Oğlak Burcu Kasım 2020

Oğlak Burcu Kasım 2020

Merhabalar sevgili oğlak ve yükselen oğlak okuyucularım !

Kasım ayından alabileceğiniz genel etkileri paylaşacağım bu kez.

Öncelikle Kasım ayının astroloji gündemini görmek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz↓↓↓

Kasım 2020 Astroloji Gündemi

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, danışmanlık almak isteyenler için iletişim adresimi de paylaşayım : anlatburcak@gmail.com

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 21 Kasım’a kadar akrep burcunda, 11.evinizde.

Süreçten alabileceğiniz etkiler burada : Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-21 Kasım 2020

Güneş 21 Kasım’da yay burcuna, yani 12.evinize geçiyor.

Bu döngüde önemli başlangıçlar yapmamanız önemli. 12.ev geçişleri, bekleme ve hazırlanma zamanıdır. Başlatılan işler çoğunlukla istenilen sonuçları vermez çünkü. Kendinizi biraz geri plana almak, dinlenmek, sessizleşmek hayatın bu süreçte sizden istediği şey. Mümkün olan noktalarda seçimleriniz bu yönde olsun, naçizane tavsiyem.


Merkür, 3 Kasım’a kadar terazi burcunda ve retroda.

3 Kasım itibariyle retro bitiyor. Merkür artık 10.evinizde ileri hareketine başlıyor.

İş ortamında, yöneticilerle ilgili konularda zorlanmış olabilirsiniz retroda. Şimdi artık bir şeyler daha bir yolunda ilerleyecektir. Devlet bağlantılı işlerinizde aksilikler ve beklemeler olduysa, hızlanacaktır.

11 Kasım’da akrep burcuna geçiyor Merkür. 11.evinize geliyor.

Sosyal aktivitelerinizin artacağı bir dönem. Arkadaşlarınızla dialoglarınız da sıklaşacaktır, birlikte bir şeyler yapmayı planlayabilirsiniz.

Bu arada Merkür ile ilgili önemli bir içeriğim var. Bir doğum haritasında Merkür’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, yaşama nasıl yansımaları vardır, etkileri nasıl dengelenebilir, iyileştirilebilir, anlattım sizler için.

Doğum Haritasında Retro Merkür  ← ← ← yazımı tıklayabilirsiniz.


Venüs, 21 Kasım’a kadar terazi burcunda, 10.evinizde.

Kariyerinizde, işinizle ilgili konularda, yasal işlerde, resmi işlemlerde pozitif etkiler verecektir Venüs. İşler kolayca akacaktır.

21 Kasım’dan itibaren Venüs akrep burcunda, 11.evinizde.

Dostlarınızla, yakın arkadaşlarınızla aranızda parasal konular olabilir. Borç almak, borç vermek, bankacılık işlemlerinde birbirinize destek vermek, yol göstermek, tavsiyelerde bulunmak gibi.

Bu arada doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için bir yazım var. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nelerdir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars 15 Kasım’a kadar koç burcunda, yani 4.evinizde retroda.

Retrodan alabileceğiniz etkiler için tıklayınız : Mars Retrosu 10 Eylül-15 Kasım 2020

15 Kasım itibariyle Mars retrosu bitiyor. 2020’nin en önemli gündemlerinden biriydi bu retro. Retrosunda sizi aile için konularda, evinizle ilgili konularda zorlamış olabiir. Zaman zaman tartışmalar, agresyonlu durumlar getirmiş olabilir. Bazı konularda çabalarınız sonuç vermemiş olabilir. Bu etkiler artık geride kalıyor.


Kasım 2020 Ay Döngüleri :

15 Kasım : Akrep Burcunda Yeniay : Ay 23° Akrep, Güneş 23° Akrep

11.evinizde bir yeniay. İşinizde yeni bir ekibe, sosyal hayatınızda yeni ortamlara, yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz yeniay ile birlikte.

Dileklerimiz, hedeflerimiz, niyetlerimiz, işimizde yapmak istediklerimiz, projelerimiz bu ev ile bağlantılı. Yeniay size yeni projeler getiriyor.

30 Kasım : İkizler Burcunda Dolunay + Ay tutulması : Ay 8° İkizler, Güneş 8° İkizler

6.evinizde bir Ay tutulması.

İşimizi, yaşam düzenimizi, günlük görevlerimizi anlatır 6.ev. Buralarda sonlanan, biten, değişen durumlar olabilir. Sağlığımız, bedensel kuvvetimiz yine 6.evin anlattığı bir şey. Tutulmaya yakın günlerde ufak tefek sağlık sorunlarına açıksınız. Dolayısıyla daha iyi bakın kendinize.


Sağlıklı, huzurlu, keyifli bir ay diliyorum.

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!