Terazi Burcu Eylül 2019

Terazi Burcu Eylül 2019

Merhaba sevgili teraziler ve yükseleni terazi olanlar !

Umarım güzel bir yaz geçirmişsinizdir. Geride bırakıyoruz bir yazı daha.

Eylül ayının sizlere neler getirebileceğine geçmeden evvel, her zaman söylediğim şeyi tekrarlayacağım 🙂

Özellikle yükseleni terazi olanlar için isabetli olacaktır bu öngörüler.

Eylül 2019 Astroloji Gündemi burada. Tüm transitleri detaylı şekilde görebilirsiniz.

Ayrıca ayın önemli bütün gezegen açıları yer alıyor içerikte. Hangi tarihlerde nasıl açılar var, yararlanabilirsiniz.


Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda olacak, yani 12.evinizde.

Ruhsal olarak zorlandığınız konularda şifalanacağınız bir döngü bekliyor sizi. Hafiflemeniz, sizi aşağı çeken negatif düşüncelerinizden arınmanız için yaşanacak bu döngü. Biraz enerjiniz, modunuz düşecek ama geçici bir dönem. Evren, bir şeyleri halletmeniz için içe çekilmenizi istiyor.

23 Eylül itibariyle terazi burcuna geçiyor Güneş. İşte sizin zamanınııızz ! 🙂

Yeni karar ve başlangıçlar, önemli girişimler için çok güzel bir Güneş desteği geliyor. Yaşam bileşenlerinizi güncelleyebileceğiniz bir dönem, iyi değerlendirin.


Merkür, 14 Eylül’e kadar başak burcunda, 12.evinizde. Spiritüel alanlarda okuyacağınız, araştıracağınız, yeni bilgiler edineceğiniz bir transit.

Güzel tarafı böyle. Diğer yandan hiçbir konuda imza atmayın, anlaşma yapmayın, kandırılmalara dikkat diyorum. Merkür 12.evde bu tür olasılıklar doğurabilir. Merkür 1.evinize geçene kadar bekleyin. Yani 14 Eylül’e kadar. Bu süreçte ufak tefek sağlık problemleri de olabilir bu arada.

14 Eylül’de terazi burcuna geçecek olan Merkür, yeni adımlarınız, anlaşmalarınız, eğtim, kurs, vb başlangıçlarınız için destek verecek size. İletişimi yoğun bir dönem olacak ayrıca.


Venüs, 14 Eylül’e kadar başak burcunda. 12.evinizde. Duygular içinizde. Platonik durumlar mı var ?

Gizli düşmanlıklara da dikkat diyorum Venüs burada iken. Özellikle kadın figürlere.

14 Eylül’de terazi burcuna, kendi yönetttiği alana geliyor Venüs. Sizin için keyifli bir süreç. Venüs’e ev sahipliği yapacağınız bu süreçte aşkta, keyifli, eğlenceli konularda, moda, güzellik, bakım, alışveriş gibi alanlarda şanslı olacaksınız. Enerjinizi yenileyecek güzel bir geçiş bu.


Mars, ayın tamamında başak burcunda, 12.evinizde.

Mars başak geçişinin detaylı etkilerini buradan görebilirsiniz : Mars Başak Burcunda 18 Ağustos – 4 Ekim 2019


Eylül 2019 için Ay döngüleri ise şöyle :

14 Eylül Balık Burcunda Dolunay : 6.evinizde gerçekleşiyor. İş, hizmet, sağlık, astlarınız, çalışma arkadaşlarınız, hizmet aldığınız konular yer alıyor bu evde. Bu temalar üzerinden tamamlanan, sonuçlanan bir şeyler olabilir. Biraz agresyonu, duygu yoğunluğu yüksek bir dolunay. Çünkü Mars-Neptün karşıtlığı ile gerçekleşiyor.

28 Eylül Terazi Burcunda Yeniay : Yeniay, burcunuzda bu ay. Bu çok güzel yeni başlangıçlarınız adına. Hayatınızda yeni sayfalar açılıyor. Yılın önemli bir zamanı sizin için.

Eylül, genel olarak böyle sevgili teraziler.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca @astroloji.anlatburcak Instagram sayfamı, takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Çok güzel bir Eylül olsun ! Keyifli, sağlıklı, huzurlu bir ay diliyorum.

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!