Yay Burcu 2019 Yorumları

Yay Burcu 2019 Yorumları

Merhabalar ! 2019 yaklaşırken yeni yıl yorumlarınızı merak etmeye başlamışsınızdır sevgili yaylar 🙂

Öyleyse konuşalım 🙂

Yeni yıl enerjisi, zihnen, ruhen hazırlığı iyi geliyor insana. Bence yılın en güzel vakitleri, bu zamanlar.

2019 burç yorumunuzu aktaracağım şimdi, evet, ancak bunlar çok genel etkilerdir.

2019’un size özel etkilerini, haritanızın yeni yıl için neler söylediğini (aşk, iş, kariyer, maddi fırsatlar, eğitim, sağlık, vb kapsamlı) öğrenmek isterseniz, Doğum Haritası Analizi yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım. İletişim için : anlatburcak@gmail.com

Öncelikle yeni yılın genel çerçevesini görmek için 2019 Astroloji Gündemi‘ni buyrunuz. Hangi gezegen nerede, tutulmalar ne zaman, potansiyeller neler, bir bakın bakalım 🙂

Peki yay ve yükseleni yay olanlar (ama daha çok yükselen yayları kastediyorum, öngörülerde yükselen burç kullanılır efendim, yükselen burcunuzu okuyunuz) için 2019 hangi olasılıklardan bahsediyor ??

2018’de şans gezegeni Jüpiter akrepte, yani 12.evinizdeydi. Manevi bir koruma kalkanı gibidir, ilahi planın sırtınızdaki desteğidir 12.evden geçen bir Jüpiter. Birçok sıkıntılı durumdan, zarar görmeden çıkmış olmalısınız Jüpiter etkisiyle. Bu yıl ise sizin için çok daha fazlası anlamına geliyor bu gezegen.

Çünkü yılın sonuna kadar yay burcunda yer alacak şansın, fırsatların, büyümenin gezegeni Jüpiter.

Her tür konuda yeni başlangıçlarınızı destekleyecektir.

Hayalinizdeki eğitime başlayabilirsiniz mesela. Dış görünüşünüzde istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Ticari girişimleriniz olabilir, basın, yayıncılık alanlarında ilerleyebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı planlarınızı hayata geçirecek şartları bulabilirsiniz bu yıl. Aşık olabilir, ilişkiye başlayabilirsiniz. Daha çok kazanabilir, daha çok seyahat edebilirsiniz.

Jüpiter, girdiği burçta ortalama 13 ay kalarak, burçlar kuşağını yaklaşık olarak 12 yılda tamamlar.

12 yıldan sonra tekrar geliyor yani size. İşte bu da sizi, ‘yılın şanslısı’ yapıyor ! Tadını çıkarın 🙂

Gerçekten Jüpiter desteğini iyi değerlendirmeniz gereken bir yıl olacak bu sevgili yaylar ve yükseleni yay olanlar.

8 Kasım 2018 – 2 Aralık 2019 arasında gerçekleşecek Jüpiter’in yay transitinin genel ve burcunuza etkileri için detayları da buyrunuz : 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Jüpiter Yay Transiti ve Burçlara Etkileri

Uranüs, Mart ayına kadar koç burcunda, bir daha 84 yıl gelmemek üzere, son kez bu alanda.

7 yıldır, aşkta, çocuklara dair konularda, sanatsal aktivitelerde sürprizler, değişimler getirdi size Uranüs.

Mart 2019 sonrasında, boğa burcunda, yani 6.evinizde olacak.

İşi, çalışma hayatını, sorumlulukları, günlük rutinleri kapsar bu ev. Uranüs etkisiyle önümüzdeki 7 yıllık süreçte işiniz, alışkanlıklarınız, görevleriniz, mesleki yolunuz epeyce değişimden geçebilir. Sağlık da bu evin kapsamındadır. Bu açıdan yorabilir sizi Uranüs açıkçası.

Uranüs boğa seyrinin genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız : Uranüs Boğa Transiti ve Burçlara Etkileri

Satürn, oğlak burcunda 2019 boyunca. Yani 2.evinizde.

2018’de olduğu gibi, 2019’da da bu evin temaları üzerinden sınavlardan geçirecek sizi. Nedir onlar ?

2.ev konuları : Çalışılarak kazanılan para, bize gelir akışı sağlayan yeteneklerimiz, ödemeler, harcamalar, yatırımlar, özetle maddi dengemiz.

Satürn burada zorlayabilir, ama olması gereken çerçeveyi inşa ediyor aslında. Yapmanız gereken iş, daha fazla kazandıracak fikirler, yeni iş planları, tüm bunlar Satürn ile şekilleniyor olacak.

Ay düğümleri ve tutulmalar ise 2-8 aksınıza geçiyor. Kuzey ay düğümü 8.evinizde, güney ay düğümü, tam karşı alanda yani 2.evinizde olacak. Kuzey ay düğümü, kadersel olarak gitmemiz, yönelmemiz gereken tarafı gösterir.

Ortaklaşa kazançlar, eşin geliri, sizin katkınız, borçlar, ödemeler, krediler, vb konular gündem olacaktır bu yıl sizin için. Miras, nafaka gibi alanlarda sonuçlanmasını beklediğiniz konular varsa, oralardan neticeler de gelecektir.

Gökyüzündeki her bir gelişmeyi vakti geldikçe konuşacağız inşallah 🙂

Çok güzel bir yıl diliyorum hepinize !

Geride kaldığında güzel hatırlayacağınız bir yıl olsun, mutluluk, bereket, şans getirsin 2019 !

Son olarak @anlatburcak instagram sayfasından da haberdar etmiş olayım sizi, takip ederek yazıları oradan da okuyabilirsiniz.

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!