Venüs Boğa Burcunda 15 Mayıs – 9 Haziran 2019

Venüs Boğa Burcunda 15 Mayıs – 9 Haziran 2019

Aşkı, sevgiyi, ilişkileri sembolize eden Venüs, 15 Mayıs Çarşamba günü, koç burcundaki transitini tamamlayarak boğa burcuna geçiyor ve 9 Haziran’a kadar boğada ilerliyor olacak sevgili okuyucularım.

Venüs koç transitine nispeten, çok daha güzel bir Venüs döngüsü bu.

Neden ? Çünkü boğa, Venüs’ün kendi evi, yöneticisi olduğu alan.

Gezegenler, yönettiği burçta, kendi alanında daha rahat, daha güçlü, daha destekleyici etkiler sunarlar.

Venüs, boğa ve terazi burcunun yöneticisidir, bu iki burçta güçlü konumdadır 🙂

Dolayısıyla boğa geçişi iyi gelecek bize. Ayrıca Venüs buradayken, Satürn ve Pluto gibi önemli gezegenlerle güzel açılar yapacak. Şanslı etkiler, fırsatlar sunacak. Güç sahibi kişilerden destekler bulacağız, yöneticilerle iletişimlerimiz iyi olacak, aile büyüklerimizle uyumlu olacağız, devlet bağlantılı işlerimiz rahat akacak bu açılar etkisinde.

Boğa, finansal alandır, paradır, gelirlerimiz, harcamalarımızdır, yatırımlarımız, mülklerimiz, ev, emlak konularımızdır.

Venüs boğadan geçerken yeni paralar kazanmakta yardımcı olacak bize. Yeteneklerimizdir ayrıca boğa. Venüs etkisiyle, hünerlerimizden kazanç elde edeceğiz, yeni gelir kapıları açacağız kendimize, yeteneklerimizi paraya çevireceğiz.

Sanatsal faaliyetler için de son derece güzel bir transit 🙂 Boğa güzel müziklerdir, estetik algısıdır, sanatsal becerilerdir çünkü.

Yeme-içme alanı da Venüs ile şenleniyor. Ben de Dondurma-Waffle Workshop una gidiyorum, 2 günlük bir program seçtim 🙂 Öğrendiklerimi sizinle de paylaşırım 😉

İyicil bir gezegendir Venüs. Güncelde yaptığı transit, doğum haritanızda hangi eve denk geliyorsa, o evin kapsadığı konular üzerinden güzel şeyler, olumlu gelişmeler mutlaka yaşanır.

Hadi şimdi Venüs-boğa transitinin etkilerini burçlar bazında konuşalım :

(Yükselen burcunuza öncelik veriniz)

Koçlar ve Yükselen Koçlar : 2.evinizde transit edecek Venüs. Bu ev paranın, parasal konuların evidir. Dolayısıyla yeni kazançlar getirecektir size, gelirlerinizi artıracak yeni fikirler verecektir.
Diğer yandan bakım için harcama, keyif için harcama demektir Venüs 2.ev. Kıyafet, kozmetik alışverişi gibi, lüks tüketimler gibi. Dolayısıyla bütçeye de dikkat 🙂
Yatırım yapma, biriktirme, ev alma, mülk edinme, vb konularda da olumlu etkiler alıyorsunuz Venüs desteğiyle. Yeme-içme alanları da 2.evin yönetiminde olduğundan, o yönde faaliyetleriniz varsa, Venüs etkisiyle güzelleşecektir. Yemek kursları, workshoplar, vb etkinlikler de dahil olabilir yaşamınıza.

Boğalar ve Yükselen Boğalar : Venüs size geliyoorr ! Aşk, sevgi, güzellik, bakım, maddi şanslar demektir bu. Venüs, Jüpiter’den sonra ikinci iyicil gezegendir ve hangi burçta ise oraya güzellikler getirir. Size de fırsatlar sunacak. Yeni, güzel başlangıçlarınız olacak. Daha görünür olacağınız, dikkatleri üzerinizde toplayacağınız, harika bir döngüdesiniz. Dış görünüşünüzde keyifli değişiklikler de mümkün bu süreçte. Aşk istiyorsanız, sosyalleşin derim bol bol 🙂 Venüs bu olasılığı getiriyor çünkü.

