Yay Burcu Eylül 2018

Yay Burcu Eylül 2018

Yay burcu için Eylül 2018 yorumlarına hoşgeldiniz efendim 🙂

Yaz aylarına göre çok daha güzel, aktif olacağınız, bolca koşturacağınız bir Eylül geliyor !

Retroların dizginlerinden kurtuluyor ve hedefleriniz, sorumluluklarınız doğrultusunda herekete geçiyorsunuz.

23 Eylül’e kadar, yani ayın büyük çoğunluğunda Güneş başak burcunda yer alacak ve bolca görev, sorumluluk, halledilmesi gereken işler verecek bize. Günlük akışlarımıza dönecek, biriken, yazdan bu yana bekleyen işlerimizi halledeceğiz.

Güneş başak transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylıca buradan okuyabilirsiniz.

Merkür retrosu Ağustos’ta sonlandı,

Mars, Ağustos’un son günlerinde hızlandı,

Eylül’ün ilk haftası Satürn de düzeliyor 🙂

Artık ağırdan almak, ertelemek yok sevgili yaylar. Tüm şartlar hazır, zemin müsait, ilerleme zamanı !

Eylül 2018 Astroloji Gündemi yazımı buraya bırakıyorum.

Böylece ay içerisindeki tüm önemli gökyüzü gündemlerinden haberdar olabilir, olumlu-olumsuz zamanları önden bilerek ayı planlamada yararlanabilirsiniz 🙂

 

Şimdi transitlere bakalım, yayları (tabii özellikle yükselen yayları kastediyorum. Her zaman yükselen burcunuza öncelik veriniz.) Eylül 2018’de neler bekliyor ?

Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda, yani 10.evinizde.

Tepe noktasında yaşanacak bir Güneş transiti, oldukça önemli sizler için. Öne çıkabileceğiniz, başarılarınızla her zamankinden daha kolay fark edilebileceğiniz, terfi, zam alabileceğiniz, yeni görev ve sorumluluklar üstlenebileceğiniz önemli bir etki altındasınız.

Çalışmayan okuyucularım için de aynı şeyler geçerli. Sadece kariyer üzerinden söylemiyorum. Yeni görevler, yapılacak yeni işler görünüyor sizlere ve bunlar hayat çerçevenize şekil verecek şeyler.

Bir şeyler üstlenecek, onları siz halledeceksiniz. Bu da özgüven, başarma duygusu, sorumluluk alma, insiyatif alma açısından iyi gelecek sizlere. Aie büyükleriyle ilgili güzel gelişmeler de yaşanabilir.

Bu arada iş kurmak için uygun bir dönem, hazır Güneş de 10.evinizdeyken 🙂

Güneş başak transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylıca buradan da okuyabilirsiniz.

Merkür, 6 Eylül’e kadar aslan burcunda, yani 9.evinizde. Eğitim, öğretim, yurt dışı bağlantılı konular, basın, yayıncılık, hukuksal meseleler üzerinden bolca iletişimler getiriyor sizlere.

Sonra Merkür 6 Eylül’de başak burcuna geçecek ve Güneş gibi o da 10.evinizi, iş, kariyer, sıfatlar, sorumluluklar alanınızı öne çıkaracak.

Venüs, ayın ilk 8 günü terazi burcunda, yani 11.evinizde. Arkadaş çevreleri üzerinden duygusal gelişmeler olası. Aynı amaç için bir araya geldiğiniz gruplar içerisinde ilginizi çeken biri olabilir.

Sonra 9 Eylül itibariyle akrep burcuna geçen Venüs ile, maneviyat, içsel huzur, sezgiler açısından şanslı olacaksınız.

Mars, artık hızlandı, retrosu bitti ve şimdi ileri hareketinde.

11 Eylül’de kova burcuna, 3.evinize geçiyor. Kısa seyahatler, arkadaş çevreleri ile iletişimler artıyor. Satış, pazarlama, tanıtım, sosyal medya, vb alanlar da aktifleşiyor ve bu konular üzerinden yeni çabalar, efor sarf edeceğiniz yeni gündemler, plan ve hedefler oluşuyor sizler için.

Mis gibi bir Eylül diliyorum ! Hareket edeceğimiz, uzun zamandan sonra yol alabileceğimiz, destekleyici etkiler var. Değerlendirelim mutlaka 🙂

Ayın burcunuza etkileri genel olarak böyle maceracı yaylar 🙂

Tüm astrologların anlattığı burç yorumları, mecburen genel etkilerdir. Oysa, aslolan doğum haritamızdır. Her bir gökyüzü gündeminin size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek isterseniz, tercih edebileceğiniz doğum haritası analiz seçeneklerinin aşağıda olduğunu belirteyim.

Yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, her zaman söylediğim gibi. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

 

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Geri kalan burçlarla, Eylül 2018 yorumlarına devam edeceğiz, takip edebilirsiniz efendim 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!