Venüs Başak Burcunda 2-28 Ekim 2020

Venüs Başak Burcunda 2-28 Ekim 2020

Venüs 2 Ekim günü başak burcuna geçti ve 28 Ekim tarihine kadar başakta transit ediyor olacak sevgili okuyucularım.

Venüs aşkı, sevgiyi, ilişkileri, keyifleri, keyif aldığımız şeyleri, hazları, mutlulukları, sanatı, yaratımı, şıklığı, güzelliği anlatır.

Başak burcunda iken, Venüsyen temalarda başak burcu tavrında ve enerjisinde olacağız.

Özel ve sosyal ilişkilerde, sevgi bağlarının içinde faydalı olmaya, işe yaramaya odaklanacağız. Fayda yaratmak, destek olmak isteyeceğiz.

Çalışmaktan, üretmekten, hizmet sunmaktan keyif alacağız. İşteki verimimizi artırmaya odaklanacağız.

Temizlikler yapacağız. Evimizi, ofisimizi düzenleyeceğiz. Fazlalıklardan arınıp sadeleşeceğiz.

Güzellik, makyaj, giyim ve şıklık konusunda, bir önceki aslan transitinde elimiz iddialı, gösterişli şeylere gitmiş olabilir ama başak döngüsünde artık sadelik önde geliyor. Sade olmak isteyeceğiz. Giydiklerimizin nasıl göründüğüne değil, faydasına odaklanacağız.

Bu transitin gölgesinde neler var peki ? Yani göreceli olarak olumsuz diyebileceğimiz, dikkat etmemiz gereken neler var ? İlişkilerde eleştirel olmak. Detaylara takılmak. Zor beğenmek. Yüksek bir çıta ile karşı tarafı yormak 🙂 Bunlardan kaçınalım. Olduğu gibi, olduğu kadarıyla kabul edelim herkesi.

Şimdi Venüs’ün başak transitinin etkilerini burçlar bazında konuşalım.

Bu arada Instagram sayfama da beklerim sizi, takip etmek için tıklayabilirsiniz : astroloji.anlatburcak

Ayrıca size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


(Yükselen burcunuza öncelik veriniz)

Koçlar ve Yükselen Koçlar : 

Venüs 6.evinize geliyor.

İş ortamında güzel bir dönem olacaktır. Arkadaş ilişkileriniz kuvvetlenecektir. İşinizle ilgili yeni güzel fırsatlar da karşınıza çıkabilir bu dönemde.

Sağlıklı yaşam, güzellik ve bakım konularında, günlük düzeniniz, ev temizliği ve düzeni konusunda pozitif etkiler yaratacaktır Venüs’ün başak transiti. Kendinize yeni rutinler oluşturabilirsiniz. Faydalı alışkanlıklar edinebilirsiniz.

Evcil hayvanlarınız varsa, onlarla ilgili konularda da iyicil etkiler sunuyor Venüs.


Boğalar ve Yükselen Boğalar :

Venüs 5.evinize geliyor. Renkli, keyifli, eğlenceli bir ev burası. Temaları pozitif.

Sanatla bir bağınız varsa, işiniz sanat ise ya da hobileriniz varsa, oldukça güzel bir Venüs desteği alacaksınız bu süreçte. İyi işler çıkarabilirsiniz ortaya. Güzel performanslarınız olabilir. Yaratıcılığın ön planda olduğu bir alanda iseniz, oldukça verimli bir süreç yaşayabilirsiniz Venüs ile 🙂

Çocuk sahibi olmak isteyenler için de destekleyici bir döngü olduğunu söyleyeyim. Yakın çevrenizden bebek haberleri de alabilirsiniz 🙂 Öyle de çalışabilir Venüs 🙂

Yeni ilgi alanları ile, hobilerle, etkinliklerle enerjiniz yükselecektir. Düzenli olarak yapacağınız yeni bir meşguliyet de başlayabilir. Eğlenceli bir dönem.


