevgilinize dair konularla meşgulsünüz belli ki. Evlilik yönünde adımlar da olası.

Ay döngüleri ise şöyle :

  • 5 Mayıs’ta 14 derece boğa burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. 6.evinizde meydana gelen bu yeniay, iş ve çalışma konularında yenilikler, yeni gelişmeler getirecektir size. İş arayışı içinde iseniz, bu yeniayı iyi değerlendirin, olur mu ? Bağlantılarınızdan destek isteyebilir, daha çok iş başvurusu yapabilirsiniz mesela. Gayet olumlu açılar var yeniayın içinde çünkü. Yeniayın tüm detayları ve burcunuza etkileri burada : 5 Mayıs 2019 Boğa Burcunda Yeniay

 

  • 19 Mayıs’ta ise akrep burcunun 27 derecesinde bir dolunay var. Biraz zorlu bir alanda, 12.evinizde meydana geliyor. Şu ana kadar bilmediğiniz, sizden gizlenmiş bir şeyleri öğrenebilirsiniz bu dolunay ile. Onun dışında enerjinin düştüğü, motivasyonu kıran bir evdir bu. Ruhsal alanda bir içe dönme, kapanma, isteksiz hissetme halleri olabilir. Çok sürmeyecek, merak etmeyin. Birkaç günlük, geçici bir etki bu.

Mayıs’ın genel çerçevesi sizler için böyle sevgili yay okuyucularım.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve Yay Burcu 2019,

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz efendim.

Harika bir Mayıs diliyorum hepinize !

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!