Oğlak Burcu Eylül 2019

Oğlak Burcu Eylül 2019

Merhaba sevgili oğlaklar ve yükseleni oğlak olanlar !

Sonbaharı sever misiniz ? Bakın, geldi bile. Eylül’ün sizler için nasıl olasılıklar taşıdığını anlatacağım şimdi.

Ama hatırlatmamı yapayım her zaman olduğu gibi : Özellikle yükseleni oğlak olanlar için tutarlı olacaktır bu öngörüler. Haftalık, aylık, yıllık, hiç fark etmez, her daim yükselen burcunuzu okuyunuz. Çünkü öngörüler yükselene göre yapılabilmektedir teknik olarak.

Eylül 2019 Astroloji Gündemi burada. Ay içindeki tüm transitleri detaylı şekilde görebilirsiniz.

Ayrıca ayın önemli bütün gezegen açıları yer alıyor içerikte. Hangi tarihlerde nasıl açılar var, yararlanabilirsiniz.


Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda olacak, yani 9.evinizde.

Oldukça uyumlu bir açı alıyorsunuz Güneş’ten. Eğitim, seyahatler, yolculuklar, ticari faaliyetler, hukuksal konular gibi birçok temada destek geliyor. Ayrıca uzaklardaki dostlarınızla, akrabalarınızla ilgili güzel gelişmeler olabilir 9.ev etkisiyle.

23 Eylül itibariyle terazi burcuna geçiyor Güneş. 10.eviniz güçleniyor. İş ortamınızda bir konum değişikliği, bir proje, yeni bir görev, yöneticilerle ilgili gündemler artabilir. Devlet dairelerinde yapılacak işler, evrak konuları da oluşabilir.

Bu ay otorite ile temasınız artıyor.


Merkür, 14 Eylül’e kadar başak burcunda, 9.evinizde. Yüksek öğrenim, yabancı kültürler, seyahatler ile ilgili konular, iletişimler getiriyor Merkür size.

14 Eylül’de terazi burcuna geçen Merkür, 10.ev konuları üzerinden haberleşme ve iletişim ağınızı destekliyor. Üstlerle dialoglar dikkat çekici olacak bu dönemde. Yaşamınızda, kararlarınızda, seçimlerinizde ve yaptıklarınızda kimler etkili ise (patron, yönetici, aile büyüğü, anne-baba, eş, vb) buralardan gelecek konular. Kimi zaman biraz kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sorumluluklar da yorabilir.


Venüs, 14 Eylül’e kadar başak burcunda. 9.evinizde. Eğitim hayatınız varsa, okulda işler yolunda gidecektir Venüs’ün güzel desteğiyle 🙂 İstediğiniz bir seyahati yapabilirsiniz bu dönem. Yaşamınızı etkileyecek yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Venüs’ün değdiği yer güzelleşir 🙂

14 Eylül’de terazi burcuna geçiyor Venüs. İş ortamınızda, kariyer yaşamınızda destekler olası. Özellikle kadın figürlerden gelecek yardımları kastediyorum.


Mars, ayın tamamında başak burcunda. 9.evinizde. Mars’ın geçtiği alanda bir devinim vardır. 9.ev konularında hızlanıyorsunuz. Bir emek ve efor ortaya çıkacak. Eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, akademik çalışmalar, yayıncılık, seyahatler, danışmanlık, pazarlama, reklam, vb faaliyetler, hukuksal konular, ayrıca din ve inanç konuları.

Bu alanlarda yeni gelişmeler deneyimleyeceksiniz Mars etkisiyle.


Eylül 2019 için Ay döngüleri ise şöyle :

14 Eylül Balık Burcunda Dolunay : 3.evinizde gerçekleşiyor. Yakın çevre iletişimlerinde gerginlikler olası. Kardeşlerle, akrabalarla dialoglarınızda kontrollü olun lütfen.

28 Eylül Terazi Burcunda Yeniay : 10.evinizde bir yeniay meydana geliyor. İş ve kariyer alanında yenilikler, aile büyükleri ile yeni gelişmeler getirebilir. Yeni görevler görünüyor size.

Eylül, genel olarak böyle sevgili oğlaklar.

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek için, ‘Doğum haritası analizi’ yaptırabilir, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz  (İletişim : anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca @astroloji.anlatburcak Instagram sayfamı takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Keyifli, huzurlu, hareketli, bereketli bir ay olsun 🙂

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!