Yay Burcu Ağustos 2018

Yay Burcu Ağustos 2018

Yay burcunun Ağustos 2018 yorumlarına hoşgeldiniz efendimm 🙂 Yeni bir ay, yeni planlar, yeni gündemler.. Ağustos hepimize iyi gelsin inşallah.

Herkes için zorlu, sıkıntılı, kasvetli bir Temmuz oldu. Sinirler yükseldi, birikenler söylendi. Bir şeylerle yüzleştik, enine boyuna tartmak zorunda kaldık meseleleri, yeni kararlar aldırdı tutulmalar bize. Yeni başlangıçlar yaptırdı.

Ağustos’un Temmuz ayına kıyasla daha rahat bir ay olduğunu söyleyebiliyorum, şükürler olsun 🙂

Çünkü zorlayıcı gökyüzü gündemlerinin haberini vermek, benim de hoşuma gitmiyor 🙁

Ama tabii her zaman da şahane gezegen açıları, harika transitler olmuyor.

En azından görünürde öyle olmuyor. Ancak üzecek bir şey de olsa, canımızı sıkcak bir gelişme de olsa, aslında onda da bir hayır olduğunu biliyoruz. İşte o hayrı hemen göremediğimiz için, üzülüyoruz haliyle.

Neyse ki dediğim gibi, Ağustos bir soluk aldıracak bize. Orası net 🙂

Bu ay yine bir ‘Güneş tutulması’ var ama. Aslan burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor.

11 Ağustos 2018 Aslan Burcunda Güneş tutulması ve burçlara etkileri yazım burada efendim.

Ağustos 2018 Astroloji Gündemi yazımı buraya bırakıyorum.

Bu ay hangi retrolar bitiyor ve yavaşlatıcı, yol almamızı zorlaştıran etkilerinden kurtuluyoruz, hangi alanlarda hızlanıyor, fırsatlar yakalıyoruz, güneş tutulması ne zaman, dolunay nerede, nasıl açılar var bu ay, hepsini anlattım sizler için.

Ayı planlamada kullanabilirsiniz sevgili okuyucularım 🙂

 

Şimdi bakalım, yayları bu ay neler bekliyor ?

Güneş, 23 Ağustos’a kadar aslan burcunda, yani 9.evinizde.

Güneş’in aslanda olması sizin için oldukça güzel bir etki. Çünkü size üçgen açı yapacak konumda. Bu, son derece şanslı ve destekleyici bir konum.

9.evinizde transit halinde olması size, eğitim, öğretim, yabancı kültürler, yurt dışı bağlantılı konular, uluslarası ticaret, basın, yayıncılık, akademi konularında vizyonunuzu genişletecek yenilikler getirebilir.

Ayrıca bu ev din, inançlar, ideoloji, felsefe demektir. Bakış açılarınızı yenileyebileceğiniz, dünya görüşünüz üzerine düşüneceğiniz bir ay da sizi bekliyor.

Güneş-Aslan transitinin burcunuza etkilerini ayrıca buradan okuyabilirsiniz.

Güneş, 23 Ağustos itibariyle başak burcuna, 10.evinize geçiyor. İşte bu da iş, kariyer, sıfatlar, mevkii, sorumluklar alanızı vurgulayarak size bu konular üzerinden gündemler getiriyor. Bu etkiyle yeni iş planı yapabilir, kendinize yeni kariyer hedefleri koyabilir, yükselebilir, terfi edebilirsiniz. Aile büyüklerinize dair konularda da olumlu gelişmeler getirecek Güneş 10.ev transiti size.

Merkür, 26 Temmuz itibariyle retroya başladı ve 19 Ağustos’a kadar retroda olacak.

Merkür retrosu yazım burada. Yazı içerisinde bu retronun hem genel, hem burcunuza etkileri yer alıyor.

Venüs, ayın ilk haftası başak burcunda, yani 10.evinizde ve kariyer, iş, hayatta sahip olduğunuz sıfatlar üzerinden olumlu etkiler getirerek işinizi kolaylaştırıyor. Bu arada yetki sahibi kadın figürlerden destekler bu süreçte kuvvetle muhtemel.

Venüs-başak burcu transitinin genel ve burcunuza etkilerini buradan okuyabilirsiniz.

Venüs, 7 Ağustos sonrasında 11.evinizde transit edeceğinden, sosyalleşecek, arkadaş ortamlarında daha çok eğlenecek, hatta buralardan bir flört ihtimali ile karşılaşacaksınız 🙂

Mars konusunda ise güzel bir haberim var bu ay 🙂

Haziran ayında kova burcunda retroya başlamış  olan Mars, 27 Ağustos itibariyle ileri hareketine dönüyor artık ! Bunun da bizi oldukça rahatlatacağını, yavaşlamış konularımızın hız kazanacağını hep birlikte göreceğiz 🙂

Tabii 27 Ağustos’a kadar retro devam edeceğinden ilgili linkleri yine aşağıya bırakayım henüz okumamış olan okuyucularım için.

Mars kova transiti ve retrosunun genel etkileri burada.

Burada ise Mars retrosunun yay burcuna etkileri var.

Harika bir Ağustos olsun sizler için !

Ayrıca doğum haritası analiz talepleriniz, yani astrolojik danışmanlık için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Çünkü burçlar için genel etkileri anlatıyoruz ama, önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, esasen. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Geri kalan burçlarla Ağustos 2018 yorumlarına devam edeceğiz 🙂

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!