Venüs Yengeç Burcunda 3 – 28 Temmuz 2019

Venüs Yengeç Burcunda 3 – 28 Temmuz 2019

Sevginin ve ilişkilerin gezegeni Venüs, 3 Temmuz Çarşamba günü yengeç burcuna geçti ve 28 Temmuz’a kadar yengeç burcunda yol alıyor olacak sevgili okuyucularım.

Bu süreçte, ilişkilerdeki tavrımızda, sevme şeklimizde yengeç temaları etkili olacak.

Yengeç, yuva kurmak, aile olmak demektir. Aidiyet duygusudur ve güvende hissettiğimiz yerdir.

Güzel giden ilişkilerde, evliliğin konuşulması, aile bireyleriyle tanışma gibi gelişmelerin yaşanabileceği, güzel bir geçiş.

Uyum ve huzur temalarını güçlendirecek bir alan yengeç, o yüzden Venüs’ün burada ilerliyor olması son derece olumlu bir etki bizler için.

Şimdi Venüs-yengeç transitinin etkilerini burçlar bazında konuşalım :

(Yükselen burcunuzu okuyunuz)

Koçlar ve Yükselen Koçlar : Venüs 4.evinizde ilerliyor. Aile bireyleriyle iletişimlerinizin düzelmesine, evinizde, yaşam alanınızda keyifli dekorasyon değişiklikleri yapmanıza, geçmişten gelen konularda, aileye dair sorunlarda çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır. Anneyle ilişkinizi iyileştirecek ve güçlendirecektir. Ayrıca anne, anneanne gibi ailenin kadın figürleri üzerinden güzel gelişmeler olası. Daha çok evinizde vakit geçireceğiniz, ev huzurunu tercih edeceğiniz, kendinize vakit ayıracağınız bir süreç bu sizler için.

Boğalar ve Yükselen Boğalar : Venüs 3.evinizde. Her türlü iletişim ve haberleşme ağınız olumlu etki alıyor.  Güzel görüşmeler, yazışmalar getiriyor Venüs size. Kardeşlerinizin yaşamında olumlu yeni gelişmeler de olabilir bu süreçte 3.ev olması sebebiyle.

Yakın çevre, akraba, komşu, vb ilişkiler üzerinden keyifli gelişmeler de mümkün. Çünkü bu temalar da 3.evin yönetimindedir. Satış, pazarlama, sosyal medya, e-ticaret faaliyetleriniz varsa, Venüs oraları da güzelleştirecek yengeçte ilerlerken.

İkizler ve Yükselen İkizler : 2.evinizde yer alacak Venüs. 2.ev paranın, parasal konuların evidir. Dolayısıyla yeni kazançlar, gelirlerinizi artıracak yeni fikirler getirecektir size Venüs burada iken.
Diğer yandan bakım için harcama, keyif için harcama demektir  2.ev. Kıyafet, kozmetik alışverişi gibi, lüks tüketimler gibi. Dolayısıyla Venüs para da harcatacak size 🙂
Yeme-içme alanları da 2.evin yönetiminde olduğundan, o yönde faaliyetleriniz varsa, Venüs etkisiyle olumlu etki alacaktır. Yemek kursları, workshoplar, vb etkinlikler de olabilir yaşamınıza.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Venüs size geliyor ! Sevgi, güzellik, bakım, maddi şanslar demektir bu. Venüs, Jüpiter’den sonra ikinci iyicil gezegendir. Size de günlük akışlarınızda keyifli gelişmeler, yeni olanaklar, fırsatlar sunacaktır. Bazı flört durumları da olabilir ama Merkür retro olduğu için önermem 🙂

Dış görünüşünüzde keyifli değişiklikler de mümkün bu süreçte. İmajınızı, giyim tarzınızı elden geçiriyorsunuz Venüs ile 🙂

Aslan ve Yükselen Aslan : 12.evinizde ilerleyecek Venüs. Platonik ya da gizli duygular getirebilir size bir süreliğine. Bunun dışında çevrenizde, şimdiye dek fark etmediğiniz, üstü örtülü, gizli saklı yaşanan ilişkiler ortaya dökülebilir.
Manevi ve ruhsal açıdan destekleyici bir süreç sizler için. Bir arınma, derinleşme, iyileşme sağlayacak Venüs. Ruhsal sorunlarınızı çözmek için destekleyici bir döngüdesiniz, şifa ve enerji çalışmaları  yapın derim. Çok sayıda videolar, kaynaklar var, yararlanın lütfen.

Başak ve Yükselen Başak : Venüs 11.evinizde ilerliyor. Sosyalleşiyorsunuz, arkadaş gruplarıyla güzel iletişimler, keyifli programlar getiriyor size.