İkizler ve Yükselen İkizler :

Venüs 4.evinize geliyor. Eviniz için güzel bir etki bu 🙂 Yaşam alanınız içerisinde yenilenen eşyalar olabilir, fazlalıklar gidebilir, bir sadeleşme, bir rahatlama olabilir. Temizlikler yapabilirsiniz. Mekanınızın enerjisi yükselecektir böylece. Gereksiz olan, size hizmet etmeyen eşyalardan özgürleşmenizi öneririm. Tozlar, kirler negatif enerjidir ayrıca. Mutluluk, keyif, bereket temiz alanlarda olur. Evinizin frekansını yükseltin, temizleyin, düzenleyin bu Venüs geçişinde.

Aile içi iletişimleriniz de gayet olumlu etkiler alıyor. Birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Daha uyumlu hareket edebilirsiniz. İletişimler güzelleşir 🙂


Yengeç ve Yükselen Yengeç :

Venüs 3.evinize geliyor. Yakın çevre alanıdır bu ev.

Kardeşlerinizle, akrabalarınızla ve komşularınızla ilgili güzel gelişmeler olabilir. İletişimlerde sorun varsa durumlar iyileşebilir.

Arkadaş çevrenizle eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

İçerik üretmekte olduğunuz dijital platformlar varsa, sosyal medya işleriniz varsa, Venüs’ün desteğiyle verimli, keyifli bir dönem olacaktır. Üretimleriniz artacaktır. İyi işler çıkabilir ortaya.


Aslan ve Yükselen Aslan :

Venüs 2.evinize geliyor. Para evinizden geçiyor olacak bu döngüde.

Bireysel kazançlarınız açısından olumlu bir etki. Daha fazla üretebilir, daha fazla kazanabilirsiniz.

Bunun dışında Venüs, güzellik ve şıklık için yaptığınız harcamaları da artırır.

Hayattan daha fazla keyif almak, hazları, duyuları yaşamak, daha konforlu bir hayat sürmek, keyifleri ön planda tutarak para harcamak şeklinde özetleyebileceğim bir süreç.


Başak ve Yükselen Başak :

Venüs 1.evinize geliyor. Güzeldir Venüs-1.ev geçişleri.

Dış görünüşünüzde güzel değişimler yapabilirsiniz. Stil değiştirebilirsiniz. Yeni bir saç modeline geçebilirsiniz. Gardrobunuzu yenileyebilirsiniz.

Aşkta yeni heyecanlar olabilir ayrıca 🙂 Flörtler doğabilir. Hayatınızda biri varsa ilişkinin içindeki keyif artacaktır, paylaşımlarınız artacaktır.

Hayatınızda yenilikler yapmak isteyeceğiniz, daha iyi görünmek, daha eğlenceli şeyler yapmak isteyeceğiniz, müzikle, dansla, resimle, sanatla daha fazla ilgileneceğiniz bir dönem.


Terazi ve Yükselen Terazi :

Venüs 12.evinize geliyor.

Bu ev biraz arka planda kalan, sessizliği ve inzivayı anlatan, bir alanın içinde izole olmayı anlatan bir ev. Eğer bir süredir çok koşturduysanız, yorgunsanız, duracağınız ve soluklanacağınız fırsatlar getirebilir Venüs size. Kendinize zaman ayırmak, ruhsal ihtiyaçları farketmek, hayatın temposuna bir tık ara vermek için iyi bir dönem.

Ruhsal konularda destek verecek bu süreçte Venüs size. Bir şifalanma ve dönüşüm hali sürecin hediyesi.


Akrep ve Yükselen Akrep : 

Venüs 11.evinize geliyor.

Arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçirebilirsiniz, birlikte eğlenceli şeyler yapabilirsiniz. Hatta arkadaşlarınız arasında evlenenler olabilir. Düğünler, nikahlar, kutlamalar olabilir.

Bir sanat dalında kursa, eğitime başlayabilirsiniz.

İşinizde yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz, ekip içerisinde takdir toplayacağınız bir dönem.

