Oğlak Burcu Eylül 2018

Oğlak Burcu Eylül 2018

Oğlak burcu için Eylül 2018 yorumlarına hoşgeldiniz efendim 🙂

Zor bir yazdı sizler için de. Her şeyden evvel yavaştı, ilerlemeyi, yol almayı desteklemeyen gökyüzü görünümleri vardı ve geçmiş konularla meşgul olduk sıkça. Değil yeni adımlar, eldeki işleri bile tamamlayamadık.

Ama Eylül ayı sizler için oldukça güzel etkiler içeriyor. Çünkü başak burcunda yaşanacak gezegen transitleri size üçgen açı kalıbı dediğimiz, son derece şanslı ve uyumlu görünüm yapacaklar.

23 Eylül’e kadar, yani ayın büyük çoğunluğunda Güneş başak burcunda yer alacak ve epeyce çalıştıracak sizi de.

Güneş başak transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylıca buradan okuyabilirsiniz.

Merkür retrosu geride kaldı. Mars retrosu 27 Ağustos’ta sonlandı. Eylül’ün ilk haftası Satürn de hızlanıyor artık 🙂

Şimdi hareket zamanı. Oğlaklar zaten çalışkandır, sorumluluk sahibidir. Hedefleriniz yönünde, geride bıraktığımız birkaç aya göre çok daha rahat ilerleyebileceksiniz şimdi, emin olun.

Eylül 2018 Astroloji Gündemi yazımı buraya bırakıyorum.

Böylece ay içerisindeki tüm önemli gökyüzü gündemlerinden haberdar olabilir, olumlu-olumsuz zamanları önden bilerek ayı planlamada yararlanabilirsiniz 🙂

 

Şimdi detaylıca bakalım, oğlakları (tabii özellikle yükselen oğlakları kastediyorum. Her zaman yükselen burcunuza öncelik veriniz.) Eylül 2018’de neler bekliyor ?

Güneş, 23 Eylül’e kadar başak burcunda, yani 9.evinizde.

Eğitim, öğretim alanı aktifleşiyor. Yeni bir eğitime, bir kursa, bir sertifika programına başlamak için güzel bir dönem.

Yurt dışı bağlantılı konular, uluslararası ticaret, basın, yayıncılık, internet, danışmanlık, vb alanlarda da destekleyici etkiler var Güneş-başak transiti sebebiyle.

Bu arada ilişkisi olan oğlaklar için, partnerin ailesiyle tanışmanın bu dönemde güçlü ihtimaller arasında olduğunu da söyleyeyim.

Güneş başak transitinin genel ve burcunuza etkilerini daha detaylıca buradan da okuyabilirsiniz.

Merkür, 6 Eylül’e kadar aslan burcunda, yani 8.evinizde. Paraya dair iletişimler getiriyor size. Alacaklar, ödemeler, yatırımlar gündeminizde.

Sonra Merkür 6 Eylül’de başak burcuna geçecek ve Güneş gibi o da eğitim, öğretim, yabancı ülkelerle bağlantılı konular, uzak seyahatler alanını etkinleştirecek.

Venüs, ayın ilk 8 günü terazi burcunda, yani 10.evinizde. Yöneticilerle, üstlerle, hayatınızda otorite figürü olan aile büyükleriyle iletişimlerde şanslı etkiler alıyorsunuz. Özellikle kadın figürlerden yana.

Sonra 9 Eylül itibariyle size, akrebe gelen Venüs ile, sosyal çevrenizde güzel gelişmeler yaşanacak. Arkadaş gruplarından bir aşk doğabilir. Bunun dışında dostlardan destekler, grup faaliyetleri, eğlenceli aktiviteler anlamında son derece renkli bir dönem olacak bu.

Mars, artık hızlandı, retrosu bitti ve şimdi düz hareketinde.

11 Eylül itibariyle 2.evinize geçiyor. Para kazanmak konusunda daha hırslı olacağınız bir süreç başlıyor. Daha çok yatırım yapmak, lüks harcamalar yapmak, istediğiniz şeyleri satın almak adına daha istekli ve bu doğrultuda daha aktif olacağınızı söylüyor Mars 2.ev transiti.

Şahane bir Eylül diliyorum ! Hareket edeceğimiz, uzun zamandan sonra yol alabileceğimiz, destekleyici etkiler var. Değerlendirelim mutlaka 🙂

Ayın burcunuza etkileri genel olarak böyle güçlü akrepler 🙂

Tüm astrologların anlattığı burç yorumları, mecburen genel etkilerdir. Oysa, aslolan doğum haritamızdır. Her bir gökyüzü gündeminin size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek isterseniz, tercih edebileceğiniz doğum haritası analiz seçeneklerinin aşağıda olduğunu belirteyim.

Yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık istekleriniz için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz. Önemli olan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır, her zaman söylediğim gibi. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

 

Analiz teslim konusunu da yanıtlayayım sizler için.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Sıradaki burçlarla, Eylül 2018 yorumlarına devam edeceğiz, takip edebilirsiniz 🙂

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!