Terazi Burcu Nisan 2020

Terazi Burcu Nisan 2020

Merhabalar sevgili terazi ve yükselen terazi okuyucularım !

Şu ana dek deneyimlemediğimiz, tuhaf, kaotik, bizi oldukça zorlayan bir dönemden geçiyoruz. Salgın hayatımızı, günlük düzenimizi neredeyse bütünüyle değiştirmiş durumda.

Bitecek mi ? Elbette bitecek. Sonsuza dek bizimle olmayacak tabii bu virüs, umutlu olalım, motivasyonumuzu koruyalım lütfen. Dileriz ki, tez zamanda geride kalsın. Biz önlemlere ne kadar bağlı kalırsak, o kadar kolay ve kısa sürede aşağız bu sınavı.

Lütfen sosyal mesafemize, hijyenimize önem verelim.

Öncelikle Nisan 2020 Astroloji Gündemi ni bırakıyorum buraya. Ayın gezegen açılarını, Ay döngülerini, transitlerini görmeniz adına.

Şimdi ayın, genel anlamda yükselen terazilere neler getirebileceğini konuşalım.

Nisan ayı gezegen geçişleri ile yaşamınızda hangi konular aktive olabilir, nerelerden konu doğabilir, genel hatlarıyla Nisan ayı olasılıklarınıza bakalım.

Size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 19 Nisan’a kadar koç burcunda, 7.evinizde.

İlişkileriniz odağınızda. Özel ve sosyal ilişkileriniz, ortaklıklarınız öne çıkıyor. Güneş’in sert açı aldığı günlerde, gerginlikler doğabilir. Yazımın başında Nisan ayı astroloji gündemi yer alıyor. İçerikten ayın açılarını görebilirsiniz. Zorlu açıların olduğu günlerde daha kontrollü olun.

Eşiniz, sevgiliniz ile ilgili konular artıyor bu ay.

Bir ilişkiniz yoksa, bir flört ilişkiye dönebilir. Bu olasılığı da çalıştırabilecek bir Güneş transiti bu.

Güneş 19 Nisan’da boğa burcuna, 8.evinize geçiyor.

Parasal konular gündeminize yerleşiyor bu kez. Borçlar, ödemeler, ortaklı paralar, mal paylaşımları gibi konuları aktive ediyor Güneş 8.evde.


Merkür, 11 Nisan’a kadar balıkta, 6.evinizde.

Merkür, gündelik işlerinizi, sorumluluklarınızı artırıyor. Ayrıca ufak tefek sağlık sorunları gündeme gelebilir.

Merkür 11 Nisan’da koç burcuna, 7.evinize geçiyor.

İlişkiniz, eşiniz, partneriniz, danışmanlık aldığınız kişiler, şayet varsa iş ortağınız, işbirliği yaptığınız kişiler bu evin yönetiminde. Bu figürlerle ile ilgili konular ve iletişimler artıyor.

27 Nisan’da boğa burcuna geçiyor Merkür. Yani 8.evinize.

Kredi, bankacılık işlemleri, finansal konular, muhasebe işlemleri, ortaklı paralar, eşin geliri, başkalarından gelen maddi kaynaklar, mal paylaşımları gibi konularda dialoglar artıyor bu kez. İmza-evrak konuları da doğabilir. Yaşam çerçevenize göre etki alırsınız tabii. Bankada basit bir işlem yapmak da, bu transit için bir olasılıktır. Resmi bir mal paylaşımı yapmak da.


Venüs, 3 Nisan‘a kadar boğa burcunda, 8.evinizde.

Harcamaları artırabilir Venüs burada. Bütçenizi zorlayacak keyfi alışverişlerden uzak durmak gereken bir transit.

3 Nisan’da ikizler burcuna, 9.evinize geçiyor Venüs.

Başka şehirlerde ya da yurt dışında yaşayan yakınlarınız varsa, onlarla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Dialoglar daha keyifli akacaktır bu süreçte. Birbirinize ihtiyaç duyduğunuz desteği gösterebilirsiniz.

Eğitim, yayıncılık ve hukuksal konular için de olumlu bir etki.


Mars, ay boyunca kova burcunda. 5.evinizde.

Çocuklarınız, yeğenleriniz varsa onlarla ilgili bazı konular doğabilir. Mars agresyon olasılığıdır, sakarlıkları anlatır, ateşli hastalıkları anlatır. Minnoşlar yorabilir bu ay sizi biraz. Dikkat edin,  yüksek enerjileri ile kendilerine zarar vermesinler. Tehlikeli olabilecek yaramazlıklar yapmasınlar.

Hobiler, ilgi alanları demektir ayrıca 5.ev. Mars ile yeni başlangıçlar mümkün. İnternet elimizin altında, şükürler olsun. Çok şey yapılabilir. Siz de verimli vakit geçirmek için yeni bir şey öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Mars sporu da anlatır. Evde spora da başlayabilirsiniz 🙂


Nisan 2020 için Ay döngüleri ise şöyle :

8 Nisan : Terazi Burcunda Dolunay : Ay 18° terazi, Güneş 18° koç

1.evinizde bir dolunay. Bir şeyleri bitirme kararı alabilirsiniz. Özel ve sosyal ilişkilerinizde gerginlik doğabilir.

Yapılması gereken bir işi tamamlamak, nihayete erdirmek de dolunay olasılıkları arasında.

Bir süredir sessiz sedasız ilerlediğiniz konular varsa, duyuracağınız, anlatacağınız, sunacağınız bir döngü bu. Dolunay öncesi-sonrası birkaç gün etkiler aktif.

23 Nisan : Boğa Burcunda Yeniay : Ay 3° boğa, Güneş 3° boğa

8.evinizde bir yeniay. Kredi çekmek isteyenler değerlendirebilirler. Ortaklı bir parasal konu varsa yeni gelişmeler doğabilir.

Eşten, aileden gelen maddi kaynaklarınız varsa, onlarla ilgili yenilikler de olası. Doğum haritanızdaki gezegen yerleşimlerinizle sert bir açı yapmıyorsa şayet yeniay, güzel sürprizli bir şeyler olabilir 🙂


Sevgili dostlarım,

Salgınla mücadelede kurallara uyarak, sosyalleşmeyerek, gerekmedikçe dışarıya çıkmayarak üzerimize düşeni yapalım.

Ne yazık ki çalışmak zorunda olan çok sayıda insan var. Evden çalışamayacak, buna uygun olmayan sektörler var. Yaradan hepimizi korusun, herkese kolaylıklar diliyorum.

Sağlık çalışanları, market çalışanları, kargo çalışanları ve daha pek çok alanda kalabalık bir grup hayatın devam edebilmesini sağlıyor şu an. Onlara da kolaylıklar diliyorum.

El birliği ile bu günleri de aşacağız. Sosyal mesafemizi koruyalım, hijyen kurallarına uyalım.

Görüşmek üzere !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!