İkizler ve Yükselen İkizler : 12.evinizde ilerleyecek Venüs. Platonik duygular getirebilir size bir süreliğine. Duygularınızı içinizde yaşayabilir, gizli tutabilirsiniz. Size karşı ilgisi, sevgisi olan gizli bir hayran da olabilir bu döngüde 🙂 Bunun dışında çevrenizde, şimdiye dek fark etmediğiniz, üstü örtülü, gizli saklı yaşanan ilişkiler ortaya dökülebilir.
Manevi açıdan destekleyici bir süreç bu sizler için. Bir arınma, maneviyatta derinleşme, iyileşme sağlayacak Venüs size. Ruhsal sorunlarınızı çözmek için etkili bir döngüdesiniz, şifa ve enerji çalışmalarını yaşamınıza dahil edin lütfen. Kendinizle uyumlu olduğunu düşündüğünüz basit yöntemlerle ilerleyebilir, fayda bulabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Venüs 11.evinize geliyor, sosyalleşiyorsunuz, arkadaş gruplarıyla güzel iletişimler, keyifli programlar getiriyor. Arkadaş grupları içerisinde aşk ihtimali de verir 11.ev Venüs transiti.
İlişkiler, arkadaşlıktan aşka dönüşebilir Venüs etkisiyle.
Hedeflerimizin, ideallerimizin, planlarımızın evidir aynı zamanda 11.ev. Amaçlarınız doğrultusunda güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Parasal iyileşmeler, gelir artışları da olası. 11.ev Venüs geçişi güzeldir, kullanın bu döngüyü 🙂

Aslan ve Yükselen Aslan : Venüs 10.evinize geliyor. 10.ev iş ve kariyer alanıdır. İşinizde, kariyerinizde, yöneticilerle iletişimlerinizde, terfi, zam, vb meselelerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
İş kurmak isteyenler için de, güzel bir transit bu. Ayrıca 10.ev aile büyükleri demektir. Onlara dair zorlandığınız konular üzerinden de geçerek durumları güzelleştirecek Venüs. Bir süredir konu olmuş şeyler için çözüm zamanı 🙂

Başak ve Yükselen Başak : Venüs 9.evinize geliyor. Bu da size eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler, yabancı dil, uluslararası ticaret, basın, yayıncılık, hukuksal konular üzerinden şanslar verecek.
Akademik çalışmalarınız varsa, bunlarda güzel bir ilerleme dönemi. Hukuksal bir konunuz, davanız varsa, lehinize durumlar olacaktır. Keyifli bir seyahat gündeme gelebilir ayrıca. Yeni şeyler öğrenceğiniz, eğlenceli aktiviteler, etkinlikler getiriyor Venüs size 🙂 Yükselen başaklar, üçgen açı etkisi alıyorlar Venüs’ten, gayet güzel !

Terazi ve Yükselen Terazi : Venüs, 8.evinize geliyor. Parasal konuların, ödemelerin, harcamaların, ortaklaşa paraların evidir bu ev. Venüs size bu alanda bir kolaylık sağlayacaktır.
Miras, nafaka, prim, kredi, sigorta konuları da 8.evdedir. Kredi çekmek istiyorsanız uygun bir dönem, istediğinizi miktarı almada Venüs desteğine sahipsiniz şu anda. Eşinizin gelirinde de artış olabilir Venüs etkisiyle. Başkalarından gelen kaynaklardır çünkü 8.ev. Parasal destek geliyor yani Venüs’ten size.

Akrep ve Yükselen Akrep : 7.evinize Venüs geliyor. Mevcut ilişkilerde sevginin, uyumun artacağı bir dönem. Ayrıca iyi giden ilişkilerde evlilik konuşulabilir, evlilik teklifi gelebilir bu süreçte 🙂 İlişkisi olmayanlar için, yeni bir partner olası.
Anlaşmalar, sözleşmeler, kontratlar, ortaklı işler, işbirlikleri de bu evin yönetimindedir. Venüs bu konularda da sevindirebilir sizi 🙂

Yay ve Yükselen Yay : 6.evinizde ilerleyecek Venüs. İş, çalışma ortamı, iş arkadaşları, iş hayatına dair bileşenler açısından güzellikler getirecektir size. Bu süreçte iş arkadaşlarınızla uyumunuz artar, anlaşmazlıklar varsa, Venüs desteğiyle hallolabilir. Çalışmayan okuyucularım için de, günlük rutinlerinden keyif alacakları, yeni bir günlük düzen oluşturacakları ve yeni faydalı alışkanlıklar edinecekleri bir süreçte olduklarını söyleyebilirim.
Diyet ve spor için en uygun döngüdür bu arada Venüs 6.ev geçişi, bu açıdan değerlendirebilirsiniz.
Bu arada bir evcil hayvan edinmeniz de mümkün, 6.ev onları da simgeler çünkü.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : Venüs boğada iken, aşkta en şanslı olacaklar yükselen oğlaklar !

