Venüs Terazi Burcunda 14 Eylül – 8 Ekim 2019

Venüs Terazi Burcunda 14 Eylül – 8 Ekim 2019

Venüs, 14 Eylül Cumartesi günü terazi burcuna geçti ve 8 Ekim tarihine kadar terazide ilerliyor olacak sevgili okuyucularım.

Venüs’ün kendi evidir, yönettiği alandır terazi.

Zaten iyicil bir gezegen, artı olarak kendi evinde yer alacağı için, olumlu etkilerini daha güçlü yaşayacağız.

İlişkiler, uyum gerektiren konular, evlilik, aşk temalarında, ayrıca ortaklıklarda, ortaklı işlerde şanslı bir zaman.

Bunlar dışında, Venüsyen temalar güçlü çalışacak.

Güzellik bizim için her zamankinden daha önemli olacak. İyi giyinmek, yeni kozmetikler almak, alışverişler yapmak ve kendimizi bakıma almak isteyeceğiz. Daha çok özeneceğiz dış görünüşümüze. Trend olanı, moda olanı takip edeceğiz.

Ayrıca sanatsal konularda gerçekleştirmek istediklerimiz için destekleyen bir konum Venüs-terazi.

Şimdi burçlar bazında bakalım, bu transit kimlere neler getirebilir ?

(Yükselen burcunuzu okuyunuz)

Koçlar ve Yükselen Koçlar :

7.evinize Venüs geliyor. İlişkiniz, evliliğiniz, ortaklıklarınız açısından keyifli bir dönem.

Hayatınızda biri varsa, bu geçişte huzurunuz, uyumunuz artacaktır. Bağınız kuvvetleniyor. Evlilik kararı alınabilir, evlilik teklifi gelebilir ayrıca.

İlişkisi olmayanlar için ise, Venüs-7.ev geçişi, yeni biri için olasılıktır, evet.

Hayatınızdaki insanın, çözmeye çalıştığı konuları, uğraştığı sorunlu durumları varsa, bu Venüs döngüsünde çözüm gelebilir, konular olumlu yönde şekil alabilir.

İş ortaklıkları, anlaşmalar, iş birlikleri için de güzel bir dönem. Venüs güçlü olduğu bir yerde ve sizin işinize de yarayacaktır 🙂


Boğalar ve Yükselen Boğalar :

6.evinizde ilerliyor olacak Venüs bu dönemde.

İş, görevler, çalışma ortamı, iş arkadaşları, iş hayatına dair konularda rahat bir akış var, ılımlı etkiler devrede.

İş arkadaşlarınızla uyumunuz açısından hayli güzel bir transit. Tartışmalar olduysa, hallolacaktır Venüs ile 🙂

Sağlık sorunları olanlar için de olumlu bir süreç ayrıca.

Beslenme alışkanlıklarınızı güncellemek, spora başlamak, bedeninize, sağlığınıza daha çok özen göstermek isteyeceksiniz ayrıca. Venüs’ün getirileri arasında, evinizi düzenlemek, gündelik hayatınızı planlamaya başlamak da olabilir.


İkizler ve Yükselen İkizler : 

5.evinizden Venüs geçiyor. Aşk, flörtler, keyif alacağınız sanatsal etkinlikler, hobiler, kurslar öne çıkıyor.

Hayatın eğlenceli yanları, hoşunuza giden şeyler demektir bu ev. Buradan Venüs geçiyor madem, güzel ve iyi hissedeceğiniz bir dönem olacaktır bu.

Hayatınızdaki çocuklara dair olumlu bir döngü ayrıca.

5.ev bir de nedir biliyor musunuz ? Kendini göstermektir, yeteneklerini sergilemektir. Bu yönde yapmak isteyeceğiniz şeylere, destek verir Venüs. Sahne sizin, show sizin, buyrunuz :))


Yengeç ve Yükselen Yengeç :

Venüs 4.evinizde ilerliyor. Evdeki huzurunuz, ailenizle uyumunuz açısından çok olumlu bir süreç.

Evinizde, güzel dekorasyon değişiklikleri yapmanıza, geçmişten gelen konularda, aileye dair sorunlarda çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır Venüs. Ev eşyaları satın almak, odanızı, yaşam alanızı yenilemek yönünde getirileri de olur mutlaka.

Güven duygumuzdur ayrıca 4.ev. Bir süredir hayata dair korkularınız arttıysa, yatıştıracaktır bu transit.

Ayrıca Venüs burada iken, daha çok evinizde vakit geçirmek isteyeceksiniz. ‘me time’ yapmak, kendi içinize dönmek, sadece huzura ve sakinliğe ihtiyacınız varsa, Venüs yardımcı olacaktır size, merak etmeyin 🙂


Aslan ve Yükselen Aslan : 

Venüs 3.evinizde ilerliyor. Sözlü, yazılı, her tür iletişim ve haberleşme ağınız, dialoglarınız, temaslarınız olumlu etki alıyor.

Güzel görüşmeler, yazışmalar yapabilirsiniz Venüs desteği ile. Kardeşlerinizin, yakın akrabalarınızın yaşamında olumlu yeni gelişmeler olabilir 3.ev olması sebebiyle.

Ayrıca nedir 3.ev ? Satış, pazarlama, sosyal medya, e-ticaret faaliyetleri, eğitimler, kurslar, seminerler, bilgi paylaşımları. Bu temalar üzerinden de Venüsyen etkiler alıyor olacaksınız. Bilgilerinizi paylaşmak, website açmak, içerik üretmeye başlamak için hayli destekleyen bir geçiş.


Başak ve Yükselen Başak : 

2.evinizde transit halinde Venüs. Bu ev paranın, maddesel konuların, harcamaların ve gelirlerin evidir. Dolayısıyla yeni kazançlar, gelirlerinizi artıracak yeni oluşumlar getirebilir size Venüs.

