Venüs Balık Burcunda 25 Şubat-21 Mart 2021

Venüs Balık Burcunda 25 Şubat-21 Mart 2021

Venüs 25 Şubat Perşembe günü balık burcuna geçiyor ve 21 Mart’a kadar balıkta olacak sevgili okuyucularım.

Oldukça güzel bir transit bu. Hepimiz için pozitif bir etki. Çünkü balık, Venüs için çok iyi bir yerleşim. Doğasıyla çok uyumlu bir alan. Venüs balıkta yücelir.

Dolayısıyla Venüsyen konularda şanslı bir dönem yaşayacağız.

Nedir Venüsyen konular ? İlişkiler, bağlar, sevgi, aşk, uyum, paylaşımlar, insan ilişkilerimiz, sevdiğimiz şeyler, keyifler, eğlenceler, ayrıca alışverişler, güzellikle ilgili konular, bakım konuları ve de sanat !

Venüs balıkta iken insan ilişkilerimizde empati, anlayış ve hoşgörü önde olacaktır. Birbirimize karşı daha yumuşak, daha hassas, daha anlayışlı tavırlarda olacağımız, affedici ve toleranslı davranacağımız bir dönem. Barışmak, gönül almak, hatasını telafi etmek isteyenler bu yumuşacık Venüs desteğini değerlendirsinler 🙂

Sanatsal konularda müthiş bir yaratıcılık dönemindeyiz. Çünkü balığın hayal gücü çok geniştir. İlham balığı sık ziyaret eder 🙂

Sezgileri de kuvvetlidir balığın. O yüzden Venüs buradayken ruhumuzun, iç sesimizin söylediklerini dinlesek yeter bize 🙂

Özel ya da sosyal ilişkiler içinde birbirimize sevgimizi daha güçlü ifade edebileceğimiz, daha güzel şekilde gösterebileceğimiz bir dönem.

Estetik işlemler, güzellik için yapılan şeyler, bakım konuları için de kullanılabilir bu transit. Özellikle Venüs’ün iyi açı aldığı ya da iyi açı yaptığı zamanlarda. Haftalık gündem yazılarımda gün gün aktarıyorum gezegen açılarını ve etkilerini. Takip edebilirsiniz.

Şimdi Venüs’ün balık transitini burçlar bazında konuşalım.

Öncesinde iletişim bilgilerim geliyor.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


(Yükselen burcunuza öncelik veriniz)

Koçlar ve Yükselen Koçlar :

Venüs, 21 Mart’a kadar balık burcunda, 12.evinizde.

12.ev başlangıçlara uygun olmadığından, bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamamanızı, evlilik yönünde bir adım atmamanızı, söz, nişan, nikah gibi adımlar için sürecin bitmesini beklemenizi öneririm.

Venüs güzellikle de ilgili bir gezegen olduğundan imaj değişiklikleri, estetik işlemler için de, 21 Mart sonrasını bekleyin derim.

Bu sürecin olumlu yanları ne olacak peki ? Şimdi de onları anlatayım.

Psikolojik açıdan zorlandığınız, kabule geçmekte ya da akışa bırakmakta zorlandığınız konular varsa ve bunlar sizi ruhsal anlamda aşağı çekiyorsa, bu Venüs transiti iyi gelir size.

Hayat kontrolümüz altında değil. Bir ilahi plan var. Bunu idrak etmek, her ne oluyorsa hayrımıza olduğunun farkında olmak, kabule geçmek, telaşlardan arınmak, akışla birlikte akmak gerekiyor. Venüs 12.evinizdeyken bu anlamda işinizi kolaylaştıracaktır 🙂 İç huzurunuzun yükseleceği bir dönem. Meditasyon için, enerji çalışmaları için de harika bir zaman dilimi.


Boğalar ve Yükselen Boğalar :

Venüs, 21 Mart’a kadar balık burcunda, 11.evinizde.

Harika ! Gruplar, ekipler içinde aktif olacağınızı, iş ortamında güzel takım çalışmalarının içinde olacağınızı anlıyoruz buradan.

Kişisel yaşamınızda sosyal çevrenizle bağınız, arkadaşlık ilişkileriniz, dostlarınızla olan paylaşımlarınız açısından oldukça keyifli bir ay bekliyor sizi.

Yeni ortamlara, yeni gruplara dahil olmanız da mümkün.


