Venüs Aslan Burcunda 6 Eylül-2 Ekim 2020

Venüs Aslan Burcunda 6 Eylül-2 Ekim 2020

Venüs 6 Eylül Pazar günü aslan burcuna geçti ve 2 Ekim tarihine kadar aslanda transit ediyor olacak sevgili okuyucularım.

Oldukça güzel bir transit bu ! Çünkü Venüs’ün sembolize ettiği konular da çok keyifli, aslan burcu temaları da.

Bu transitin bir diğer güzel tarafı da şu : Venüs’ün ve aslan burcunun temaları birbirine çok benziyor, ortak temaları var. Dolayısıyla Venüs için iyi bir yerleşim aslan. Venüs aslanda mutlu 🙂 Doğası uyumlu. O yüzden çok güzel etkileri olacak !

Venüs aşk demek, ilişkiler demek, hayatın keyifli yanları demek.

Aslan burcu ise aşkı, eğlenceyi, keyfi, hazları, mutlulukları, yaşam coşkusunu anlatıyor.

O yüzden ilişkiler açısından renkli bir dönem 🙂 Birlikte güzel şeyler yapabilirsiniz, daha çok gülebilir, daha çok gezebilir, daha çok eğlenebilirsiniz.

Yeni tanışmalar olabilir, flörtler başlayabilir hayatınızda biri yoksa.

Sanatsal konular açısından da harika bir etki. Sahne sanatlarıdır aslan. Ayrıca hobiler, keyifli meşguliyetler yine aslanın anlattığı şeyler. Bu anlamda da oldukça güzel etkiler var. Yeni hobiler edinebilirsiniz, hobilerinizde ilerleyebilirsiniz.

Hamile kalmak isteyenler için iyi bir dönem. Aslan cinselliği, hamileliği, bebekleri, çocukları da anlatıyor çünkü. Bu arada çocuk sahibi olanlar, onlarla ilgili konularda güzel gelişmelere açıklar. Konular Venüs etkisiyle rahat akacaktır bu süreçte.

Şıklık, güzellik, kendine bakmak, iyi giyinmek, görünüşe biraz daha fazla özen göstermek, daha fazla alışveriş yapmak bu sürecin getirileri arasında olacak. Hatta yer yer gösterişli olmak, aslan etkisiyle işi biraz abartmak da mümkün 😉

Şimdi Venüs’ün aslan transitinin etkilerini burçlar bazında konuşalım.

Bu arada Instagram sayfama da beklerim sizi, takip etmek için tıklayabilirsiniz : astroloji.anlatburcak

Ayrıca size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


(Yükselen burcunuza öncelik veriniz)

Koçlar ve Yükselen Koçlar : 

Venüs 5.evinize geliyor.

Keyifli, eğlenceli, konuları pozitif olan bir alan burası.

Hayatın içine yeni yeni, başka başka heyecanlar, keyifler, belki geziler, belki hobiler katabileceğiniz bir süreç.

Sanatla bağınız varsa, oldukça pozitif bir etki aldığınızı bilin ve değerlendirin derim. Takdir göreceğiniz, başarılı işler çıkabilir ortaya. Sanat dışında da yaratıcılığa dayalı işler destekleniyor. Örneğin reklamcılık gibi.

Hamile kalmak isteyenler için de oldukça güzel bir Venüs geçişi bu. Çevrenizden bu yönde haberler de alabilirsiniz.

Enerjinizi, neşenizi yükseltecek güzel şeyler olacaktır Venüs’ün aslan geçişi sürecinde 🙂


Boğalar ve Yükselen Boğalar :

Venüs 4.evinize geliyor.

Eviniz için pozitif bir etki bu. Yeni eşyalar gelebilir, dekorasyonu yenileyebilirsiniz, sorun yaratan durumları iyileştirebilirsiniz.

Aile içi iletişimleriniz de güzel etki alıyor. Uyumunuz artacaktır. Birlikte güzel şeyler yapabilirsiniz, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Çocuklarınız varsa, onlar için yapmanız gereken işlerde destekleyecektir Venüs sizi. Güzel bir transit.


İkizler ve Yükselen İkizler :

Venüs 3.evinize geliyor. Yakın çevre alanı burası.

Kardeşlerle, akraba ve komşularla ilgili güzel gelişmeler olabilir. İletişimlerde sorun varsa durumlar iyileştirilebilir. Güzel barışmalar yaşanabilir.

