Venüs Koç Burcunda 20 Nisan – 15 Mayıs 2019

Venüs Koç Burcunda 20 Nisan – 15 Mayıs 2019

Aşkı, sevgiyi, ilişkileri sembolize eden Venüs, 20 Nisan Cumartesi günü, balık burcundaki transitini tamamlayarak koç burcuna geçiyor ve 15 Mayıs’a kadar koçta ilerliyor olacak sevgili okuyucularım.

Venüs koçta iken, aşkta koç gibi cesur ve girişken olacağız. Özgüvenimiz yükselecek.

Duyguları içimizde yaşadığımız balık döneminin ardından, kendimizi daha güçlü şekilde ifade ettiğimiz bir döngü geliyor.

Aşkta, ilişkilerde macera ve heyecan arayışı da artacak ayrıca. Venüs balık romantizm demekti, şimdi ise çiftler için eğlenceli aktivitelerin zamanı diyebiliriz.

Peki halihazırda biri yoksa hayatınızda, Venüs koçtayken, aşk karşınıza nerelerden çıkabilir ?

Koç doğayı simgeler, dolayısıyla doğa sporları, gruplar halinde yapılan etkinlikler, trekkingler, doğa yürüyüşleri, geziler, eğlenceler, açık havada yapılacak faaliyetler, vb ortamlarda aşk sizi bulabilir bu süreçte 🙂

İlişkiler, koç etkisiyle hızlı başlayabilir. İlk adım atan taraf olmaktan çekinmeyecek kimse Venüs buradayken 🙂

Mevcut ilişkilerde üstün gelme, fikrini kabul ettirme, yönetme çabaları ve bu sebeplerle doğacak tartışmalar da yaşanabilir. Koçun doğasında bunlar var çünkü.

Şimdi Venüs-koç transitinin etkilerini burçlar bazında konuşalım :

(Yükselen burcunuza öncelik veriniz)

Koçlar ve Yükselen Koçlar : Venüs size geliyoorr ! Aşk, sevgi, güzellik, bakım, maddi şanslar demektir bu. Venüs, Jüpiter’den sonra ikinci iyicil gezegendir ve hangi burçta ise oraya güzellikler getirir. Size de fırsatlar sunacak. Yeni, güzel başlangıçlarınız olacak. Daha görünür olacağınız, dikkatleri üzerinizde toplayacağınız, harika bir döngüdesiniz. Dış görünüşünüzde keyifli değişiklikler de mümkün 🙂 Venüs’ü iyi değerlendirin sevgili koçlar 🙂 Aşk istiyorsanız, sosyalleşin bol bol 🙂 Bu olasılık var çünkü.

Boğalar ve Yükselen Boğalar : 12.evinizde ilerleyecek bir Venüs, platonik duygular getirebilir size bir süreliğine. İçinizde yaşayabilir, gizli tutabilirsiniz duygularınızı. Size karşı ilgisi, sevgisi olan gizli bir hayran da olası 🙂

Bunun dışında çevrenizde, şimdiye dek fark etmediğiniz, üstü örtülü, gizli saklı yaşanan ilişkiler bu süreçte ortaya dökülebilir.
Ayrıca manevi açıdan destekleyici bir süreç bu sizler için. Bir arınma, maneviyatta derinleşme, iyileşme sağlayacak Venüs size. Ruhsal sorunlarınızı çözmek için etkili bir döngüdesiniz, şifa ve enerji çalışmalarını yaşamınıza dahil edin lütfen. Basit ve etkili çokça yöntem var. Kendinizle uyumlu olduğunu hissedeceğiniz bir şeyler seçin, böylece daha etkili olacaktır. Kısa süreli meditasyonlarla başlayabilirsiniz mesela.

İkizler ve Yükselen İkizler : 11.evinize Venüs geliyor, sosyalleşiyorsunuz, arkadaş gruplarıyla güzel iletişimler, keyifli programlar getiriyor Venüs. Arkadaş grupları içerisinde aşk ihtimali de verir 11.ev Venüs transiti.

İlişkiler, arkadaşlıktan aşka dönüşebilir Venüs etkisiyle.

Hedeflerimizin, ideallerimizin, planlarımızın evidir aynı zamanda 11.ev. Amaçlarınız doğrultusunda güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Parasal iyileşmeler, gelir artışları da olası. 11.ev Venüs geçişi güzeldir, kullanın bu döngüyü.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Venüs 10.evinize geliyor. 10.ev iş ve kariyer alanıdır. İşinizde, yöneticilerle iletişimlerinizde, terf, zam, vb meselelerinizde olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz.