İkizler ve Yükselen İkizler : 

Venüs, 21 Mart’a kadar balık burcunda, 10.evinizde.

Güzel. Venüs’ün geçtiği yer güzelleşir 🙂

İş, kariyer konuları, iş ortamınız, yöneticilerle iletişimler, resmi işlemler, yasal süreçler, görevler, hayatınızdaki sorumluluk alanları Venüs’ün iyicil etkisini alıyor. İşler kolaylaşır bu süreçte.

Destekler olur, güzel paylaşımlar, yardımlaşmalar olur. Bir şeyler kolay ilerler.


Yengeç ve Yükselen Yengeç :

Venüs, 21 Mart’a kadar balık burcunda, 9.evinizde.

Yolculuklar, uzaklardaki akrabalarla/dostlarla iletişimler, ayrıca eğitim konuları, hocalarla iletişimler ön planda.

Venüs’ün desteği de sizinle. Venüs geçtiği yerde, işleri sevgiyle çözer 🙂 Uyum yaratır, insan ilişkilerinden yana güzel fırsatlarımız, desteklerimiz olur. Son derece pozitif bir transit.

Ayrıca dünya kültürlerine, müziklerine, danslarına daha fazla ilgi duyacağınız, bunlardan keyif alacağınız bir dönem olacak gibi duruyor bu sizin için. Çünkü bunlar 9.ev temasıdır. Venüs ise keyifleri, hayatın güzelliklerini, ayrıca sanatı sembolize eder.


Aslan ve Yükselen Aslan :

Venüs, 21 Mart’a kadar balık burcunda, 8.evinizde.

Parasal anlamda bir sıkışıklık yaşıyorsanız, destekler gelebilir. Bu ailenizden gelecek bir yardım olabilir, bir dost desteği olabilir.

Bu Venüs geçişi, parasal anlamda rahatlatabilir sizi.

Başkalarından gelen kaynaklar açısından şanslı bir süreç.


Başak ve Yükselen Başak : 

Venüs, 21 Mart’a kadar balık burcunda, 7.evinizde.

Güzel 🙂 Gayet güzel. Buradan geçen bir Venüs’ü severiz. Venüs’ü zaten severiz 🙂

Hem de yüceldiği balık burcunda iken, pozitif etkilerini, iyicil doğasını çok daha kuvvetli şekilde ortaya koyacak.

Hangi alanda alıyorsunuz bu iyicil etkiyi ? İnsan ilişkileriniz, evliliğiniz, partnerinizle bağınız, iş ortaklarınız, hayatın herhangi bir alanında birlikte hareket ettiğiniz kişilerle iletişimleriniz üzerinden alıyorsunuz.

Harika ! Sorunlar varsa konuşulup çözülebilir. Bağınız kuvvetlenebilir. Paylaşımlarınız artabilir.


Terazi ve Yükselen Terazi : 

Venüs, 21 Mart’a kadar balık burcunda, 6.evinizde.

İşinizde yapmanız gerekenleri kolaylaştıracak güzel destekler gelebilir Venüs ile. İş ortamında insan ilişkilerinizden yana şanslı bir dönem.

İş dışında kişisel yaşamınızda, günlük hayatınıza çekidüzen vermek, sağlıklı, faydalı alışkanlıklar edinmek gibi getirileri de olabilir 6.evinizde ilerleyen bir Venüs’ün.

Yaşam alanınızı temizlemek, düzenlemek, kendinizi, evinizi, zihninizi, ruhunuzu, bedeninizi gereksiz olan şeylerden arındırmak için harika bir zaman. Spor yapmaya, sağlıklı beslenmeye başlayabilirsiniz. Detoks yapabilirsiniz. Evinizdeki gereksiz şeylerden arınabilirsiniz. Kullanın bu Venüs transitini.


Akrep ve Yükselen Akrep :

Venüs, 21 Mart’a kadar balık burcunda, 5.evinizde.

Yüceldiği yerde olan bir Venüs var ve bu sizin 5.evinize denk geliyor. Şanslı, parlak bir eve !

Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olabilir. Hayatınızda biri yoksa, yeni bir şey başlayabilir. Bir ilişkiniz varsa, bağınızı kuvvetlendirecek şeyler yaşayabilirsiniz bu dönemde. Paylaşımlarınız artabilir.

