Terazi Burcu Mayıs 2018

Terazi Burcu Mayıs 2018

Merhaba teraziler ve yükseleni terazi olanlar 🙂 Mayıs ayı yorumlarına hoşgeldiniz !

Burcunuz için olası etkilerden önce, dilerseniz Mayıs 2018 Astroloji Gündemi’ni inceleyebilirsiniz.

Yorumlara geçmeden önce, tekrar belirtmiş olayım, okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.

Oldukça önemli bir aya giriş yapıyoruz. Tam 7 yıldır koç burcunda yer alan Uranüs’ün boğa burcuna geçişi 15 Mayıs’ta gerçekleşiyor. Her bir burç için nasıl etkiler getireceğini buradan okuyabilirsiniz.

21 Mayıs’a kadar Güneş 8.evinizde. Sezgileriniz, bilinmeyene merakınız, ölüm ötesi konular, spiritüalizm alanlarına ilginiz artıyor bu transit ile. Rüyalarınız yoluyla da mesajlar alıyorsunuz, takip edin efendim 🙂 Ayrıca 8.evin Güneş ile öne çıkması, gündeminizde maddi konuların olmasına da yol açıyor. Özellikle ortaklaşa paralar, ortak yatırımlar, ortak mülkler ve bunlar üzerinden yaşanacak dialoglar, görüşmeler var sizlere.

Merkür 13 Mayıs’a kadar koç burcunda. Yani evlilik ve ikili ilişkiler evi olan 7.evinizde. Eşiniz ya da partnerinizle iletişimin güçleneceğini söylüyor Merkür. Nisan ayında aynı alanda retro yapan Merkür’ün, artık düz hareketine dönmüş olmasıyla birlikte, o dönemde yaşanan anlaşmazlıklarda uyumu yakalamak, uzlaşmak, problemleri konuşarak çözmek mümkün olacaktır.

Venüs, 19 Mayıs’a kadar 9.evinizde. Hayatınızda öğretmen, hoca konumumunda olan kadın figürlerden destekler, rehberlikler, danışmanlıklar almanız, yardımlarına ihtiyaç duyduğunuz alanlarda desteklenmeniz mümkün. Ayrıca geleceğinizi şekillendirecek konular için para harcamanız da olası. Eşinizin ailesinden yine  kadın figürlerle ilişkileriniz de güçlenecek, problemler varsa Venüs’ün naif enerjisinde çözülecektir.

19 Mayıs’ta yengeç burcuna geçecek Venüs etkisiyle, bu kez 10.eviniz güçleniyor. İş hayatınızda bir şeyler artık daha kolay akıyor. Sunumlar yapmak, projeler sunmak, ilgi çekmek, takdir toplamak gibi güzel getirileri olacak bu transitin.

Mars 16 Mayıs’a kadar oğlak burcunda, yani 4.evinizde. İş hayatınız yolunda ancak Mars etkisiyle aile ortamında agresyonlar söz konusu. Düşüncelerinizi ifade ederken kelimelerinizi filtrelemeniz fayda getirecektir.

Yeniay, 15 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşiyor.

8.evinizde bir yenilik meydana geliyor demektir bu. Bir borcun bitmesi, bir kredi başvurusu, bir alacağınızı elde etmek, prim, sigorta konularında kazançlar sağlamak gibi gibi olasılıkları doğuruyor yeniay sizler için.

Dolunay ise, 30 mayıs’ta yay burcunda.

3.evinizde gerçekleşen dolunay ile kardeşler, komşular, akrabalar gibi yakın çevre alanlarında gerilimler olası. Dolunay ve takip eden 1 hafta içerisinde, iletişimlerinizde daha dikkatli olmanız gerekecek, aklınızda tutunuz efendim 🙂

 

Yeniay ve dolunay döngülerini, burçlara etkilerini detaylıca yazacağım, sitemden takip edebilirsiniz.

Mayıs ayının şanslı gezegen açılarını ve dikkat edilmesi gereken açılarını da Mayıs 2018 Astroloji Gündemi yazımdan öğrenebilirsiniz. Böylelikle şanslı günleri değerlendirmeniz, sert açılı günler için tedbirli olmanız mümkün olur.

Terazi Burcu Mayıs 2018 yorumları bu şekilde 🙂 Haftalık olarak da astroloji gündemini paylaşıyor ve her bir günün detaylı incelemesini yapıyorum, bilginize 🙂

Harika bir Mayıs olsun !

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!