Venüs Yay Burcunda 7 Ocak – 4 Şubat 2019

Venüs Yay Burcunda 7 Ocak – 4 Şubat 2019

Aşkın, sevginin, güzelliğin ayrıca paranın gezegeni Venüs, 7 Ocak – 4 Şubat 2019 arasında yay burcunda olacak sevgili okuyucularım.

Venüs, nam-ı diğer Afrodit aşkı yönetir, ilişkilerdir, ilişkiyi yaşama şeklimizdir, ilişkideki tavrımızdır.

Hangi burçta ise, o burcun enerjisi ve tavrı hakim olur ilişkilere.

Bir süredir akrep burcundaydı Venüs ve akrep burcunun doğasından ötürü ilişkilerdeki kıskançlıklar arttı, duygular derinleşti, akrep temaları öne çıktı.

Şimdi ise özgürlükçü ve maceracı yay dönemindeyiz efendim 🙂

Yay, zodyağın en neşelisidir 🙂 İyimserdir, yaşam coşkusu yüksektir.

Gezmek, keşfetmek, yeni kültürler, yeni insanlar tanımak, derinleşmek, öğrenmek, öğretmek ister.

Demek ki bunlardan keyif alacağız bu süreçte. Yaşam enerjimiz keşfettiklerimizle çoğalacak.

Ufkumuzu açacak, nefis bir transit 🙂

Venüs, Jüpiter’den sonra ikinci şans gezegenidir, etkileri olumludur, bulunduğu alana güzellikler getirir.

Şimdi yay temalarını sayacağım sizlere. Venüs etkisiyle şanslı gelişmelere, fırsatlara açık olacağımız alanlar şunlar :

Eğitim, akademik konular, seyahatler, yurt dışı bağlantılı işler, basın, yayıncılık, sosyal medya, tanıtım, reklam, hukuksal meseleler, ayrıca dinler, inançlar, yabancı kültürler.

Bu temalarda olumlu, keyifli, ayrıca güzel de paralar kazanacağımız bir dönem bekliyor bizi sevgili okuyucularım.

Reklam vermeyi düşündüğünüz, tanıtmaya çalıştığınız bir işiniz varsa, çok destekleyici bir dönem. Seyahat planları için harika. Eğitim-öğretim alanlarında oldukça güzel etkiler var.

Kendi adıma keyfim yerinde, Venüs yayda olduğu için mutluyum ben 🙂 İyi gelecek bize, göreceksiniz 🙂

Şimdi Venüs-yay transitinin etkilerini burçlar bazında konuşalım :

(Yükselen burcunuza öncelik veriniz)

Koçlar ve Yükselen Koçlar : Venüs 9.evinizde yer alacak ve bu da size eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, seyahat, yabancı dil, uluslararası ticaret, basın, yayıncılık, hukuksal konular üzerinden şanslar getirecek. Hayalinizdeki bir seyahati yapmak, bir dil kursuna başlamak, bir internet sitesi kurmak, yazmak, yayınlamak, vb yenilikler için olumlu bir dönem. En güzel şekilde değerlendirin lütfen. Hali hazırda Mars da koç burcunda, yeni girişimler için oldukça destekleyici transitler alıyorsunuz !

Boğalar ve Yükselen Boğalar : 8.evinize gelen Venüs, parasal konularda yüzünüzü güldürecek gelişmeler getirebilir efendim. Krediler, borçlar, ödemeler konusunda rahatlayabileceğiniz bir süreç bu. Eşinizin gelirinde de artış olabilir. Psikolojik, ruhsal iyileşmeler için de son derece destekleyici bir transit ayrıca. Venüs etkisiyle, spiritüel, okült alanlara ilginiz artıyor.

İkizler ve Yükselen İkizler : 7.evinizde harika bir Venüs dönemi deneyimleyeceksiniz sevgili ikizler okuyucularım. İlişkisi olmayanlar için, yeni bir aşk, yeni bir partner olası. Mevcut ilişkilerde de sevginin, mutluluğun artacağı bir dönem. Ayrıca bu süreçte, yaşamınıza bir iş ortağı girebilir, ortaklaşa işler de 7.evin kapsamındadır çünkü. Yeni iş bağlantıları, anlaşmalar, sözleşmeler yönünde fırsatlara açık olacaksınız, Venüs desteğini iyi değerlendirin derim.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : 6.evinizde seyredecek Venüs iş, çalışma, iş hayatına dair bileşenler açısından güzellikler getirecek size. Bu süreçte iş arkadaşlarınızla uyumunuz artacak, anlaşmazlıklar geride kalacak. Çalışmayan okuyucularım için de, günlük rutinlerinden keyif alacakları, yeni düzen ve yeni günlük akışlar oluşturacakları bir süreçte olduklarını söyleyebilirim. Bu arada bir evcil hayvan edinmek de bu süreçte olası.

Aslan ve Yükselen Aslan : 5.evinize Venüs geliyor. Aşk getirebilir, benden söylemesi 🙂 5.ev aşk evidir çünkü. Flörtler, yeni tanıyacağınız insanlar, daha fazla sosyallik sizi bekliyor. Yaşam coşkunuzun artacağı, hobilerle meşgul olacağınız, sanatsal aktivitelere katılacağınız, çokça alışveriş yapacağınız, çok daha bakımlı olacağınız bir süreç bu sizler için. Bunlar da 5.evin temaları arasındadır. Nefis bir transit ! Tadını çıkarın.