Arkadaş grupları içinde aşka evrilen durumlar da olabilir. Bu doğrudan sizinle ilgili olabileceği gibi, yakın arkadaşlarınızdan da bu yönde şeyler duyabilirsiniz Venüs 11.evinizden geçerken.


Yay ve Yükselen Yay :

Venüs 10.evinize geliyor.

İş yaşamınızda, otorite figürleri ile iletişimlerinizde, devlet bağlantılı resmi süreçlerinizde, yasal işlemlerinizde, ayrıca aile büyükleriniz ile ilgili konularda oldukça güzel bir Venüs desteğiniz var.

Venüs’ün geçtiği yerde işler rahat akar. Kolay ilerler. Dialoglar daha keyifli, daha uyumlu olur.

Gayet olumlu bir Venüs geçişi. Özellikle iş konusunda değerlendirmenizi öneririm.


Oğlak ve Yükselen Oğlak : 

Venüs 9.evinize geliyor.

Yabancı kültürlerin danslarına, müziklerine ilginiz artabilir, sanatsal bir başlangıcınız olabilir. Bu yönde bir hobi edinebilirsiniz. Bir eğitime başlayabilirsiniz.

Akademik konularda, yüksek öğrenim hayatınızda, hocalarla dialoglarda da destekliyor Venüs sizi.

Yeni yerler görebileceğiniz, seyahat edebileceğiniz, güzel keşiflerinizin olacağı bir süreç.


Kova ve Yükselen Kova : 

Venüs 8.evinize geliyor.

Bütçeye dikkat diyeceğim. Venüs geldiği yerde güzellik ve daha iyi görünmek için yapılabilecek alışverişleri artırabiliyor. Alışverişlerinizi dengede tutmanız iyi olur. Özellikle de kredi kartı ile yaptığınız alışverişleri.

Bunun dışında ruhsal zorlanmaları, psikolojik sorunları, takıntılı düşünceleri aşmak, 8.evin anlattığı bunalım enerjisinden çıkmak için harika bir Venüs desteği bu ! Hayatınızda eğlenceler, keyifler artacaktır. Ama gelmesini beklemeyin ! Adım atın. Yeni şeyler deneyin. Hayata karışın.


Balık ve Yükselen Balık :

Venüs 7.evinize geliyor. İlişkiler, evlilik, eşe, partnere dair konular pozitif etki alıyor.

Partnerinizle güzel şeyler yapabilirsiniz, ilişkinizden daha çok keyif alabilirsiniz. Küslükler olduysa, Venüs arayı düzeltebilir 🙂 Ama tabii siz de Venüs’e yardımcı olursanız 🙂

İş ortaklarınız, iş birliğiniz yaptığınız kişilerle iletişimler de olumlu etkiler altında. İş birlikleri artabilir ayrıca.

Danışmanlığa ihtiyaç duyduğunuz konularda değerlendirin bu Venüs geçişini. Karşınıza fayda sunacak doğru kişiler çıkabilir. 7.ev danışmanlıklarla da ilgili.


Ekim ayı astroloji gündemi ve burç yorumlarınız da aşağıda yer alıyor, tıklayınız.

Ekim 2020 Astroloji Gündemi

 Koç Burcu Ekim 2020, Boğa Burcu Ekim 2020, İkizler Burcu Ekim 2020,

Yengeç Burcu Ekim 2020, Aslan Burcu Ekim 2020, Başak Burcu Ekim 2020,

Terazi Burcu Ekim 2020, Akrep Burcu Ekim 2020, Yay Burcu Ekim 2020,

Oğlak Burcu Ekim 2020, Kova Burcu Ekim 2020, Balık Burcu Ekim 2020

Aşağıdaki linklerde ise günceldeki gelişmeler yer alıyor :

Güneş Terazi Burcunda 22 Eylül-23 Ekim 2020

Mars Retrosu 10 Eylül-15 Kasım 2020

Mars Koç Burcunda 28 Haziran 2020-7 Ocak 2021

2021’e Genel Bakış

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!