Güzellik ve moda için yapacağınız alışverişleri de artıracaktır ama 🙂

Yeme-içme alanları, gastronomi ve ilgili konular da bu evin yönetiminde olduğundan, o yönde etkinlikleriniz, keyifli günleriniz de olabilir Venüs etkisiyle.


Terazi ve Yükselen Terazi :

Venüs size geliyor !

Sevgidir, aşktır, ayrıca paradır, güzelliktir, iyicil etkilerdir Venüs. Bu süreçte, ilişkilerinizde daha ılımlı, daha keyifli etkiler önde olacaktır. İmajınızı yenileyeceğiniz, giyim alışverişleri yapacağınız bir geçiş ayrıca.

1.ev başlangıçlarla ilgili bir alandır. Venüs’ün desteği ile size iyi gelecek yeni ortamlara, kurslara katılabilirsiniz, yeni hobilere başlayabilirsiniz, güzel, tazeleyici başlangıçlarınız olabilir.

Böyle bir transitin, keyifli yansımaları olur mutlaka gündelik hayatınıza.


Akrep ve Yükselen Akrep : 

12.evinizde, üstü örtülü alanda ilerliyor Venüs. Platonik ya da gizli duygular getirebilir bu süreçte.

Ayrıca yakın çevrenizde, şu ana kadar fark etmediğiniz, saklı tutulmuş durumlar ortaya dökülebilir, konuşulabilir. Gizli saklı ilişkiler açığa çıkabilir. Kadın figürlerden yana gizli düşmanlıkları fark edebilirsiniz.

Bu sürecin olumlu bir getirisi olmaz mı peki ? Olur, elbette, iyicil yanları da var. Manevi ve ruhsal açıdan destekleyici. İç dünyanızda bir arınma, iyileşme mümkün. Şifadır buradan geçen bir Venüs.


Yay ve Yükselen Yay : 

Venüs 11.evinizde ilerliyor. Sosyalleşiyorsunuz, arkadaş gruplarıyla, dostlarla güzel iletişimler, keyifli programlar getiriyor size.

Arkadaş grupları içerisinde bir flört durumu da doğabilir.

Bunun dışında dileklerimizin, isteklerimizin, hedeflerimizin evidir 11.ev. İstekleriniz doğrultusunda güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Gönlünüzden geçen bir şeyler gerçekleşebilir.


Oğlak ve Yükselen Oğlak :

Venüs 10.evinize geliyor. 10.ev iş ve kariyer alanıdır. İşinizde, kariyerinizde, yöneticinizle, patronunuzla iletişimlerinizde, terfi, zam, vb meselelerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Uyumlu iletişimler, başarı fırsatları, kendinizi ispat edeceğiniz olanaklar getirebilir size Venüs iş ortamında. Onemli bir görevi, layıkıyla yerine getirebilirsiniz.

İş kurmak isteyenler için de, güzel bir transit.

Devlet bağlantılı işler, işlemler olumlu etki alıyor ayrıca.


Kova ve Yükselen Kova : 

Venüs 9.evinize geliyor. Eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler, yabancı dil, yabancı kültürler, uluslararası ticaret, basın, yayıncılık, hukuksal konular üzerinden şanslar verecek size. Keyifli yeni keşifler getirecek.

Akademik çalışmalarınız varsa eğer, güzel bir ilerleme dönemi olabilir bu. Destekler alabilirsiniz.

Hukuksal bir konunuz, davanız varsa, lehinize durumlar olası. Keyifli bir seyahat yapabilirsiniz, uzaklardaki dostlarınızla bağlantı kurabilirsiniz.

Gayet güzeldir Venüs-9.ev transiti.


Balık ve Yükselen Balık :

Venüs, 8.evinizden geçiyor. Parasal konuların, ödemelerin, harcamaların, ortaklaşa kazançların evidir bu ev. Venüs size bu konularınızda, borçlarınızda kolaylık sağlayacaktır.

Miras, nafaka, prim, kredi, sigorta gibi temalar da bu evdedir. Bu tür bir meseleniz varsa, Venüs etkisiyle, istediğiniz, beklediğiniz yönde, olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Ruhsal açıdan güzel bir geçiş ayrıca. Çünkü 8.ev psikolojik sorunları, buhran, depresyon gibi durumları da kapsar. Venüs, bu döngüde üzerinizdeki ağır enerjilerden arınmanıza yardımcı olacaktır.


Venüs-terazi transiti ve etkileri bu şekilde sevgili okuyucularım.

Doğum Haritası Analizi, astrolojik danışmanlık hizmeti için → İletişim: anlatburcak@gmail.com

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca @astroloji.anlatburcak Instagram sayfamı takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Instagram da buraya nazaran, çok daha fazla şey paylaşıyorum esasen.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemi takip edebilirsiniz.

Eylül ayı astroloji gündemi ve burç yorumlarınız aşağıda :

Eylül 2019 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Eylül 2019, Boğa Burcu Eylül 2019, İkizler Burcu Eylül 2019, Yengeç Burcu Eylül 2019,

Aslan Burcu Eylül 2019, Başak Burcu Eylül 2019, Terazi Burcu Eylül 2019, Akrep Burcu Eylül 2019,

Yay Burcu Eylül 2019, Oğlak Burcu Eylül 2019, Kova Burcu Eylül 2019, Balık Burcu Eylül 2019

Gökyüzündeki diğer güncel transitler ve etkileri de aşağıda yer alıyor :

Merkür Terazi Burcunda 14 Eylül – 3 Ekim 2019

Mars Başak Burcunda 18 Ağustos – 4 Ekim 2019

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!