Venüs İkizler Burcunda 9 Haziran – 3 Temmuz 2019

Venüs İkizler Burcunda 9 Haziran – 3 Temmuz 2019

Aşkı, sevgiyi, ilişkileri, aynı zamanda parayı sembolize eden Venüs, 9 Haziran Pazar günü, boğa burcundaki transitini tamamlayarak ikizler burcuna geçiyor ve 3 Temmuz’a kadar ikizlerde ilerliyor olacak sevgili okuyucularım.

Aşkta, ikili ilişkilerde ikizler temalarının etkili olacağı bir transit bekliyor bizi.

İkizler etkisiyle, karşı cinste bizi etkileyen şey ; bilgi olacak, kültürel derinlik olacak. Entellektüel alt yapısı güçlü kişiler çekici gelecek bize.

Mantığa, zekaya ve zihinsel becerilere önem vereceğimiz, ilişkide bu yönde paylaşımlardan keyif alacağımız bir Venüs geçişi.

Ayrıca gezilerdir, seyahatlerdir, keşfetmektir ikizler. Venüs de hayatın keyifli yanlarını, sefayı simgelediğinden, güzel etkinliklere, turlara, gezilere katılacağız. İkizler arkadaş canlısıdır, yeni arkadaşlarımız olacak. Yeni yerler öğreneceğiz.

Satış, pazarlama, reklam, e-ticaret, danışmanlık, online faaliyetler, sosyal medya işleri olanlar, Venüs’ten güzel bir destek alacaklar. İkizler, bu alanları temsil eder çünkü. Venüs şanstır, paradır, bu yönde bir mesleğiniz varsa bu süreçte kazançlarınız artabilir.

Şimdi Venüs-ikizler transitinin etkilerini burçlar bazında konuşalım :

(Yükselen burcunuza öncelik veriniz)

Koçlar ve Yükselen Koçlar : 3.evinize Venüs geliyor. Günlük yaşamınızdaki iletişim ve haberleşme trafiği sevindirecek, mutlu edecek sizi. Güzel görüşmeler, yazışmalar getiriyor Venüs. Kardeşlerinizin yaşamında olumlu yeni gelişmeler de bekleyebilirsiniz bu süreçte ayrıca 3.ev olması sebebiyle. Yakın çevre, akraba, komşu, vb ilişkiler üzerinden olumlu etkiler alacaksınız. 3.evin kapsamındadır çünkü bunlar. Satış, pazarlama, sosyal medya, e-ticaret faaliyetleriniz varsa, Venüs oraları da güçlendirecek ikizlerden geçerken 🙂

Boğalar ve Yükselen Boğalar : 2.evinizde transit edecek Venüs. Bu ev paranın, parasal konuların evidir. Dolayısıyla yeni kazançlar getirecektir size, gelirlerinizi artıracak yeni fikirler verecektir.
Diğer yandan bakım için harcama, keyif için harcama demektir  2.ev. Kıyafet, kozmetik alışverişi gibi, lüks tüketimler gibi. Dolayısıyla bütçeye de dikkat, Venüs para da harcatacak size 🙂
Yatırım yapma, biriktirme, ev alma, mülk edinme, vb konularda olumlu etkiler alıyorsunuz Venüs desteğiyle. Yeme-içme alanları da 2.evin yönetiminde olduğundan, o yönde faaliyetleriniz varsa, Venüs etkisiyle güzelleşecektir. Yemek kursları, workshoplar, vb etkinlikler de dahil olabilir yaşamınıza.

İkizler ve Yükselen İkizler : Venüs size geliyoorr ! Aşk, sevgi, güzellik, bakım, maddi şanslar demektir bu. Venüs, Jüpiter’den sonra ikinci iyicil gezegendir ve hangi burçta ise oraya güzellikler getirir. Size de fırsatlar sunacak. Yeni, güzel başlangıçlarınız olacak. Daha görünür olacağınız, dikkatleri üzerinizde toplayacağınız, harika bir döngüdesiniz. Dış görünüşünüzde keyifli değişiklikler de mümkün bu süreçte. Aşk istiyorsanız, sosyalleşin derim bol bol 🙂 Venüs bu olasılığı getiriyor çünkü.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : 12.evinizde ilerleyecek Venüs. Platonik duygular getirebilir size bir süreliğine. Duygularınızı içinizde yaşayabilir, gizli tutabilirsiniz. Size karşı ilgisi, sevgisi olan gizli bir hayran da olabilir bu döngüde 🙂 Bunun dışında çevrenizde, şimdiye dek fark etmediğiniz, üstü örtülü, gizli saklı yaşanan ilişkiler ortaya dökülebilir.
Manevi açıdan destekleyici bir süreç bu sizler için. Bir arınma, maneviyatta derinleşme, iyileşme sağlayacak Venüs size. Ruhsal sorunlarınızı çözmek için etkili bir döngüdesiniz, şifa ve enerji çalışmalarını yaşamınıza dahil edin lütfen. Fayda getirecek.