Gelirlerinizde bir iyileşme de olabilir. Çok büyük olmasa da yeni paralar gelebilir. Ayrıca hedeflerimizin, ideallerimizin, planlarımızın evidir 11.ev. İstekleriniz doğrultusunda güzel gelişmeler elde edebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi : Venüs 10.evinize geliyor. 10.ev iş ve kariyer alanıdır. İşinizde, kariyerinizde, yöneticinizle, patronunuzla iletişimlerinizde, terfi, zam, vb meselelerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
İş kurmak isteyenler için de, güzel bir transit bu. Ayrıca 10.ev aile büyükleri demektir. Onlara dair zorlandığınız konular üzerinden de geçerek durumları güzelleştirecek Venüs. Bir süredir konu olmuş şeyler için çözüm zamanı 🙂

Akrep ve Yükselen Akrep : Venüs 9.evinize geliyor. Bu da size eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler, yabancı dil, uluslararası ticaret, basın, yayıncılık, hukuksal konular üzerinden şanslar verecek. Yeni keşifler, deneyimler geliyor.
Akademik çalışmalarınız varsa, bunlarda güzel bir ilerleme dönemi. Hukuksal bir konunuz, davanız varsa, lehinize durumlar olacaktır. Keyifli bir seyahat gündeme gelebilir ayrıca. Yeni şeyler öğrenceğiniz, eğlenceli aktiviteler, etkinlikler getiriyor Venüs size 🙂 Bu süreçte Venüs’ten üçgen açı etkisi alıyorsunuz, gayet güzel !

Yay ve Yükselen Yay : Venüs, 8.evinizden geçiyor. Parasal konuların, ödemelerin, harcamaların, ortaklaşa paraların evidir bu ev. Venüs size burada bir kolaylık sağlayacaktır.
Miras, nafaka, prim, kredi, sigorta konuları da 8.evdedir. Bu tür meseleler varsa, Venüs etkisiyle olumlu gelişmeler yaşanabilir. Eşinizin gelirinde de artış olabilir. Başkalarından gelen kaynaklardır çünkü 8.ev. Parasal destek geliyor yani Venüs’ten size, bu döngüde iken.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : 7.evinize Venüs geliyor. Mevcut ilişkilerde uyumun artacağı bir dönem. Ayrıca iyi giden ilişkilerde evlilik konuşulabilir, evlilik teklifi gelebilir bu süreçte. İlişkisi olmayanlar için, yeni bir partner olası aslında ama Merkür retrosundan dolayı uzun süreli olmayabilir, o nedenle öneremiyorum.

Partnerinizin yaşamında sorunlar varsa, Venüs çözüm yolları getirebilir bu arada.

 Kova ve Yükselen Kova : 6.evinizde ilerleyecek Venüs. İş, çalışma ortamı, iş arkadaşları, iş hayatına dair bileşenler açısından olumlu etkiler sunacak size. İş arkadaşlarınızla uyumunuz artacak, anlaşmazlıklar varsa, Venüs desteğiyle hallolacak. Çalışmayan okuyucularım için de, günlük rutinlerinden keyif alacakları, yeni bir günlük düzen oluşturacakları ve yeni faydalı alışkanlıklar edinecekleri bir süreçte olduklarını söyleyebilirim.
Bu arada bir evcil hayvan edinmeniz de mümkün, 6.ev onları da simgeler çünkü.

Balık ve Yükselen Balık : 5.evinizden Venüs geçiyor. Yaşam coşkunuzun artacağı, daha keyifli hissedeceğiniz, hobilerinizle meşgul olacağınız, sanatsal aktivitelere katılacağınız, çokça alışveriş yapacağınız, çok daha bakımlı olacağınız bir süreç bu. Bunlar 5.evin temaları arasındadır. Hayatınızdaki çocuklara dair olumlu bir döngü ayrıca.

Enerjinizi, keyfinizi artırıyor Venüs 🙂

 

Venüs-yengeç transiti ve etkileri bu şekilde sevgili okuyucularım.

Doğum Haritası Analizi, astrolojik danışmanlık hizmeti için → İletişim: anlatburcak@gmail.com

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Ayrıca @anlatburcak instagram hesabım burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemi takip edebilirsiniz.

Temmuz ayı astroloji gündemi ve burç yorumlarınız aşağıda :

Temmuz 2019 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Temmuz 2019, Boğa Burcu Temmuz 2019, İkizler Burcu Temmuz 2019, Yengeç Burcu Temmuz 2019,

Aslan Burcu Temmuz 2019, Başak Burcu Temmuz 2019, Terazi Burcu Temmuz 2019, Akrep Burcu Temmuz 2019,

Yay Burcu Temmuz 2019, Oğlak Burcu Temmuz 2019, Kova Burcu Temmuz 2019, Balık Burcu Temmuz 2019

Güncel gelişmelerin linklerini de buyrunuz :

8-14 Temmuz 2019 Astroloji Gündemi

21 Haziran – 23 Temmuz 2019 Güneş Yengeç Burcunda

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!