Arkadaş çevrenizde daha eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Hatta grup içinde flörtler doğabilir. Venüs aşk demek çünkü.

İçerik ürettiğiniz dijital platformlar varsa, sosyal medya işleriniz varsa, Venüs’ün desteğini iyi kullanın. Üretin, sunun, çoğaltın ! Güzel şeyler olacaktır.


Yengeç ve Yükselen Yengeç :

Venüs 2.evinize geliyor. Para evinizden geçiyor olacak aslanda iken.

Kazançlarınız açısından pozitif bir etki. Daha fazla kazanmanın keyifli yollarını keşfedebilirsiniz işinizde.

Bunun dışında Venüs size güzellik, şıklık için harcama da yaptırır 🙂

Hayattan daha fazla keyif almak, hazları, duyuları yaşamak, daha konforlu bir hayat sürmek, keyifleri ön plana alarak para harcamak şeklinde özetleyebilirim aldığınız etkiyi.


Aslan ve Yükselen Aslan :

Venüs 1.evinize geliyor. Bir güzellikler, bir değişimler, alışverişler, keyifler, bir şeyler getiriyor size 🙂

Dış görünüşünüzde güzel değişimler yapabilirsiniz. Stil değiştirebilirsiniz. Yeni bir saç modeline geçebilirsiniz. Gardrobunuzu yenileyebilirsiniz. Odağınız güzel olmakta, iyi görünmekte olacak daha çok.

Aşkta yeni heyecanlar da olasılıklar dahilinde 🙂 Tanışmalar, flörtler, birlikte yapılacak keyifli şeyler olabilir. Hayatınızda biri varsa ilişkinin içindeki heyecan, keyif ve paylaşımlar artacaktır.

Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz, hayatınızla ilgili yenilikler yapmak isteyeceğiniz bir dönem.  Müzikle, dansla, resimle, yani sanatın herhangi bir dalıyla ilgili başlangıçlarınız da olabilir.


Başak ve Yükselen Başak :

Venüs 12.evinize geliyor.

Bu ev biraz arka planda kalan, sessizliği ve inzivayı anlatan, bir alanın içinde izole olmayı anlatan bir ev. Eğer bir süredir çok koşturduysanız, yorgunsanız, duracağınız ve soluklanacağınız fırsatlar getirebilir Venüs size. Kendinize zaman ayırmak, ruhsal ihtiyaçları farketmek, hayatın temposuna bir tık ara vermek için iyi bir dönem.

Ama Venüs 12.ev geçişi görünce aşk konusunda uyarıyorum. Malum Venüs aşkı, sevgiyi, cinselliği, hazları anlatan bir gezegen ve aslan burcu da bunları simgeliyor.

12.ev ise gizli saklı işleri !

Yasaklı hallerden, hayatında biri olan kişilerden kendinizi korumanızı öneririm. Karmanızı temiz tutun. Üstü örtülü şeyler yaşamayın. Kişi ne yaparsa kendisine döner. Bu arada platonik de olabilir bu duygular ama yine de olmaması en güzeli tabii.


Terazi ve Yükselen Terazi :

Venüs 11.evinize geliyor. Eğlenceli bir dönem 🙂 Çünkü burası sosyal hayatımızı anlatan ev. Venüs aslanda iken, arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçirebilirsiniz, birlikte eğlenceli şeyler yapabilirsiniz. Hatta düğünler, nikahlar, kutlamalar olabilir. Tabii pandemi şartlarında olabildiği ölçüde.

İşinizde de pozitif etkiler sunacaktır Venüs size. Yaratıcı fikirlerinizle ekip içerisinde takdir toplayabilirsiniz.

Arkadaş grupları içinde aşklar, aşka evrilen durumlar da olabilir. Bu doğrudan size olabileceği gibi, yakın arkadaşlarınızdan da bu yönde şeyler duyabilirsiniz.


Akrep ve Yükselen Akrep : 

Venüs 10.evinize geliyor.

İş yaşamınızda, otorite figürleri ile iletişimlerinizde, devlet bağlantılı resmi süreçlerinizde, yasal işlemlerinizde, ayrıca aile büyükleriniz ile ilgili konularda oldukça güzel bir Venüs desteğiniz var bu süreçte.