Başak ve Yükselen Başak : 4.evinize gelen Venüs, aile bireyleriyle iletişimlerinizin düzelmesine, evinizde, yaşam alanınızda keyifli dekorasyon değişiklikleri yapmanıza, geçmişten gelen konularda, aileye dair sorunlarda çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca anne, anneanne gibi ailenin kadın figürleri üzerinden güzel gelişmeler görünüyor 🙂

Terazi ve Yükselen Terazi : 3.evinize gelen Venüs, iletişimlerini çoğaltacak, keyifli dialoglar, verimli yazışmalar, görüşmeler getirecek size. Kardeşlerinizin yaşamında olumlu yeni gelişmeler de bekleyebilirsiniz bu süreçte ayrıca. Yakın çevre, akraba, komşu, vb ilişkiler üzerinden olumlu etkiler alacaksınız. 3.evin kapsamında bunlar da vardır çünkü. Sevgi enerjisinin, hoşgörünün artacağı, paylaşımların çoğalacağı bir süreç bu sizler için 🙂

Akrep ve Yükselen Akrep : 2.evinizde transit edecek bir Venüs, en başta para getirecek size, bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Gelir akışınızı olumlu yönde etkileyecek, güzel bir transit bu. Ancak harcamalarda, alışverişlerde aşırıya kaçma ihtimali de var. Çünkü daha şık, daha bakımlı olmak isteyeceksiniz Venüs etkisiyle. Dolayısıyla bütçeye de dikkat diyeyim 🙂 Yatırım yapma, biriktirme, ev alma, mülk edinme, vb konularda da şanslar getirecek Venüs size.

Yay ve Yükselen Yay : Venüs size geliyoorr ! Aşk, sevgi, güzellik, bakım, maddi fırsatlar, her tür konuda şans anlamına gelir bu. Venüs, Jüpiter’den sonra ikinci iyicil gezegendir ve hangi burçta ise oraya güzellikler getirir. Size de fırsatlar sunacak. Çokça girişimde bulunmak isteyeceksiniz. Aşk da kapıyı çalabilir, evet, doğru bildiniz 🙂

Oğlak ve Yükselen Oğlak : 12.evinizde yer alacak bir Venüs, platonik duygular getirebilir yaşamınıza. Bu duyguları hisseden siz de olabilirsiniz, size karşı ilgisi, sevgisi olan gizli bir hayran da mümkün 🙂 Ayrıca çevrenizde, şimdiye dek fark etmediğiniz, üstü örtülü, gizli saklı yaşanan ilişkiler de ortaya dökülebilir bu süreçte.

Bunun dışında manevi açıdan çok olumlu bir süreç bu, ruhsal problemlerinizi çözmenize yardımcı olacak, göreceksiniz. Bir inziva, bir arınma, bir hazırlık olarak kullanın bu süreci, Şubat ile birlikte ışıklar sizin için yanacak, rahat olun 🙂 Hiçbir şeye geç kalmıyorsunuz. Her şey vaktinde, olması gerektiği şekilde olur, biz istesek bile gecikemeyiz, bunu aklımızda tutalım efendim.

Kova ve Yükselen Kova : 11.evinizde ilerleyecek olan Venüs sosyal çevre, arkadaş, dostlar üzerinden şanslar getirecek size. Arkadaş grupları içerisinde aşk ihtimali de verir bu transit. İlişkiler, arkadaşlıktan duygusal başka formlara dönüşebilir Venüs etkisiyle. Bunu yaşayan siz de olabilirsiniz, arkadaş ortamlarınızda böyle yeni durumlara da şahit olabilirsiniz. Hedefler, planlar evidir aynı zamanda 11.ev. Amaçlarınız doğrultusunda güzel gelişmeler de elde edebilirsiniz. Parasal iyileşmeler, maaş, gelir artışları olası ayrıca 🙂

Balık ve Yükselen Balık : 10.ev konuları üzerinden fırsatlar, olumlu gelişmeler getirecek size Venüs. İş, kariyer, sahip olduğunuz sıfatlar (eş olmak, anne-baba olmak dahil), yaşamınızdaki güç ve yetki sahibi otorite figürleri ile ilişkiler, aile büyüklerine dair konular üzerinden şanslı etkiler alacaksınız. İş kurmak, özellikle de kadınlarla ilgili işler (kozmetik, güzellik, bakım, kadın giyim, vb) varsa planlarınız arasında, bu yönde niyetlerinizde destekleyecek sizi Venüs. Olumlu bir süreç sizin için, değerlendirebilirsiniz efendim 🙂

Venüs-yay transiti genel hatlarıyla böyle olasılıklara işaret ediyor bizler için.

Bunun dışında 2019 Astroloji Gündemi yazımı bırakıyorum buraya :

2019 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç 2019, Boğa 2019, İkizler 2019, Yengeç 2019, Aslan 2019, Başak 2019, Terazi 2019 Akrep 2019, Yay 2019,

Oğlak 2019, Kova 2019, Balık 2019

Ayrıca 2019 için Bireysel Doğum Haritası Analizi yaptırmak, 2019’un size özel etkilerini öğrenmek için, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz (İletişim: anlatburcak@gmail.com).

Yeni yılda aşk görünüyor mu ? parasal durumlar nasıl olacak ? eğitim ? sağlık ? seyahatler ? ve daha birçok konuda, 2019 olasılıklarınızı öğrenebilirsiniz danışmanlık alarak. Çünkü burç yorumları çok geneldir, aslolan kişinin haritasıdır.

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gökyüzü gündemini sitemden takip edebilirsiniz efendim, her bir gelişmeyi ve etkilerini anlatıyorum sizler için.

Ayrıca instagram’da @anlatburcak ismiyle bulabilirsiniz sayfamı !

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!