Yay Burcu Mayıs 2018

Yay Burcu Mayıs 2018

Merhaba yaylar ve yükseleni yay olanlar 🙂 Mayıs ayı yorumlarına hoşgeldiniz !

Burcunuz için olası etkilerden önce, dilerseniz Mayıs 2018 Astroloji Gündemi’ni inceleyebilirsiniz.

Yorumlara geçmeden önce, belirtmiş olayım, okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.

Oldukça önemli bir aya giriş yapıyoruz. 7 yıldır koç burcunda yer alan Uranüs’ün boğa burcuna geçişi 15 Mayıs’ta gerçekleşiyor. Her bir burç için nasıl etkiler getireceğini buradan okuyabilirsiniz.

21 Mayıs’a kadar Güneş boğa burcunda, yani 6.evinizde. İş hayatınız ve günlük rutininiz gündeminizde. Yeni bir işe geçebilir, mevcut düzeninizde yeni projeler için görevlendirilebilirsiniz. Sağlık problemleriniz varsa, bu süreç çözüm için işinize yarayacaktır, emin olun.

Merkür 13 Mayıs’a kadar koç burcunda. Size üçgen açı yapıyor ve son derece olumlu bir etki yaratıyor Merkür. Aşk hayatınızda yeni gelişmeler getiriyor, çünkü 5.evinizi aktifleştiriyor. Ayrıca çocuklarla ilgili konularda bolca yazışma, görüşme, meşguliyetler oluşturuyor. Hobilerinizle ilgilenmek, hayatın keyifli yanlarına odaklanmak için de nefis bir transit 🙂

Venüs, 19 Mayıs’a kadar 7.evinizde. İlişkiniz için çok olumlu bir Venüs geçişi. Kalbi boş olanlar için de yeni kıpırtılar oluşturması mümkün 🙂 İlişkide problemleri çok daha ılımlı ve uyumlu bir biçimde çözeceksiniz bu transit etkisiyle. 19 Mayıs sonrasında 8.evinize geçecek Venüs, bu kez para getirecek size 🙂

Mars 16 Mayıs’a kadar oğlak burcunda, yani 2.evinizde. İşten gelen maddi kaynaklarla ilgili agresyon yaratabilecek, önünüze ödemeler getirebilecek, parasal gerginlikler yaşatabilecek bir etki. Aynı zamanda emlak edinme, mülk, yatırım konularında da mücadeleyi işaret ediyor. Neyse ki 19 Mayıs sonrasında, Venüs’ün desteğiyle etkiler yumuşayacak.

Yeniay, 15 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşiyor.

6.evinizde, yenilikleri simgeleyen bir gök olayı gerçekleşiyor. İş, çalışma hayatınızda yeni bir düzene geçebileceğiniz gibi, astlarınıza, çalışma arkadaşlarınıza yenileri eklenebilir. Ayrıca günlük rutinlerinizde değişiklik ve kendiniz için alacağınız doğru kararlarla yenilenmeler görünüyor sizlere. Artık daha verimli çalışacak, yaşam kalitenizi düşüren irli ufalı alışkanlıklarınızdan vazgeçmek için daha kolay olacak sizler için.

Dolunay ise, 30 mayıs’ta yay burcunda.

Dolunay sizde gerçekleşiyor. Bir dolunay, ne kadar uyumlu açılar eşliğinde gerçekleşirse gerçekleşsin, sonuçta dolunaydır. yani enerjinizi yükseltir. Ruhumuza dolanlar, birikenler dolunayda taşar. Bu dolunay doğrudan burcunuzda gerçekleşiyor, dolayısıyla en çok sizi ilgilendiriyor. Dolunayı takip eden yaklaşık 1 hafta içerisinde sakinliğinizi korumaya, her zamankinden daha fazla özen göstermelisiniz.

Dolunay tamamlanma enerjisi olduğundan, bir projenizi son haline getirebilir, bir konuda netleşip karar alabilir, bir çabanızın, beklenti içinde olduğunuz bir konunuzun neticesini alabilirsiniz.

Yeniay ve dolunay döngülerini, burçlara etkilerini detaylıca yazacağım, sitemden takip edebilirsiniz.

Mayıs ayının şanslı gezegen açılarını ve dikkat edilmesi gereken açılarını da Mayıs 2018 Astroloji Gündemi yazımdan öğrenebilirsiniz. Böylelikle şanslı günleri değerlendirmeniz, sert açılı günler için tedbirli olmanız mümkün olur.

Yay Burcu Mayıs 2018 yorumları bu şekilde 🙂 Haftalık olarak da astroloji gündemini paylaşıyor ve her bir günün detaylı incelemesini yapıyorum, bilginize 🙂

Harika bir Mayıs olsun !

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!