Terazi Burcu Eylül 2018

Terazi Burcu Eylül 2018

Terazi burcu için Eylül 2018 yorumlarına hoşgeldiniz efendim 🙂

Gezegen retroları sebebiyle, istediğimiz şekilde ve istediğimiz süratte ilerleyemediğimiz, pek de yol alamadığımız bir yaz döneminin ardından, hızlı, koşturmalı bir Eylül geliyor !

23 Eylül’e kadar, yani ayın büyük çoğunluğunda Güneş başak burcunda yer alacak ve bolca çalıştıracak bizi. Günlük akışlarımıza dönecek, biriken, yazdan bu yana bekleyen işlerimizi halledeceğiz.

Güneş başak transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylıca buradan okuyabilirsiniz.

Merkür retrosunu geride bıraktık. Mars retrosu 27 Ağustos’ta bitti. Eylül’ün ilk haftası da Satürn hızlanıyor 🙂

Artık hareket zamanı. Geçmişi yeterince düşündük, bir şeylerin muhasebesini yaptık çokça. Şimdi önümüze bakmanın vaktidir, öyle değil mi 🙂

Eylül 2018 Astroloji Gündemi yazımı buraya bırakıyorum sevgili okuyucularım.

Ay içerisindeki tüm önemli gökyüzü gündemlerinden haberdar olabilir, olumlu-olumsuz zamanları önden bilerek ayı planlamada yararlanabilirsiniz 🙂

 

Şimdi detaylara bakalım, terazileri (tabii özellikle yükselen terazileri kastediyorum. Her zaman yükselen burcunuza öncelik veriniz.) Eylül 2018’de neler bekliyor ?

Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda, yani örtülü alanınız olan 12.evinizde.

‘Burçak, örtülü ne demek ? Ne anlam ifade ediyor 12.ev ?’ derseniz, kadersel, öngöremediğimiz, öncesinden bilemediğimiz gelişmelerin evidir bu alan.

Dolayısıyla sürprizler var bu ay size. Gezegenlerinize olumlu açılar aldığınızda güzel sürprizler yaşarsınız, sert açılarda ise tatsızlıklar olabilir. Tabii burada haritanız önemli. Doğum haritası analizi yaptırmak isteyen okuyucularım, yazımın devamındaki bilgilerden yararlanabilirler.

Beklemediğiniz birinden bir iyilik görmek mesela, yolculukta yaşayacağınız önden bilemeyeceğiniz, bir tatsızlık mesela. Olumlu-olumsuz derken, bu tür şeyleri kastediyorum, öngörüler çokça türetilebilir.

Bunun dışında manevi açıdan, iç dünyanız, iç huzurunuz açısından tam bir şifalanma dönemi sizin için. Gökyüzü, arınmanızı destekliyor. Ruhunuzdaki yüklerden kurtulacağınız bir ay. Ama bunun için, adım atın lütfen. Değişimi isteyin, dönüşüme niyet edin ve bu gezegen konumlarını değerlendirin. Harekete geçerseniz, elde edeceğiniz şeyler bunlar çünkü.

Bir uyarım da olsun, madem ki bu ay 6.-12.ev aksınız aktif, sağlığa dikkat diyeyim. Geçiş mevsimindeyiz, şifayı kapmak olası.

Güneş başak transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylıca buradan da okuyabilirsiniz.

Merkür, 6 Eylül’e kadar aslan burcunda, yani 11.evinizde. Son derece sosyallisiniz, arkadaş çevrelerinden keyifli gelişmeler, destekler var. Grup çalışmalarında öne çıkıyor, aktif rol alıyorsunuz. Güzel bir konum sizler için.

Hedefleriniz doğrultusunda ilerleyeceğiniz zamanlar, kullanın mutlaka.

6 Eylül itibariyle başak burcuna geçecek Merkür, sezgilerinizi artıracak ve evren çokça işaret verecek size. Lütfen mesajları okumaya çalışın, hayat ne tarafa gitmenizi istiyor, neyi neden yaşıyorsunuz, analiz ederek bakın. Merkür burada, sessiz sedasız yapacağınız planlar, hazırlıklar anlamına da geliyor, sonra teraziye geçtiğinde, ortaya çıkarmak, insanlarla paylaşmak üzere.

Venüs, ayın ilk 8 günü terazi burcunda, yani sizde. Aşktan paraya, sanattan ilişkilere, birçok alanda şans getirecek bir konum bu size. Ağustos ayından bu yana Venüs’ün nimetlerinden yararlanıyorsunuz esasen 🙂 Ancak çok sayıda retro vardı Ağustos’ta. Şimdi onlar geride kaldı. Eylül’ün hızıyla, Venüs’ün avantajıyla güzel şeyler elde edebileceğiniz zamanlardasınız.

9 Eylül’de ise 2.evinize yani para alanınıza geçiyor Venüs. Evet, yeni maddi fırsatlar, şanslar, gelir akışları anlamına geliyor bu 🙂

Mars, artık hızlandı, retrosu bitti ve şimdi ileri hareketinde.

11 Eylül itibariyle 5.evinize geçiyor. Bir süredir ara verdiğiniz bir hobinize, meşguliyetinize tekrar başlamak için uygun zamanlardasınız. Aşkta biraz agresyon getirebilir bu konum, 5.ev oluşundan dolayı. Aynı zamanda bu ev, çocukların evidir. Onlara dair konularla meşgul olacağınız bir süreçtesiniz. Zaten okullar da açılıyor, tavafuk. Gündemler buralardan, çocuk sahibi olan okuyucularım için.

Çok güzel bir Eylül yaşamanızı diliyorum ! Kıymetli bir ay bizler için. Hareket edeceğimiz, uzun zamandan sonra yol alabileceğimiz, destekleyici etkiler var. Değerlendirelim öyleyse 🙂

Ayın burcunuza etkileri genel olarak böyle zarif teraziler 🙂

Tüm astrologların anlattığı burç yorumları, mecburen genel etkilerdir. Oysa, aslolan doğum haritamızdır. Her bir gökyüzü gündeminin size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek isterseniz, tercih edebileceğiniz doğum haritası analiz seçeneklerinin aşağıda olduğunu belirteyim.

Yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, her zaman söylediğim gibi. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

 

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Sıradaki burçlarla, Eylül 2018 yorumlarına devam edeceğiz, takip edebilirsiniz 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!