Oğlak Burcu Nisan 2019

Oğlak Burcu Nisan 2019

Merhaba sevgili oğlaklar ve yükseleni oğlak olanlar ! Nisan ayı gökyüzü hareketlerinin olası etkilerini konuşacağız bu yazımda sizlerle.

Ama daha çok yükseleni oğlak olanlar için tutarlı olacaktır bu olasılıklar. Çünkü her zaman söylediğim gibi, öngörüler yükselen burca göre yapılır efendim.

Öncelikle sizler için hazırladığım, Nisan 2019 Astroloji Gündemi ne bakmanızı tavsiye ediyorum.

Şimdi ay içerisindeki transitlerin burcunuza olan etkilerini birer birer ele alalım :

Güneş, 20 Nisan’a kadar koç burcunda, 4.evinizde.

Odağınız aileniz, eviniz, yuvanız bu ay. Aile bireyleriyle ilgili konular, evinize dair planlar ve yeni uygulamalar olası.

Bu dönemin genel ve burcunuza etkilerini detaylı şekilde bu yazımdan görebilirsiniz :

Güneş Koç Burcunda 21 Mart – 20 Nisan 2019

Merkür, 17 Nisan’a kadar balık burcunda, 3.evinizde. Merkür, bu alanda iletişim trafiğinizi artırıyor ve de sosyalleştiriyor sizi. Yakın çevreyle dialogların artacağı bir zaman dilimi.

Sonra Merkür 17 Nisan’da koç burcuna, 4.evinize geçtiğinde, daha çok evde olmak isteyeceksiniz. Biraz daha içe ve kendinize döneceğiniz, eğlenceden ziyade huzuru seçeceğiniz bir döngü olacak. Geçmişten bugüne süregelen konuları tamamlayacak, ruhsal yükünden arınacaksınız.

Venüs, 20 Nisan’a kadar balık burcunda, 3.evinizde.

Arkadaşlarınızdan destekler, güzel fırsatlar görünüyor. Yakın çevreden bir aşk da getirebilir Venüs bu alanda iken size 🙂

Venüs balık transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylı şekilde bu yazımdan görebilirsiniz :

Venüs Balık Burcunda 26 Mart – 20 Nisan 2019

20 Nisan’da koç burcuna geçecek Venüs, yani 4.evinize. Evinizi güzelleştireceksiniz bu döngüde. Boya, badana, bakım, tadilat, yeni eşyalar mesela. Ayrıca ailenizle uyumunuz artacak, onlara dair güzel gelişmeler olacak Venüs etkisiyle.

Mars, ayın tamamında ikizler burcunda, yani 6.evinizde.

İş yükü, gündelik sorumluluklar artıyor. Çalışmayan okuyucularım için de günlük tempo bir şekilde hızlanacaktır. Rutin olarak yapacağınız yeni şeyler de eklenebilir hayatınıza.

6.ev etkisiyle iki konuda uyarayım :

1. Sağlığa dikkat. Fazla koşturmak, hasta edebilir sizi.

2. İş arkadaşlarınızla iletişime dikkat. Mars agresyon getirir, profesyonel davranın lütfen. Gerektiğinde politik olun, strateji yapın, her düşündüğünüzü söylemeyin. Gülümseyin ve geçin 🙂

Nisan’ın ana çerçevesi böyle sevgili okuyucularım.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada 2019 Astroloji Gündemini ve yıllık yorumunuzu okumadıysanız, onun linkini bırakayım aşağıya sizin için : 2019 Astroloji Gündemi ve Oğlak Burcu 2019,

@anlatburcak instagram hesabım da burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz efendim.

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

25-31 Mart 2019 Astroloji Gündemi

Uranüs 7 yıllık yeni yolculuğuna başladı. Bizler için de yepyeni 7 yıllık bir döngü bu. Doğum haritamızda Uranüs’ün geçmekte olduğu alanın konuları üzerinden radikal değişimler, büyük ve kalıcı dönüşümler yaşayacağız. Bu önemli transitin tüm detayları ve burçlara etkileri bu yazımda : Uranüs Boğa Burcunda 6 Mart 2019 – 26 Nisan 2026

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Harika bir Nisan diliyorum hepinize !

Kocaman sevgiler !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!