Venüs’ün geçtiği yerde işler rahat akar. Dialoglar daha keyifli, daha uyumlu olur. Zaten hali hazırda Merkür de terazi burcunda. Uyumu, nezakati ve uzlaşmayı anlatan bir alanda.

Gayet olumlu bir Venüs geçişi. Özellikle iş konusunda değerlendirin.


Yay ve Yükselen Yay :

Venüs 9.evinize geliyor.

Yabancı kültürlerin danslarına, müziklerine ilginiz artabilir, sanatsal bir başlangıcınız olabilir. Bu yönde bir hobi edinebilirsiniz 🙂

Akademik konularda, yüksek öğrenim hayatınızda, hocalarla dialoglarda da destekliyor Venüs sizi.

Hayatı biraz daha ‘keşfetmek ve deneyimlemek’ hevesiyle yaşayacaksınız bu süreci. Yeni yerler görmek, girmediğiniz ortamları deneyimlemek, eğlenceli şeyler yapmak gibi.


Oğlak ve Yükselen Oğlak : 

Venüs 8.evinize geliyor.

Bütçenize dikkat etmenizi önereceğim bu süreç için. Çünkü Venüs geldiği yerde güzellik ve daha iyi görünmek için yapılabilecek alışverişleri artırabiliyor. Aslan burcu da biraz anın keyfine odaklanan bir burç.

Alışverişlerinizi dengede tutun derim o yüzden. Özellikle de kredi kartı kullanımında.

Bunun dışında ruhsal zorlanmaları aşmak, 8.evin anlattığı bunalım enerjisinden çıkmak için harika bir Venüs desteği bu ! Hayatınızda eğlenceler, keyifler artacaktır. Ama gelmesini beklemeyin, siz de yardımcı olun hayata, olur mu 🙂 Kendinizi geride tutmayın. Hevesleriniz olsun 🙂


Kova ve Yükselen Kova : 

Venüs 7.evinize geliyor. İlişkiler, evlilik, eşe, partnere dair konular pozitif etki alıyor.

Partnerinizle güzel şeyler yapabilirsiniz, ilişkinizden daha çok keyif alabilirsiniz. Küslükler olduysa, Venüs barıştırabilir sizi 😉

İş ortaklarınız, iş birliğiniz yaptığınız kişilerle iletişimler de olumlu etkiler altında. İş birlikleri artabilir ayrıca.

Danışmanlığa ihtiyaç duyduğunuz konularda değerlendirin Venüs geçişini. Karşınıza fayda sunacak doğru kişiler çıkabilir.


Balık ve Yükselen Balık :

Venüs 6.evinize geliyor.

İş ortamında keyifli bir dönem olacaktır 🙂 Arkadaşlarınızla uyumunuz artacaktır. Birlikte kutladığınız şeyler de olabilir. Ekip içinde eğlenceli bir dönem.

İş arkadaşlarınız arasında bir aşk gündeme gelebilir. Hatta bunu siz de yaşayabilirsiniz 🙂

Güzellik ve bakım konusunda iyi gelir bu Venüs geçişi size. Kendinize rutinler oluşturabilirsiniz.

Evcil hayvanlara dair konularda da iyicil etkiler var.


Eylül ayı astroloji gündemi ve burç yorumlarınız da aşağıda yer alıyor, tıklayınız.

Eylül 2020 Astroloji Gündemi

 Koç Burcu Eylül 2020, Boğa Burcu Eylül 2020, İkizler Burcu Eylül 2020,

Yengeç Burcu Eylül 2020, Aslan Burcu Eylül 2020, Başak Burcu Eylül 2020,

Terazi Burcu Eylül 2020, Akrep Burcu Eylül 2020, Yay Burcu Eylül 2020,

Oğlak Burcu Eylül 2020, Kova Burcu Eylül 2020, Balık Burcu Eylül 2020

Aşağıdaki linklerde ise günceldeki gelişmeler yer alıyor :

Güneş Başak Burcunda 22 Ağustos-22 Eylül 2020

Mars Koç Burcunda 28 Haziran 2020-7 Ocak 2021

Venüs’ün aslan burcu geçişi, Mars’ın retroda olduğu şu dönemde bize bir destek enerjisi sevgili okuyucularım. Keyfimizi artıracaktır 🙂

Hayatın tadını çıkarmayı, güzellikleri yaşamayı, kendimizi keyiflere, eğlenceye ve daha fazla konfora açmayı bilelim.

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

,

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!