Çünkü Venüs 5.evinize geliyor. Aşk evidir bu ev. Flörtler, yeni tanıyacağınız insanlar, yeni heyecanlar, yeni olasılıklar sizi bekliyor. Yaşam coşkunuzun artacağı, daha keyifli hissedeceğiniz, hobilerinizle meşgul olacağınız, sanatsal aktivitelere katılacağınız, çokça alışveriş yapacağınız, çok daha bakımlı olacağınız bir süreç bu. Bunlar da 5.evin temaları arasındadır. Hayatınızdaki çocuklara dair olumlu bir döngü bu arada. Gerçekten nefis bir transit ! Tadını çıkarın 🙂

 Kova ve Yükselen Kova : 4.evinize Venüs geliyor. Aile bireyleriyle iletişimlerinizin düzelmesine, evinizde, yaşam alanınızda keyifli dekorasyon değişiklikleri yapmanıza, geçmişten gelen konularda, aileye dair sorunlarda çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca anne, anneanne gibi ailenin kadın figürleri üzerinden güzel gelişmeler görünüyor 🙂 Daha çok evinizde vakit geçireceğiniz, ev huzurunu tercih edeceğiniz, kendinize vakit ayıracağınız güzel ve dinlendirici bir süreç bu sizler için.

Balık ve Yükselen Balık : 3.evinize Venüs geliyor. Günlük yaşamınızdaki iletişim ve haberleşme trafiği artacak,  verimli yazışmalar, görüşmeler yaşayacaksınız Venüs desteğiyle. Kardeşlerinizin yaşamında olumlu yeni gelişmeler de bekleyebilirsiniz bu süreçte ayrıca 3.ev olması sebebiyle. Yakın çevre, akraba, komşu, vb ilişkiler üzerinden olumlu etkiler alacaksınız. 3.evin kapsamında bunlar da vardır çünkü. İnsan ilişkilerinizde uyumun artacağı, çok güzel bir transit bu sizler için 🙂 Satış, pazarlama, sosyal medya, e-ticaret faaliyetleriniz varsa, Venüs oraları da parlatacak boğada iken 🙂

Venüs-boğa geçişinin etkileri genel hatlarıyla böyle sevgili okuyucularım 🙂

Herhangi bir konu için, Bireysel Doğum Haritası Analizi yaptırmak ya da 2019’un size özel etkilerini öğrenmek için, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz (İletişim: anlatburcak@gmail.com).

Çünkü burç yorumları çok geneldir, aslolan kişinin haritasıdır.

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Ayrıca @anlatburcak instagram hesabım burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemi takip edebilirsiniz.

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

Mayıs 2019 Astroloji Gündemi ve Burç Yorumlarınız aşağıda :

Mayıs 2019 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Mayıs 2019, Boğa Burcu Mayıs 2019, İkizler Burcu Mayıs 2019, Yengeç Burcu Mayıs 2019,

Aslan Burcu Mayıs 2019Başak Burcu Mayıs 2019, Terazi Burcu Mayıs 2019, Akrep Burcu Mayıs 2019,

Yay Burcu Mayıs 2019, Oğlak Burcu Mayıs 2019, Kova Burcu Mayıs 2019Balık Burcu Mayıs 2019

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için :

6-12 Mayıs 2019 Astroloji Gündemi

Güneş Boğa Burcunda 20 Nisan – 21 Mayıs 2019

Merkür Boğa Burcunda 6 – 21 Mayıs 2019

Uranüs 7 yıllık yeni yolculuğuna başladı. Bizler için de yepyeni 7 yıllık bir döngü bu. Doğum haritamızda Uranüs’ün geçmekte olduğu alanın konuları üzerinden radikal değişimler, büyük ve kalıcı dönüşümler yaşayacağız. Bu önemli transitin tüm detayları ve burçlara etkileri bu yazımda : Uranüs Boğa Burcunda 6 Mart 2019 – 26 Nisan 2026

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

2019 yorumlarınızı da ekleyeyim :

2019 Astroloji Gündemi burada. 2019 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç 2019, Boğa 2019, İkizler 2019, Yengeç 2019, Aslan 2019, Başak 2019, Terazi 2019 Akrep 2019, Yay 2019,

Oğlak 2019, Kova 2019, Balık 2019

Sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!