İş kurmak isteyenler için de, güzel bir geçiş bu. Ayrıca 10.ev aile büyükleri demektir. Onlara dair zorlandığınız konular üzerinden de geçerek durumları güzelleştirecek Venüs.

Aslan ve Yükselen Aslan : Venüs 9.evinizden geçecek ve bu da size eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, seyahat, yabancı dil, uluslararası ticaret, basın, yayıncılık, hukuksal konular üzerinden şanslar getirecek.

Akademik çalışmalarınız varsa, bunlarda güzel bir ilerleme dönemi. Hukuksal bir konunuz, davanız varsa, lehinize durumlar olacaktır. Keyifli bir seyahat gündeme gelebilir ayrıca. Yeni şeyler öğrenceğiniz, eğlenceli aktiviteler, etkinlikler getiriyor Venüs size 🙂 Koçtayken, aslanlara üçgen açı konumunda olduğu için, oldukça güzel etkiler alıyorsunuz.

Başak ve Yükselen Başak : Venüs, 8.evinize geliyor. Parasal konuların, ödemelerin, harcamaların, ortaklaşa paraların evidir bu ev. Venüs size bu alanda bir kolaylık sağlayacaktır.

Miras, nafaka, prim, kredi, sigorta konuları da 8.evdedir. Kredi çekmek istiyorsanız uygun bir dönem, istediğinizi miktarı almada Venüs desteğine sahipsiniz şu anda. Eşinizin gelirinde de artış olabilir Venüs etkisiyle. Başkalarından gelen kaynaklardır çünkü 8.ev. Parasal destek geliyor yani Venüs’ten size.

Terazi ve Yükselen Terazi : 7.evinizden Venüs geçecek. Mevcut ilişkilerde sevginin, uyumun artacağı bir dönem. Ayrıca iyi giden ilişkilerde evlilik konuşulabilir, evlilik teklifi gelebilir bu süreçte 🙂 İlişkisi olmayanlar için, yeni bir partner olası.

Anlaşmalar, sözleşmeler, kontratlar, ortaklı işler de bu evin yönetimindedir. Venüs bu konularda da işinize yarayacaktır.

Akrep ve Yükselen Akrep : 6.evinizde ilerleyecek Venüs. İş, çalışma ortamı, iş arkadaşları, iş hayatına dair bileşenler açısından güzellikler getirecek size. Bu süreçte iş arkadaşlarınızla uyumunuz artacak, anlaşmazlıklar varsa, Venüs desteğiyle halledersiniz 🙂 Çalışmayan okuyucularım için de, günlük rutinlerinden keyif alacakları, yeni bir günlük düzen oluşturacakları ve yeni faydalı alışkanlıklar edinecekleri bir süreçte olduklarını söyleyebilirim.

Diyet ve spor için en uygun döngüdür bu arada Venüs 6.ev geçişi, bu açıdan değerlendirebilirsiniz.

Bu arada bir evcil hayvan edinebilirsiniz, 6.ev onları da simgeler çünkü.

Yay ve Yükselen Yay : Venüs koçtayken, aşkta en şanslı olacaklar yükselen yaylar !

Çünkü Venüs 5.evinize geliyor. Aşk evidir bu ev. Flörtler, yeni tanıyacağınız insanlar, yeni heyecanlar, yeni olasılıklar sizi bekliyor. Yaşam coşkunuzun artacağı, daha keyifli hissedeceğiniz, hobilerinizle meşgul olacağınız, sanatsal aktivitelere katılacağınız, çokça alışveriş yapacağınız, çok daha bakımlı olacağınız bir süreç bu. Bunlar da 5.evin temaları arasındadır. Hayatınızdaki çocuklara dair olumlu bir döngü bu arada. Gerçekten güzel bir transit ! Tadını çıkarın 🙂

Oğlak ve Yükselen Oğlak : 4.evinize Venüs geliyor. Aile bireyleriyle iletişimlerinizin düzelmesine, evinizde, yaşam alanınızda keyifli dekorasyon değişiklikleri yapmanıza, geçmişten gelen konularda, aileye dair sorunlarda çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca anne, anneanne gibi ailenin kadın figürleri üzerinden güzel gelişmeler görünüyor 🙂 Daha çok evinizde vakit geçireceğiniz, evinizde huzur bulacağınız, kendinize vakit ayıracağınız güzel ve dinlendirici bir süreç bu sizler için.