Çocuklarınız varsa, onlarla ilgili konularda rahatladığınız şeyler olabilir. Meşgul olduğunuz durumlar, istediğiniz yönde şekillenebilir.

Sanatsal konularda müthiş bir ilham, müthiş bir yaratıcılık, bir ruhsallık, bir derinlik zamanı bu. Sezgileriniz de güçleniyor.


Yay ve Yükselen Yay : 

Venüs 4.evinize geliyor.

Aile içi konular pozitif etki alıyor. Daha iyi anlaşacağınız, sorunlar varsa oturup çözeceğiniz, birbirinize sevginizi daha güçlü şekilde göstereceğiniz, güzel bir dönem.

Ayrıca eviniz için yeni eşyalar alabilirsiniz, yenilemek istediğiniz şeylerde güzel ürünler bulabilirsiniz, yaşam alanınızı daha şık, daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Aile içi mülk, konut, ev yaptırma ya da taşınma, ev alma, satma, kiralama konuları varsa, Venüs’ün desteği ile pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Oğlak ve Yükselen Oğlak : 

Venüs 3.evinize geliyor.

Arkadaşlarınızla, komşularınızla, yakın akrabalarınızla ilgili konular olumlu etki alıyor. Birbirinize desteğinizi, sevginizi göstereceğiniz şeyler olacaktır.

Kardeşlerinizle ilgili sorunlu durumlar varsa iyileşebilir. Aranız bozuksa düzelebilir. Ayrıca onların hayatında yeni güzel gelişmeler olabilir.

İşiniz satış, pazarlama, e-ticaret, sosyal medya alanlarında ise, faaliyetleriniz açısından  şanslı, verimli, iyicil bir süreç. İşinizden daha çok keyif almanızı sağlayacak şeyler olabilir.


Kova ve Yükselen Kova :

Venüs 2.evinize geliyor.

Maddi anlamda şanslı bir Venüs transiti. Elinize, sizi rahatlatacak paralar geçebilir.

Yaptığınız işte kazançlarınız artabilir.

2.ev sahip olduğumuz şeyleri anlatır ve yeteneklerimizle de ilgili bir alan. Şu ana kadar farkında olmadığınız ya da aktive etmediğiniz, görünür kılmadığınız bazı yeteneklerinizin üzerine gidebilirsiniz bu etkiyle birlikte. Kendinizi keşfedebilirsiniz.


Balık ve Yükselen Balık : 

Venüs 1.evinize geliyor ! Venüs’ü misafir etmek güzeldir.

Daha çok eğlenmek, hayattan daha çok keyif almak isteyeceğiniz, güzelliğinize, bakımınıza daha fazla özeneceğiniz, giyim kuşam alışverişleri yapabileceğiniz, kendinizi yenilemek isteyeceğiniz bir dönem bu. Zaruri ihtiyaçların ötesinde, biraz daha keyfi alışverişler olacaktır.

Sanatsal konularla meşgul olabilirsiniz ayrıca. Yeni bir hobi, yeni bir meşguliyet başlayabilir. Kendinize keyif alacağınız yeni bir alan yaratabilirsiniz. Yazmak, çizim yapmak, bir enstrüman öğrenmeye başlamak, her tür şey olabilir bu.

Venüs’ün 1.eve gelişiyle aşk hayatınızda da hareketlenme olabilir. O da bir olasılık. Yeni tanışmalar, flörtler olabilir. Hayatınızda biri varsa ya da evli iseniz, ilişkinin içinde bağınızı kuvvetlendirecek paylaşımlarınız olacaktır. Uyumunuz artacaktır. Sorunlarınız varsa bu süreçte aşmak, anlaşmak, uzlaşmak çok daha kolay olur ayrıca.


2021 burç yorumlarınız da aşağıda sevgili okuyucularım↓

Koç Burcu 2021, Boğa Burcu 2021, İkizler Burcu 2021, Yengeç Burcu 2021,

Aslan Burcu 2021, Başak Burcu 2021, Terazi Burcu 2021, Akrep Burcu 2021,

Yay Burcu 2021, Oğlak Burcu 2021, Kova Burcu 2021, Balık Burcu 2021

Aşağıdaki linklerde ise günceldeki transitler yer alıyor :

Jüpiter Kova Burcunda 19 Aralık 2020-29 Aralık 2021

Satürn Kova Burcunda 17 Aralık 2020-7 Mart 2023

Görüşmek üzere,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!