Yay Burcu Eylül 2019

Yay Burcu Eylül 2019

Merhaba sevgili yaylar ve yükseleni yay olanlar !

Sonbahar geliyor. Yeni bir sezon, yeni görevler, yeni sorumluluklar. İşe, okula dönme zamanı.

Bu ay size neler getirebilir, anlatmadan evvel, ne diyeceğimi biliyorsunuz 🙂

Özellikle yükseleni yay olanlar için isabetli olacaktır bu öngörüler, belirteyim her zamanki gibi.

Eylül 2019 Astroloji Gündemi burada. Tüm transitleri detaylı şekilde görebilirsiniz.

Ayrıca ayın önemli bütün gezegen açıları yer alıyor içerikte. Hangi tarihlerde nasıl açılar var, yararlanabilirsiniz.


Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda olacak, yani 10.evinizde.

İşiniz, yöneticilerinizle iletişimleriniz, kariyer hedefleriniz, sorumluluklarınız var odağınızda. Biraz bunalabileceğiniz bir dönem. İş yükünüz ağır gelebilir, kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Dialoglarda sorun yaşabilirsiniz patron ve üstlerinizle. Aile büyüklerinden yana konular doğabilir.

Ayrıca iş kurma niyetinde olanlar varsa, konuyla ilgili araştırmalar yapacağınız, adım atacağınız etkiler sunuyor gökyüzü. Mümkün olan her şeyi önden hesaplamaya, kurgulamaya çalışın. Risk almayın.

23 Eylül itibariyle terazi burcuna geçiyor Güneş. 11.evinize yerleşiyor.

10.evin bunaltan etkisinden sonra, çok daha iyi hissedeceğiniz, sosyalleşeceğiniz bir döngü başlıyor. Hedeflerinizle ilgili daha rahat ilerleyeceksiniz ayrıca.


Merkür, 14 Eylül’e kadar başak burcunda, 10.evinizde.

Üstlerle iletişimlere dikkat. Ayrıca işinizle ilgili detaylar yorabilir sizi bu geçişte.

14 Eylül’de terazi burcuna, 11.evinize geçiyor Merkür. Arkadaşlarla, dostlarla dialoglar artıyor. Takım çalışmaları da gelebilir gündeme.


Venüs, 14 Eylül’e kadar başak burcunda, 10.evinizde.

Kadın yöneticilerle ilgili konular öne çıkabilir. Aile büyükleri ile meseleleriniz varsa, Venüs iyi gelecektir o konulara. Olumlu, iyicil gelişmeler getirecektir, merak etmeyin.

14 Eylül’de terazi burcuna, 11.evinize geçiyor Venüs de, Merkür ile aynı gün. Arkadaş çevrenizde keyifli zamanlar geliyor. Hatta bir aşk, flört olasılığı da var Venüs etkisiyle 🙂


Mars, ayın tamamında başak burcunda, 10.evinizde.

Mars başak geçişinin detaylı etkilerini buradan görebilirsiniz : Mars Başak Burcunda 18 Ağustos – 4 Ekim 2019


Eylül 2019 için Ay döngüleri ise şöyle :

14 Eylül Balık Burcunda Dolunay : 4.evinizde gerçekleşiyor. Aile içerisinde tartışmalar olabilir, sesler yükselebilir, gerginliklere dikkat. Konuların üzerine gitmeyin. Karşılık vermeyin ki, iş büyümesin. Mars-Neptün karşıt açısı var bu dolunayda. İletişimleri azaltıp kendinizle vakit geçirin diyorum dolunay ve civarı günlerde. Küçük şeyler büyüyebilir, tatsızlık getirebilir çünkü.

28 Eylül Terazi Burcunda Yeniay : 11.evinizde gerçekleşen bu yeniay, bir süredir yapmak istediklerinizle ilgili destek veriyor size. Ayrıca yeni ortamlar ve arkadaş çevreleri olası. Yeni insanlar tanıyabilirsiniz bu yeniay ile.

Eylül, genel hatlarıyla böyle sevgili yaylar.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca @astroloji.anlatburcak Instagram sayfamı takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Keyif, başarı, huzur ve bereket diliyorum hepinize ! Güzel bir Eylül olsun.

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!