Kova ve Yükselen Kova : 3.evinize Venüs geliyor. Günlük yaşamınızdaki iletişim ve haberleşme trafiği artacak,  verimli yazışmalar, görüşmeler yaşayacaksınız Venüs desteğiyle. Kardeşlerinizin yaşamında olumlu yeni gelişmeler de bekleyebilirsiniz bu süreçte ayrıca 3.ev olması sebebiyle. Yakın çevre, akraba, komşu, vb ilişkiler üzerinden olumlu etkiler alacaksınız. 3.evin kapsamında bunlar da vardır çünkü. İnsan ilişkilerinizde uyumun artacağı, çok güzel bir transit bu sizler için 🙂 Satış, pazarlama, sosyal medya, e-ticaret faaliyetleriniz varsa, Venüs oraları da parlatacak koçta iken 🙂

Balık ve Yükselen Balık : 2.evinizde transit edecek Venüs. Bu ev para evidir, en başta para getirecek size, kazancınızı bir şekilde artıracak. Nasıl olacağına takılmayın, evrenin olasılıkları sonsuzdur 🙂

Gelir akışınızı olumlu yönde etkileyecek, destekleyici bir transit bu. Ancak harcamalarda, alışverişlerde aşırıya kaçma ihtimali de verir. Bakım için harcama, keyif için harcama demektir Venüs 2.ev. Kıyafet, kozmetik alışverişi gibi, lüks tüketimler gibi. Çünkü daha şık, daha bakımlı olmak isteyeceksiniz Venüs etkisiyle. Dolayısıyla bütçeye de dikkat diyeyim 🙂

Yatırım yapma, biriktirme, ev alma, mülk edinme, vb konularda da olumlu etkiler alıyorsunuz Venüs desteğiyle. Yeme-içme alanları da 2.evin yönetiminde olduğundan, o yönde faaliyetleriniz varsa, Venüs etkisiyle güzelleşecektir. Yemek kursları, workshoplar, vb etkinlikler de dahil olabilir yaşamınıza.

Venüs-koç transiti genel hatlarıyla böyle olasılıklara işaret ediyor tatlı okuyucularım 🙂

Herhangi bir konu için, Bireysel Doğum Haritası Analizi yaptırmak ya da 2019’un size özel etkilerini öğrenmek için, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz (İletişim: anlatburcak@gmail.com).

Çünkü burç yorumları çok geneldir, aslolan kişinin haritasıdır.

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Ayrıca @anlatburcak instagram hesabım burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Nisan 2019 Burç Yorumlarınız ise aşağıda :

Koç Burcu Nisan 2019, Boğa Burcu Nisan 2019, İkizler Burcu Nisan 2019, Yengeç Burcu Nisan 2019,

Aslan Burcu Nisan 2019, Başak Burcu Nisan 2019, Terazi Burcu Nisan 2019, Akrep Burcu Nisan 2019,

Yay Burcu Nisan 2019, Oğlak Burcu Nisan 2019, Kova Burcu Nisan 2019, Balık Burcu Nisan 2019

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemi takip edebilirsiniz.

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

22-28 Nisan 2019 Astroloji Gündemi

Güneş Koç Burcunda 21 Mart – 20 Nisan 2019

Venüs Balık Burcunda 26 Mart -20 Nisan 2019

Uranüs 7 yıllık yeni yolculuğuna başladı. Bizler için de yepyeni 7 yıllık bir döngü bu. Doğum haritamızda Uranüs’ün geçmekte olduğu alanın konuları üzerinden radikal değişimler, büyük ve kalıcı dönüşümler yaşayacağız. Bu önemli transitin tüm detayları ve burçlara etkileri bu yazımda : Uranüs Boğa Burcunda 6 Mart 2019 – 26 Nisan 2026

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

2019 yorumlarınızı da ekleyeyim :

2019 Astroloji Gündemi burada. 2019 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç 2019, Boğa 2019, İkizler 2019, Yengeç 2019, Aslan 2019, Başak 2019, Terazi 2019 Akrep 2019, Yay 2019,

Oğlak 2019, Kova 2019, Balık 2019

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!