Oğlak Burcu Nisan 2020

Oğlak Burcu Nisan 2020

Merhabalar sevgili oğlak ve yükselen oğlak okuyucularım !

Bizi şaşırtan, üzen, yoran bu kaotik günlerin en kısa sürede geride kalmasını diliyorum. Hepimiz çok yorulduk bu kaygı ve belirsizlik ortamında.

Önlemlere ne kadar bağlı kalırsak, o kadar hızlı aşacağız bu günleri.

Lütfen sosyal mesafemize, hijyenimize önem verelim.

Öncelikle Nisan 2020 Astroloji Gündemi ni bırakıyorum buraya. Ayın gezegen açılarını, Ay döngülerini, transitlerini görmeniz adına.

Şimdi ayın, genel anlamda yükselen oğlaklara neler getirebileceğini konuşalım.

Nisan ayı gezegen geçişleri ile yaşamınızda hangi konular aktive olabilir, nerelerden konu doğabilir, genel hatlarıyla Nisan ayı olasılıklarınıza bakalım.

Size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 19 Nisan’a kadar koç burcunda, 4.evinizde.

Ailenize, evinize odaklanıyorsunuz. Zaten tam da böyle bir dönemden geçiyoruz. Fırsat bulmuşken evinizin eksikleri ile ilgilenebilirsiniz.

Güneş 19 Nisan’da boğa burcuna, 5.evinize geçiyor.

Bu kez hobiler, sanatsal etkinlikler, eğlenceli, keyifli konular vurgulanıyor. Çocuk sahibi iseniz, oralardan konular da doğabilir. Çocuklarınızın ihtiyaçları, onlar için yapmanız gerekenler artacaktır.


Merkür, 11 Nisan’a kadar balıkta, 3.evinizde.

Yakın çevre iletişimleri yoğun ilerliyor.

Merkür 11 Nisan’da koç burcuna, 4.evinize geçiyor.

Aile bireylerinizle ilgili konular, evinizde yapmak istedikleriniz öne geçiyor bu kez. Zihniniz daha çok bu tarafta.

27 Nisan’da boğa burcuna geçiyor Merkür. Yani 5.evinize.

Bu transit keyfinizi artıracaktır, daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. 5.evin konuları eğlencelidir çünkü. Bir hobiye başlamak, sanatla meşgul olmak, yeteneklerinizi ortaya koymak için harika bir 5.ev transiti.


Venüs, 3 Nisan‘a kadar boğa burcunda, 5.evinizde.

Alışverişleri, hatta biraz keyfi diyebileceğimiz alışverişleri artırmış olabilir Venüs buradan geçerken.

3 Nisan’da ikizler burcuna, 6.evinize geçiyor Venüs.

Gündelik hayatınıza keyifli şeyler ekliyor. Vaktinizi daha verimli kullanacağınız, günlük yaşamınıza daha fazla özeneceğiniz, yapılacakları hallederken destek bulacağınız bir Venüs geçişi.


Mars, ay boyunca kova burcunda. 2.evinizde.

Harcamalarınızı artıracaktır yükselen oğlak dostlarım. Özellikle de eviniz ve aileniz için yapacağınız harcamalar var bu ay.


Nisan 2020 için Ay döngüleri ise şöyle :

8 Nisan : Terazi Burcunda Dolunay : Ay 18° terazi, Güneş 18° koç

10.evinizde bir dolunay.

Yaşamınızdaki otorite figürleri (aile büyüğü, yönetici, patron gibi) ile uyumsuzluklar, anlaşmazlıklar olası. Tartışmalara müsait bir atmosfer yaratıyor dolunay. Öfkeleneceğiniz ya da kırılacağınız bir şeyler olabilir. Enerjiyi sakin tarafa çekmeye çalışın.

İş ve kariyer alanında elde etmek istediğiniz, bir süredir beklediğiniz şeyler varsa, ruhsal yorgunluklarınızı daha görünür kılacaktır dolunay. Duygularınızı yükseltecektir. Size iyi gelecek şeylerle, bu taşan enerjiyi sönümlemeye çalışın. Her şey en doğru zamanda gerçekleşecek. Merak etmeyin.

23 Nisan : Boğa Burcunda Yeniay : Ay 3° boğa, Güneş 3° boğa

5.evinizde Uranüsyen bir yeniay. Yenilikler, hatta hızlı ve sürprizli yenilikler geliyor.

5.evin temaları üzerinden üretelim şimdi olasılıkları.

Aşk hayatınız hareketlenebilir. Bir flört başlayabilir. İlişkiniz varsa birlikte keyifli, eğlenceli yeni bir şeye başlayabilirsiniz.

Çocuk sahibi olanlar için onlarla ilgili yenilikler olası. Hayatınıza bir hobi, bir sanatsal aktivite, spor, vb bir yenilik dahil olabilir ayrıca.

5.ev yaşam coşkusunu yükselten, bizi mutlu eden şeylerin evidir. Şayet haritanızla olumsuz bir teması yoksa, bu yeniay iyi gelecektir size.


Sevgili dostlarım,

Salgınla mücadelede üzerimize düşeni yapalım, nolur. Sosyalleşmeyerek, gerekmedikçe dışarıda bulunmayarak salgının daha fazla yayılmasına engel olalım. İnanıyorum ki, gerekenleri yaptığımız takdirde bunu da birliğimizden, bütünlüğümüzden aldığımız güç ile yeneceğiz.

Görüşmek üzere !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!