Terazi Burcu 2019 Yorumları

Terazi Burcu 2019 Yorumları

2019 yorumlarınızla geldim sevgili teraziler, herkese merhaba !

Yeni yıl enerjisini hissetmeye başladınız mı içinizde 🙂 Yılın bu dönemleri tazeliyor insanı, umudunu, iyimserliğini yükseltiyor 🙂

2019 burç yorumunuzu aktaracağım şimdi, ancak bunlar çok genel etkilerdir.

2019’un size özel etkilerini, haritanızın yeni yıl için neler söylediğini (aşk, iş, kariyer, maddi fırsatlar, eğitim, sağlık, vb kapsamlı) öğrenmek isterseniz, Doğum Haritası Analizi yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım. İletişim için : anlatburcak@gmail.com

Öncelikle yeni yılın genel çerçevesini görmek için 2019 Astroloji Gündemi‘ni buyrunuz. Hangi gezegen nerede, tutulmalar ne zaman, potansiyeller neler, bir bakın bakalım 🙂

Peki terazi ve yükseleni terazi olanlar (ama daha çok yükselen terazileri kastediyorum, öngörülerde yükselen burç kullanılır efendim, yükselen burcunuzu okuyunuz) için 2019 hangi olasılıklardan bahsediyor ??

2018’de şans gezegeni Jüpiter akrepte, yani 2.evinizdeydi. Parasal alanda destekledi sizi, gelir akışınızdan yana olumlu etkiler aldınız.

2019’da ise yay burcunda, 3 .evinizde transit halinde olacak.

3.ev iletişimi, bilgi paylaşımlarını, eğitimleri, kursları, danışmanlık faaliyetlerini, satış, pazarlama, reklam, sosyal medya gibi alanları simgeler. Ayrıca yakın çevremizdir, kardeşlerimiz, arkadaşlarımız, komşularımızdır 3.ev.

Bunun dışında yakın yerlere seyahatler, geziler de bu evdedir.

Jüpiter buradayken, yeni bir kursa, eğitim programına başlayabilirsiniz. Kardeşlerinizin yaşamında güzel gelişmeler olabilir. Yeni, seveceğiniz komşular taşınabilir yakınınıza. Çokça gezebilir, yeni birçok şey keşfedebilirsiniz ayrıca.

8 Kasım 2018 – 2 Aralık 2019 arasında gerçekleşecek Jüpiter’in yay transitinin genel ve burcunuza etkileri için detayları da buyrunuz : 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Jüpiter Yay Transiti ve Burçlara Etkileri

Uranüs, Mart ayına kadar koç burcunda, bir daha 84 yıl gelmemek üzere, son kez bu alanda.

7 yıldır ilişkiler üzerinden çok yordu sizi, değil mi ?

Yükselen teraziler, başta ikili ilişkiler olmak üzere, tüm insan ilişkilerinde zorlandılar, çokça şey öğrendiler bu süreçte. Kimilerinin ilişkisi, evliliği bitti, kimisinin yaşamında eksilen dostlar oldu. Kimisinin iş ortaklığı bitti, sözleşmeleri fesh edildi. 7 .ev anlaşmaları, imzaları, sözleşmeleri de kapsar çünkü. Biliyorum, çok yoruldunuz. Artık bu alandan çıkıyor Uranüs. Hayatınızdan gitmesi gerekenler gitti, kalanlarla yola devam.

Mart 2019 sonrasında, boğa burcunda, yani 8.evinizde olacak Uranüs.

7 yıl kalacak burada. Yani önümüzdeki 7 yıllık döngüde 8.ev konularında sürprizler, değişimler, dönüşümler bekliyor sizi. Uranüs de tam da bu anlamlara gelir çünkü. Uranüs’ün geldiği alan, aynı kalmaz. Orada bir devinim, değişim, dönüşüm başlar.

8.ev konuları : Başkalarından gelen (eş, aile, burs, vb) maddi kaynaklarınız, ortaklaşa ticari faaliyetlerden elde edilen kazançlar, miras, nafaka, borç, kredi gibi paralar, ayrıca sağlık konuları ve ameliyatlardır bu ev. Buralardan yana gündemleriniz olur Uranüs etkisiyle. Tabii hepsi doğum haritanıza bağlı. Bireysel danışmanlık için bana ulaşabilirsiniz (anlatburcak@gmail.com) dediğim gibi.

Uranüs boğa seyrinin genel ve burcunuza etkileri için tıklayınız : Uranüs Boğa Transiti ve Burçlara Etkileri

Satürn, oğlak burcunda 2019 boyunca. Yani 4.evinizde.

2018’de olduğu gibi, 2019’da da ev, aile, yuva, aile bireylerine dair konular üzerinden zorlamaya devam ediyor sizi. İlişkiler, iletişimler belki biraz yorabilir ya da aile bireylerinin halletmek için uğraşacağı konuları olabilir.

Ay düğümleri ve tutulmalar ise 4-10 aksınıza geçiyor. Kuzey ay düğümü 10.evinizde, güney ay düğümü, tam karşı alanda yani 4.evinizde olacak. Kuzey ay düğümü, kadersel olarak gitmemiz, yönelmemiz gereken tarafı gösterir.

‘Aile , iş dengesini kur’ diyor size hayat bu döngüde. Aile bireylerine çokça vakit ayırdın, şimdi kendi hedeflerine, işine, kariyerine odaklan, diyor. 4.ev yaşam alanıdır, evimizdir. ‘Evden çık, çalış, üret, başar’ diyor ay düğümleri. Çalışmayan okuyucularım için yeni bir iş olası, belirtmiş olayım.

Gökyüzündeki her bir gelişmeyi vakti geldikçe konuşacağız inşallah 🙂

Çok güzel bir yıl diliyorum hepinize !

Geride kaldığında güzel hatırlayacağınız bir yıl olsun, mutluluk, bereket, şans getirsin 2019 !

2019’un sizlere neler getireceğini, hangi alanlarda yeni fırsatlar vereceğini, hangi konularla meşgul edeceğini, yaşam çerçevenizde nasıl olasılıkların sizi beklediğini öğrenmek isterseniz, doğum haritası analizi yaptırmak için bana ulaşabilirsiniz.

Doğum haritası analiz talepleriniz, yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için  anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilirsiniz.

Tercih edebileceğiniz seçenekleri ve içeriklerini aşağıda görebilirsiniz :

İstediğiniz sayıda ay için ‘Aylık Analiz’ de tercih edebilirsiniz.

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son olarak @anlatburcak instagram sayfasından da haberdar etmiş olayım sizi, takip ederek yazıları oradan da okuyabilirsiniz.

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!