Terazi Burcu Kasım 2020

Terazi Burcu Kasım 2020

Merhabalar sevgili terazi ve yükselen terazi okuyucularım !

Kasım ayı yorumlarınıza hoşgeldiniz. Yılın son iki ayı artık. 2021 kapıda.

Bu ayın gezegen geçişleri, Ay döngüleri neler getirebilir sizlere, konuşacağız. Buna geçmeden evvel, Kasım ayının astroloji gündemini görmek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz↓↓↓

Kasım 2020 Astroloji Gündemi

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, danışmanlık almak isteyenler için iletişim adresimi de paylaşayım : anlatburcak@gmail.com

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 21 Kasım’a kadar akrep burcunda, 2.evinizde.

Transitten alabileceğiniz etkiler burada : Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-21 Kasım 2020

Güneş 21 Kasım’da yay burcuna, yani 3.evinize geçiyor.

Güzel bir ev. İletişim evi. Güneş burada iken görüşmelerinizi, yazışmalarınızı, arkadaş buluşmalarınızı, şehrin içindeki hareketliliğinizi artıracaktır. Kardeşlerinizin yeni gündemleri olabilir ayrıca. Bir başka şehre ya da ülkeye gitmek, yer değiştirmek, seyahat etmek gibi. Üniversite hayatı, akademik konuları da ön planda olacaktır kardeşlerinizin. Üniversite hayatlarında yeni gelişmeler olabilir.


Merkür, 3 Kasım’a kadar terazi burcunda ve retroda.

3 Kasım itibariyle retro bitiyor. Merkür 1.evinizde ileri hareketine başlıyor. İnsan ilişkilerinizi, işinizi, hedeflerinizi, planlarınızı gözden geçirdiğiniz bir retro süreci yaşadınız. Konuların üzerinden geçtiniz, eksikleri giderdiniz, neler yapmanız gerektiğini fark ettiniz belki.

Şimdi onları uygulama zamanı.

11 Kasım’da akrep burcuna geçiyor Merkür. Yani 2.evinize geliyor. Para alanında bir Merkür olacak. Bu da parayla olan ilişkinizi sorgulatacak size. Harcamalarınızı yazmak isteyebilirsiniz, kayıt tutmak isteyebilirsiniz. Yatırım yapmak isteyebilir, konu ile ilgili araştırma yapabilirsiniz ayrıca. Alternatifleri kıyaslayabilirsiniz. Paraya bakış açınızı güncelleyecek şeylerle karşılabilirsiniz. Bir sohbette bir cümle mesela.

Bu arada Merkür ile ilgili önemli bir içeriğim var. Bir doğum haritasında Merkür’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, yaşama nasıl yansımaları vardır, etkileri nasıl dengelenebilir, iyileştirilebilir, anlattım sizler için.

Doğum Haritasında Retro Merkür  ← ← ← yazımı tıklayabilirsiniz.


Venüs, 21 Kasım’a kadar terazi burcunda, 1.evinizde.

Ayın sizin için en güzel etkilerinden biri bu 🙂 Venüs ilişkilerde, aşk hayatınızda güzel şeyler getirebilir size. Eşinizle/sevgilinizle ilgili keyifli şeyler olabilir. Genel olarak tüm insan ilişkileriniz açısından pozitif bir etki.

Dış görünüşünüzde, giyim tarzınızda, saçlarınızda, stilinizde bir yenilenme süreci ayrıca. Kendinize çok daha fazla özeneceksiniz Venüs ile.

21 Kasım’dan itibaren Venüs akrep burcunda, 2.evinizde.

Parasal alandan Venüs’ün geçecek olması güzel. Bir Jüpiter kadar olmasa da, şanslar, fırsatlar getirir. Maddi anlamda bereketli bir transit sizin için.

Bu arada doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için bir yazım var. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nelerdir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars 15 Kasım’a kadar koç burcunda, yani 7.evinizde retroda.

Retrodan alabileceğiniz etkiler için tıklayınız : Mars Retrosu 10 Eylül-15 Kasım 2020

15 Kasım itibariyle Mars retrosu bitiyor. 2020’nin önemli gündemlerinden ve zorlu etkilerinden biriydi.

Retrosunda evliliğinizde/ilişkinizde sorunlar yaşamış olabilirsiniz. İş ortaklarınız varsa, birlikte iş yaptığınız kişiler varsa, onlarla anlaşmazlıklar yaşamış, yorulmuş olabilirsiniz.

Artık bu durumlar geride kalıyor. İlişkilerde neleri önemsemeniz gerektiğini, nelerin fayda getirmediğini retroda görmüş olabilirsiniz. Dersler çıkarmış olabilirsiniz kendinize. Şimdi yeni kararlarla ilerleme zamanı. Davranışlarınızı, seçimlerinizi güncelliyorsunuz.


Kasım 2020 Ay Döngüleri :

15 Kasım : Akrep Burcunda Yeniay : Ay 23° Akrep, Güneş 23° Akrep

2.evinizde bir yeniay. Para evinizde yeni bir şeyler oluyor 🙂 Yeni bir kazanç, bir gelir akışı başlayabilir. Bütçenizi rahatlatacak, maddi kaynaklarınızı genişletecek şeyler olabilir. Yeni bir yatırım başlatabilirsiniz. Bir birikim hesabı açmak da olabilir bu, ev almak da olabilir. Herkes kendi hayatı doğrultusunda etki alacaktır.

30 Kasım : İkizler Burcunda Dolunay + Ay tutulması : Ay 8° İkizler, Güneş 8° İkizler

9.evinizde bir Ay tutulması.

Uzaklar demek 9.ev. Başka şehirler, başka ülkeler demek. Ayrıca eğitim, üniversite hayatı, akademik çalışmalar, hukuksal konular, yayıncılık faaliyetleri, medya işleri 9.ev ile ilgili.

Buralarda tamamlanan, sonuna gelmiş olduğunuz bir şeyler olabilir. Uzakta yaşayan aile bireylerinizin yeni kararları olabilir. Yakınınıza, yanınıza gelebilirler.

Hukuksal konularda bir sonuçlanma olabilir.

Ama tutulma olduğu için, bir agresyon, bir gerginlik olasılığı da var tabii.


Sağlıklı, huzurlu, keyifli bir ay diliyorum.

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!