Terazi Burcu 2020

Merhaba sevgili terazi ve yükselen terazi okuyucularım !

2020, özel bir yıl. Yaşamlarımızı dönüştürecek, bazı döngüleri tamamlayarak gündemleri değiştirecek bir geçiş yılı.

Sizlere de en hayırlı yenilikleri getirmesini diliyorum !

Öncelikle  2020 Astroloji Gündemi yazımı tıklayarak, yılın genel çerçevesini görebilirsiniz.

Şimdi sırayla, transitleri ele alalım ve olasılıklarınızı konuşalım.

Ama tabii ki burç yorumları geneldir ve herkes kendi haritası doğrultusunda etki alır gökyüzünden.

Size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Jüpiter, oğlakta, 4.evinizde olacak 2020’de.

Eviniz, yaşadığınız yer, aile bireyleriyle ilgili konularda, Jüpiter desteğiniz var bu yıl.

Ev almak, ev satmak, yer değiştirmek, taşınmak, evi yenilemek, hepsi mümkün.

Aile bireyleriniz, eğitim ya da başka sebeplerle şehir dışına, yurt dışına çıkabilir ayrıca.

Detaylı etkiler için burayı tıklayabilirsiniz : Jüpiter Oğlak Burcunda 2 Aralık 2019 – 19 Aralık 2020


Satürn, 2017’nin sonundan bu yana oğlak burcunda, 4.evinizde ilerliyor. Ev ve aile konularında, sınavlardan geçiriyor sizi.

Mart 2020’de, bir süreliğine kova burcuna, 5.evinize geçecek Satürn.

22 Mart – 1 Temmuz 2020 arasında, 5.evinizde transit edecek.

Aşk, keyifler, eğlenceler, çocuklarla, gençlerle ilgili konular, sanat, spor, etkinlikler bu evdedir. Buralardan yana sorumluluklar getirebilir, meşguliyetler verebilir Satürn size. Biraz da zorlayacaktır tabii. Satürn’ün geçtiği yerde bekleme, sabretme ve çaba sarfetme hali vardır.


Uranüs, boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor 2020’de de.

7 yıl boyunca, 2026’ya kadar boğada olacak. Yani 8.evinizde.

Büyük borçlar oluşturmamanızı, mümkün olduğunca kredi çekmeden ilerlemenizi, kimseye kefil olmamanızı öneriyorum. Uranüs, bu alanda tatsız sürprizler getirebilir çünkü.

Uranüs’ün olduğu yerde, istikrarı sağlamak zordur. Parasal bir dalgalanma anlamına geliyor bu döngü sizin için. Ama kesintisiz olarak her gün bu etkiyi alacağınızı, sürekli olumsuz şeyler olacağını düşünmeyin. Hakikat bu değil. Uranüs, iyi açılar aldıkça güzel sürprizler ve değişimler de getirecektir çünkü 🙂


Kuzey-Güney Ay düğümleri, Kasım 2018’den bu yana, yengeç-oğlak aksındaydı.

4-10. evleriniz aktifti. Kariyeriniz, sıfatlarınız, hayat standardınız, konumunuz üzerinden, Satürnyen testlerden geçtiniz. Otorite figürlerinden yana yoruldunuz, yaşadığınız deneyimler çok şey öğretti size. Bir yandan aileniz ile ilgili gündemleriniz oldu.

Zodyakta köşe evler olduğundan, kolay değildir 4-10 aksı.

2020 Mayıs’ına kadar, yine bu hat aktif olacak.

Mayıs 2020’den itibaren ise sizin için 3-9. evlerin zamanı başlayacak.

Yakın çevre, kardeşler, akrabalar, kuzenler üzerinden gelişmeler var. Yurt dışına, şehir dışına yerleşebilirler, yüksek öğrenime başlayabilirler. Bunları yapan siz de olabilirsiniz.

Yer değişiklikleri, yeni eğitimler, seyahatler olası. Başka kültürlerle, dinlerle, inançlarla ilgili yeni şeyler öğreneceğiniz, hayata bakışınızın güncelleneceği bir süreç başlıyor.


Venüs Retrosu

13 Mayıs – 25 Haziran 2020 İkizler Burcunda Retro

9.evinizde gerçekleşiyor. Yüksek öğrenim, basın, yayın işleri, ticari faliyetler, seyahatler, yolculuklar, hukuksal konular, geziler, yabancı diller, kurslar ve buralardan tanıdığınız kişilerle, iletişimlerde bir soğukluk dönemi olabilir bu. İlişkiler, biraz sekteye uğrayabilir. Diğer yandan, geçmişten tanıdığınız kişilerle tekrar karşılaşabilirsiniz. Örneğin eskiden gittiğiniz dil kursunun hocasıyla 🙂

Bu arada, herkes için geçerli uyarımı da yapayım : Venüs retrosunda estetik-medikal işlemler yapılmaz, çünkü sonuç istediğiniz gibi olmaz. Giyim-güzellik- kozmetik alışverişleri için uygun değildir. Yeni bir ilişkiye başlamak için ise hiiiç hiç hiç uygun değildir 🙂


Mars Retrosu

9 Eylül – 14 Kasım 2020 Koç Burcunda Retro

7.evinizde gerçekleşecek. İlişkiler ve ortaklıklarda, geçmişten gelen, unutamadığınız, affedemediğiniz, hazmedemediğiniz konular, yeniden mesele olabilir, içsel öfkeleriniz tekrar yükselebilir bu retroda.

Geçmişten özgürleşin. Bakış açılarınızı dönüştürmek, kendinize yapacağınız büyük bir iyilik olur. Deneyimleri süzün ve ne öğrendiğinize bakın. Gerisine kıymet vermeyin derim.


2020, sağlıklı, keyifli, huzurlu ve bereketli bir yıl olsun sizler için.

Ne diliyorsanız, kolayca gelsin, eklensin yaşam resminize 🙂

Görüşmek üzere !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!