Aslan ve Yükselen Aslan : Venüs 11.evinize geliyor, sosyalleşiyorsunuz, arkadaş gruplarıyla güzel iletişimler, keyifli programlar getiriyor. Arkadaş grupları içerisinde aşk ihtimali de verir 11.ev Venüs transiti.
İlişkiler, arkadaşlıktan aşka dönüşebilir Venüs etkisiyle.
Hedeflerimizin, ideallerimizin, planlarımızın evidir aynı zamanda 11.ev. Amaçlarınız doğrultusunda güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Parasal iyileşmeler, gelir artışları da olası. 11.ev Venüs geçişi güzeldir, kullanın bu döngüyü 🙂

Başak ve Yükselen Başak : Venüs 10.evinize geliyor. 10.ev iş ve kariyer alanıdır. İşinizde, kariyerinizde, yöneticilerle iletişimlerinizde, terfi, zam, vb meselelerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
İş kurmak isteyenler için de, güzel bir transit bu. Ayrıca 10.ev aile büyükleri demektir. Onlara dair zorlandığınız konular üzerinden de geçerek durumları güzelleştirecek Venüs. Bir süredir konu olmuş şeyler için çözüm zamanı 🙂

Terazi ve Yükselen Terazi : Venüs 9.evinize geliyor. Bu da size eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler, yabancı dil, uluslararası ticaret, basın, yayıncılık, hukuksal konular üzerinden şanslar verecek.
Akademik çalışmalarınız varsa, bunlarda güzel bir ilerleme dönemi. Hukuksal bir konunuz, davanız varsa, lehinize durumlar olacaktır. Keyifli bir seyahat gündeme gelebilir ayrıca. Yeni şeyler öğrenceğiniz, eğlenceli aktiviteler, etkinlikler getiriyor Venüs size 🙂 Yükselen teraziler, üçgen açı etkisi alıyorlar Venüs’ten, gayet güzel !

Akrep ve Yükselen Akrep : Venüs, 8.evinize geliyor. Parasal konuların, ödemelerin, harcamaların, ortaklaşa paraların evidir bu ev. Venüs size bu alanda bir kolaylık sağlayacaktır.
Miras, nafaka, prim, kredi, sigorta konuları da 8.evdedir. Kredi çekmek istiyorsanız uygun bir dönem, istediğinizi miktarı almada Venüs desteğine sahipsiniz şu anda. Eşinizin gelirinde de artış olabilir Venüs etkisiyle. Başkalarından gelen kaynaklardır çünkü 8.ev. Parasal destek geliyor yani Venüs’ten size.

Yay ve Yükselen Yay : 7.evinize Venüs geliyor. Mevcut ilişkilerde sevginin, uyumun artacağı bir dönem. Ayrıca iyi giden ilişkilerde evlilik konuşulabilir, evlilik teklifi gelebilir bu süreçte 🙂 İlişkisi olmayanlar için, yeni bir partner olası.
Anlaşmalar, sözleşmeler, kontratlar, ortaklı işler, işbirlikleri de bu evin yönetimindedir. Venüs bu konularda da sevindirebilir sizi 🙂

Oğlak ve Yükselen Oğlak : 6.evinizde ilerleyecek Venüs. İş, çalışma ortamı, iş arkadaşları, iş hayatına dair bileşenler açısından güzellikler getirecektir size. Bu süreçte iş arkadaşlarınızla uyumunuz artar, anlaşmazlıklar varsa, Venüs desteğiyle hallolabilir. Çalışmayan okuyucularım için de, günlük rutinlerinden keyif alacakları, yeni bir günlük düzen oluşturacakları ve yeni faydalı alışkanlıklar edinecekleri bir süreçte olduklarını söyleyebilirim.
Diyet ve spor için en uygun döngüdür bu arada Venüs 6.ev geçişi, bu açıdan değerlendirebilirsiniz.
Bu arada bir evcil hayvan edinmeniz de mümkün, 6.ev onları da simgeler çünkü.

 Kova ve Yükselen Kova : Venüs ikizlerde iken, aşkta en şanslı olacaklar yükselen kovalar !

Çünkü Venüs 5.evinize geliyor. Aşk evidir bu ev. Flörtler, yeni tanıyacağınız insanlar, yeni heyecanlar, yeni olasılıklar sizi bekliyor. Yaşam coşkunuzun artacağı, daha keyifli hissedeceğiniz, hobilerinizle meşgul olacağınız, sanatsal aktivitelere katılacağınız, çokça alışveriş yapacağınız, çok daha bakımlı olacağınız bir süreç bu. Bunlar da 5.evin temaları arasındadır. Hayatınızdaki çocuklara dair olumlu bir döngü bu arada. Gerçekten nefis bir transit ! Tadını çıkarın 🙂

Balık ve Yükselen Balık : 4.evinize Venüs geliyor. Aile bireyleriyle iletişimlerinizin düzelmesine, evinizde, yaşam alanınızda keyifli dekorasyon değişiklikleri yapmanıza, geçmişten gelen konularda, aileye dair sorunlarda çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca anne, anneanne gibi ailenin kadın figürleri üzerinden güzel gelişmeler görünüyor 🙂 Daha çok evinizde vakit geçireceğiniz, ev huzurunu tercih edeceğiniz, kendinize vakit ayıracağınız güzel ve dinlendirici bir süreç bu sizler için.

 

Venüs-ikizler transiti ve etkileri bu şekilde sevgili okuyucularım.

Doğum Haritası Analizi, astrolojik danışmanlık hizmeti için → İletişim: anlatburcak@gmail.com

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Ayrıca @anlatburcak instagram hesabım burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemi takip edebilirsiniz.

Haziran 2019 Astroloji Gündemi ve Burç Yorumlarınız aşağıda :

Haziran 2019 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Haziran 2019, Boğa Burcu Haziran 2019, İkizler Burcu Haziran 2019, Yengeç Burcu Haziran 2019,

Aslan Burcu Haziran 2019, Başak Burcu Haziran 2019, Terazi Burcu Haziran 2019, Akrep Burcu Haziran 2019,

Yay Burcu Haziran 2019, Oğlak Burcu Haziran 2019, Kova Burcu Haziran 2019, Balık Burcu Haziran 201

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için :

Güneş İkizler Burcunda 21 Mayıs – 21 Haziran 2019

Merkür Yengeç Burcunda 4-27 Haziran 2019

Mars Yengeç Burcunda 16 Mayıs – 2 Temmuz 2019 – Etkileri

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!